از 22 دلار Snapback دستکش یک راه جدیدی را برای حفظ و از دست زدن به رمان coronavirus – CNET


snapback-glove

بره
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

خوش آمدید به جهان که در آن ما در تلاش برای اجتناب از دست زدن به چیزهایی که ما خانه را ترک. من اجرا در سراسر یک تعداد انگشت شماری از ابزارهای است که سعی کنید برای کمک به شما در حفظ و در طول بازو از coronavirusاما این یکی به نظر می رسد شاید عملی ترین. این Snapback دستکش اجازه می دهد تا شما برای باز کردن درب و رسیدگی به مسائل خارج از منزل بدون آینده در تماس مستقیم با هر چیزی. در واقع این یک غربال است که شما کلیپ را به خود کمربند و آویزان از یک خودکار منقبض مرتب کردن بر اساس مانند آنچه شما می خواهم با استفاده از یک پیاده روی و یا در حالی که غواصی. نیاز به باز کردن یک درب ؟ لغزش و دست خود را به mitten که آویزان در نزدیکی دور کمر خود را انجام می دهید و اسلاید را به عقب دوباره. اكارتور گسترش به عنوان مورد نیاز است هنگامی که شما با پوشیدن غربال.

زمانی که من برای اولین بار دیدم این ابزار من شیفته بود اما با آنچه به نظر می رسید مانند یک فاحش قیمت: $37. بنابراین من رسیده به تولید کننده و منحصر به فرد برای مقابله ادم ارزان خر خوانندگان: در حال حاضر از طریق پایان ماه شما می توانید یک کلاه Snapback, دستکش برای $22 با استفاده از کد CNET در پرداخت.

دستکش ساخته شده است از 70 درصد SilverFlex الیاف. نقره دارای خواص ضد میکروبی و ضد ویروسی و, و آن را ممکن است کمک به محدود کردن انتقال ویروس ها و باکتری ها — هر چند که من نمی تواند بیش از حد مطمئن شوید که در مورد یک همکار بررسی مطالعه نشان دادن اثر بخشی آن. برای من ارزش واقعی در اینجا این است که همیشه وجود دارد این نزدیکی هست mitten که شما می توانید همین و اوردن یک دست بدون نیاز به لمس سطح بیرونی آن است. اگر آن را تا حدودی ضد ویروس یا ضد میکروبی همه بهتر است.

البته شما ممکن است بخواهید فقط به چیزی شبیه به این را به خودتان. که رخ داده به من و من سریع ورزش برای دیدن آنچه که در دسترس خواهد بود. شما نیاز به یک ارزان D-حلقه منقبض مثل این $12 مدل و برخی از مرتب کردن بر اساس اندازه دستکش یا غربال. شما می توانید با استفاده از یک اجاق میت مثل این 15 دلار جفت. در پایان شما باد تا با تبادل نظر و تدبیر است که به عنوان زیبا به عنوان یکی از بره. نه نشانی از آن عبارتند از: ضد ویروسی پارچه نقره ای. و شما می شود آن را برای کمتر از $22 به هر حال. پس معلوم می شود این است که یک جامد معامله اگر شما می خواهید صلح از ذهن می آید که از یک غربال است که آویزان از کمربند خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین شیوه برای خرید امن تحویل و بایگانی اطلاعات…


9:45


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>