SpaceX به راه اندازی اولین Starlink ماهواره تست ‘VisorSat’ برای جلوگیری از آفتاب – CNET


starlink1

فالکون 9 در ماه نوامبر راه اندازی 2019 انجام 60 Starlink ماهواره.


SpaceX

آن بوده است که نزدیک به یک سال پس از SpaceX راه اندازی اولین دسته از Starlink پهنای باند ماهواره, اشتعال یک بحث بیش از این تعجب آور روشنایی در مدار روتر را تهدید می کند که به تداخل با مشاهدات ستاره شناسان و دانشمندان دیگر.

این شرکت با تجربه با قرار دادن یک پوشش تیره در ماهواره ها برای حل و فصل این موضوع با گزارش نتایج مخلوط. از ماه گذشته مدیر عامل Elon Musk گزارش داد که یک “سایبان” توسعه داده شده بود برای رسیدگی به این مشکل است. دوبله VisorSat سیستم دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل: مجموعه ای از سایه های تاریک است که می تواند مستقر شود به نگه داشتن خورشید از glinting خاموش روشن بخش هایی از هر ماهواره ای.

مشک و گفت: اولین VisorSats خواهد بود شامل دسته ای از 60 ماهواره به راه اندازی در فلوریدا در اوایل صبح روز یکشنبه که در آینده راه اندازی باید از همه VisorSats به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن است.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از ماهواره ها راه اندازی می شود یکشنبه خواهد بود و مجهز به VisorSat سیستم. SpaceX بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن.

مرحله اول موشک فالکون 9 استفاده می شود که قبلا پرواز چهار بار قبل از جمله دو از قبل هفت Starlink راه اندازی شد. SpaceX است که انتظار می رود تلاش برای فرود موشک در یک droneship در اقیانوس اطلس و برای گرفتن دو نیمه از بینی مخروط با استفاده از جدا کردن کشتی های مجهز با شبکه.

مردم در ایالات متحده در حال رفتن به نیاز به دریافت تا اوایل روز یکشنبه به تماشای راه اندازی. آن را برای برنامه ریزی 3:53 صبح به وقت شرق آمریکا از فلوریدا کیپ کاناورال. طبق معمول SpaceX خواهد بود livestreaming راه اندازی می کنیم و قراردادن آن در اینجا هنگامی که آن را در دسترس می شود. این جریان به طور معمول آغاز می شود در حدود 15 دقیقه قبل از راه اندازی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در حال SpaceX Starlink ماهواره باعث خرابی آسمان شب ؟


2:57

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>