این N95-مانند ماسک اجازه می دهد تا شما را به باز کردن قفل تلفن خود را با چهره ID – CNET


aeri-concept-x-05

Aeri مفهوم هنر.


Huami

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اگر شما در حال تلاش برای باز کردن قفل گوشی با تشخیص چهره در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت با توجه به کروناویروس شیوع یک جایگزین بهتر ممکن است در راه است. چینی شرکت با تکنولوژی Huami بهترین و شناخته شده برای آن Amazfit دستگاه های پوشیدنی است که کار بر روی یک شفاف N95-مانند ماسک صورت است که همچنین می تواند خود را تمیز.

بسیاری از شهرستانها در حال حاضر نیاز ساکنان خود را به پوشیدن ماسک و عمده با ما شرکت های هواپیمایی اعلام کرده اند آنها به زودی آنها را اجباری در پرواز. ماسک صورت را تبدیل به بخش مهمی از ما طبیعی است. تا کنون کمبود N95 و فولاد ماسک هر دو مادی و معنوی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی باید به معنای مردم با تکیه بر پارچه ماسک.

بیشتر بخوانید: که در آن به خرید ماسک صورت

اما در حالی که این نوع از ماسک را به کمک حاوی ویروس آنها کاستی های قابل توجهی. آنها همین حالا فیلتر کردن هوا کوچک ذرات آنها را به درستی شسته شود به صورت منظم و آنها به خوبی تهویه مناسب. آنها نیز آن را غیر ممکن است برای باز کردن قفل گوشی با تشخیص چهره.

aeri-concept-x-11-copy

Aeri مفهوم هنر نمایش ساخته شده است در چراغ اشعه ماوراء بنفش است که ضد عفونی کردن آن است.


Huami

Huami امیدوار به حل بسیاری از این مشکلات با Amazfit Aeri ماسک. آن می آید با جابجایی فیلتر هوا خواهد شد و باید ساخته شده است در نور ماوراء بنفش قطره چکان. با متصل کردن این ماسک را به USB-C پلاگین برای چند دقیقه می توانید آن را ضد عفونی خود را بعد از هر استفاده. این اجازه می دهد هر فیلتر به طور موثر برای یک و نیم ماه با توجه به Huami سخنگو. که بسیار طولانی تر از زمان هشت ساعت N95 ماسک های خوب برای. (توجه داشته باشید که N95 مشخصات تعیین شده توسط سازمان غذا و دارو اطمینان حاصل کرد که ماسک بلوک 95 ٪ از تمام ذرات. روشن نیست اگر Huami است که هدف این دیدار تعیین.)

این Aeri ماسک همچنین می تواند با شفاف ضد مه مواد به طوری که به اندازه کافی از ویژگی های صورت خود قابل مشاهده خواهد بود برای باز کردن قفل گوشی خود را با استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی مانند چهره ID. و طراحی مدولار اجازه می دهد آن را به خانه لوازم جانبی مختلف مانند چشم سپر و یا یک فن است که می تواند ورزش با یک ماسک صورت کمی کمتر خفه کننده است.

aeri-concept-x-06

این شرکت در حال حاضر در حال ساخت نمونه های اولیه آن Aeri ماسک, اما گفت که آن را به احتمال زیاد خواهد شد در هر نقطه از شش ماه تا یک سال آن را به بازار است. اگر آن را هنوز هم بیش از حد اولیه برای قیمت گذاری Huami این سخنگو گفت: این شرکت با هدف به آن را به عنوان “مقرون به صرفه” به عنوان بقیه از آن Amazfit محصولات. شرکت Amazfit Bip smartwatch قیمت 80 دلار است که کمتر از نصف قیمت مشابه Fitbit سامسونگ و اپل ساعت های هوشمند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>