درباره فن آوری چاپ فلكس (انتقال حرارت وینیل)

نوع جدیدی از چاپ به مغازه معرفی می شود: فلكسوگرافی همچنین به عنوان “انتقال حرارت وینیل” یا “چاپ فلك” شناخته می شود.

روی جزئیات یکی از پیراهنهای چاپ شده با فلکسوگرافی تمرکز کنید
کیفیت برتر این تکنیک چاپ در فرایند منحصر به فرد خود نهفته است: به جای چاپ طرح روی پیراهن با جوهر (چاپ صفحه) ، یک دستگاه طرح را در یک ورق رنگ (وینیل) برش می دهد و سپس آن را به صورت حرارتی چسباند. تی شرت. خصوصیات زیر به فلکسوگرافی نسبت داده شده است:

طول عمر بیشتر و دوام آن بیشتر است
آزمایشات نشان داده اند که شکل و رنگ چاپ فلکس بعد از صدها شستشو به سختی تغییر می کند. این ماده از مواد انعطاف پذیر و انعطاف پذیر ساخته شده است – حتی خطوط نازک نمی شکنند.

امکانات
تسکین: فلکسوگرافی ورق وینیل با حرارت است بنابراین باعث می شود تا حدودی شبیه به چاپ سنتی صفحه نمایش احساس تسکین ایجاد کند. نتیجه نهایی با لمس صاف است. مطمئن باشید ورق وینیل بسیار نازک است (کمتر از 0.3 میلی متر) و در هنگام پوشیدن تی شرت هیچ ناراحتی ایجاد نمی کند.

چاپ آنلاین فلکسی

رنگهای روشن: رنگهای چاپی درخشش کمی به آنها داده و با پارچه کاملاً تضاد دارند.

 

طرح های موجود برای چاپ فلکس
متأسفانه ، تنها درصد مشخصی از موجودی ما به دلایل مختلف برای چاپ flexc در دسترس است:

کار تبدیل: ابتدا ، تیم ما باید متناسب با این نوع چاپ ، هر طرح را با فرمت برداری تبدیل کند. نتیجه نهایی برای سازگاری با فلکسوگرافی باید چندین الزام را برآورده کند ، که برای تطبیق هر طراحی مدت زمان زیادی طول می کشد. این امر تبدیل همه کارهایی که در طراحی 2700 که امروزه فروشگاه دارد ، به وضوح غیرممکن است.

محدودیت رنگ: در حال حاضر ، چاپ بیش از یک رنگ با چاپ فلکس امکان پذیر نیست. بنابراین نمی توان تمام طرح های حاوی چندین رنگ یا شیب را با فلکسوگرافی چاپ کرد.

پیچیدگی طرح: طرح هایی که بسیار پیچیده و یا بسیار جدا شده باشند ، نمی توانند با فلکسوگرافی چاپ شوند ، زیرا آنها باید شرایط خاصی را برای سازگاری داشته باشند (تعداد محدودی از اشکال و نقاط لنگر ، ضخامت خط ، فاصله بین خطوط و غیره)

طرح های موجود برای چاپ فلکس با برچسب “چاپ فلکس” در وب سایت ما مشخص می شوند. تاکنون فقط برخی از طرح ها در دسترس است اما با اضافه کردن طرح های جدید هر روز در نسخه flex ، این تعداد سریع رشد می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>