Zoinks! شما و بچه های خود را می توانید جریان Scoob! در حال حاضر – CNET


scoob
Warner Bros

به نظر می رسد ما باید یکی دیگر از رمز و راز در دست ما باند: Scoob!, یک فیلم سینمایی انیمیشن راه اندازی مجدد از Scooby-Doo در مجموعه تلویزیونی قرار بود برای اولین در تئاتر امروز اما آن فرود آمد در جریان خدمات به جای.

در واقع من عذر خواهی به فرد و بقیه باند دوو اما واقعا هیچ رمز و راز در همه. مانند دیوهای تور جهانی پرندگان شکاری سونیک خارپشت 1917 و یک دوجین دیگر از فیلم های بزرگسكس هاى! نمی توانید به تئاتر به دلیل coronavirusبنابراین برادران وارنر تصمیم گرفت به شما اجازه تماشای آن را در خانه به جای. از امروز شروع شما می توانید اجاره و یا خرید این فیلم در انواع خدمات جریان.

مردمی از یک سن خاص که تماشای عضو باند ممکن است با نگرانی در انتظار این فیلم است. این ویژگی صدای Will Forte, جینا رودریگز, Zac Efron, Amanda Seyfried, Mark Wahlberg, Jason Isaacs, Ken Jeong و تریسی مورگان, به نام چند. و Frank Welker, صدای Scooby از سال 2002 است که به می گویند “Ruh-roh.”

Coronavirus سعی کردم به دور ما Scooby-Doo فیلم. و آن را بدست دور با آن بیش از حد, اگر نیست آن را برای کسانی که دخالت بچه ها. اگر دوست دارید Scoob!, بند در — این است که برنامه ریزی شده برای شروع یک کل هانا-باربرا مشترک سینمایی جهان است.

شما می توانید اجاره Scoob! برای $20 یا خرید آن را برای $25. که ارزان نیست اما هنوز هم مقرون به صرفه در مقایسه با مصرف یک خانواده چهار به تئاتر و شما می توانید یک دسته از پاپ کورن برای سکه. با اینحال هیچ کس تقصیر شما برای انتظار تا قیمت می افتد. اگر شما می خواهید به حلقه روی مبل و تماشای فیلم امشب هر چند در اینجا که در آن شما می توانید جریان آن:

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: رتبه 101 ما جریان خدمات


13:05


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>