وحشی سفید storks تخم در انگلستان برای اولین بار در شش قرن

لک لک سفید جوجه ها شده اند تخم در وحشی در بریتانیا برای اولین بار در آنچه که تصور می شود بیش از 600 سال است.

پرندگان ترک خورده از تخم مرغ های خود را در Knepp و مستغلات در غرب ساسکس.

ناظران شاهد پدر و مادر از بین بردن پوسته ها و سپس بدنش غذا برای نوزادان, سفید لک لک پروژه در روز شنبه اعلام کرد.

امید است موفق سایه زنی خواهد بود که اولین گام به سوی ایجاد این گونه در جنوب انگلستان یک بار دیگر پس از یک استراحت تقریبا شش قرن – آخرین جوجه به تخم در خاک بریتانیا اعتقاد بر این است که متولد شده اند در بالای ادینبورگ St Giles’ کلیسای جامع در 1416.

لوسی نخلستان پروژه افسر با ابتکار گفت: “پس از انتظار 33 روز برای این تخم مرغ به تخم آن را بسیار هیجان انگیز برای دیدن نشانه هایی که اول تخم مرغ بود تخم on May 6.

“پدر و مادر کار سخت شده است و در حال انجام یک کار فوق العاده به خصوص پس از یک تلاش ناموفق سال گذشته است.”

او افزود: “این روز های اولیه برای جوجه و ما خواهد شد و نظارت بر آنها را از نزدیک اما ما امید زیادی برای آنها.

“این فقط یک گام بزرگ به سوی ایجاد این گونه در جنوب انگلستان است. آن را ممکن است یک گام کوچک اما از آن است که یکی از هیجان انگیز.

“خیره کننده این گونه است واقعا اسیر تصور مردم آن را بزرگ بوده است پس از رؤیت پرندگان از این پروژه در طول دوره مستند و شنیدن در مورد شادی و امید آنها به ارمغان آورده اند به مردم است.”

این پروژه به نژاد وحشی سفید storks در انگلستان است که یک مشارکت مالکان خصوصی و سازمان حفاظت از محیط زیست از جمله کاتسوولد حیات وحش پارک و Durrell حفاظت از حیات وحش اعتماد.

هدف آن بازگرداندن یک جمعیت حداقل 50 جفت پرورش در سراسر جنوب انگلستان تا سال 2030.

ایزابلا درخت مالک Knepp – که در آن بزرگ swathes از 1400 هکتار سایت شده اند با توجه به چنین rewilding – گفت: “وقتی می شنوم که clattering صدا در حال حاضر از تاپس از ما درختان بلوط که در آن آنها در حال حاضر تودرتو در Knepp آن احساس می کند مانند یک صدا از قرون وسطی, بازگشت به زندگی آمده است.

“ما به تماشای آنها راه رفتن را از طریق چمن طولانی روی خود, پاهای بلند, لگد زدن تا حشرات و ماهرانه ابتلا به آنها را در طولانی خود را در منقار را به عنوان آنها – وجود دارد هیچ پرنده دیگری است که در انگلستان است.

“این راه رفتن به یک تو رفتگی در دیوار است که خالی برای قرن ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>