این جنگ ستارگان R2-D2 ربات خلاء مناسب برای مستند پاکسازی سرگرم کننده – CNET


housekeepingdroid2

این سفارشی جنگ ستارگان R2-D2 خوانده می خواهد به تمیز کردن خانه خود را.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

مطمئن شوید که شما می توانید تمیز کردن خانه خود را با استفاده از سامسونگ Stormtrooper ربات جارو برقی. اما اگر شما نمی خواهید به نوبه خود به سمت تاریک از نیروی در طول coronavirus مستندشما همیشه می تواند از R2-D2 به مراقبت از خود فاجعه.

طرفداران جنگ ستارگان Matthew Scott شکارچی تبدیل خود را Roomba به واقع بینانه به دنبال R2-D2 تمیز کردن droid بازگشت در سال 2018 اما تصویری از آن مطرح در این هفته به عنوان بسیاری از راه هایی برای تمیز کردن قابل تحمل تر در طول coronavirus مستند. شکارچی با استفاده از یک سبک وزن زباله ها می تواند با یک گنبد درب هیئت مدیره پوستر و تصادفی آیتم های خانگی برای ساخت تمیز کردن droid.

شکارچی استفاده می شود نوسان فن قطعات بنابراین droid سر به نوبه خود می تواند. او همچنین اضافه شده یک بلندگوی بلوتوث در داخل پس از R2-D2 می تواند خوانده جلوه های صوتی در حالی که آن را پاک طبقه است. مفید خوانده حرکت در اطراف خود و یا می توان آن را کنترل از راه دور.

“من ساخته شده یک چند تغییرات ویژه ای به من Roomba چرا که اگر میخوای باید یک ربات تمیز کردن خانه خود را, چرا که نه آن را خوانده اید همیشه به دنبال?” شکارچی خود نوشت یوتیوب صفحه.

DIY تمیز کردن astromech که شکارچی به نام R9-D9 وزن 14 پوند است که هنوز نور به اندازه کافی برای Roomba خلاء پایه به حرکت در اطراف و خورد کردن خاک.

droid4

سر در این astromech پاک کن حرکت به جلو و عقب با استفاده از فن قطعات.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

در واقع این پروژه ممکن است الهام بخش برخی از diy را بیشتر جنگ ستارگان با مضمون تمیز کردن روبات. چگونه در مورد یک BB-8 طبقه موم کار و یا یک IG-88 پنجره واشر ؟ من شخصا خوشحال می شود با یک ماوس droid پله cleaner اگر کسی می خواهد به من در ساخت یک.

پس از شما ساخت خود را astromech خانه دار در اینجا چند جنگ ستارگان صنایع دستی شما می توانید برای تفریح و حتی بیشتر در طول مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>