داغدار گزارش انفجار ‘ماشین با سرعت بالا تصادف’ از معاونت Dem انتخابات

یک داغدار داخلی پس از مرگ لیبرال دموکرات’ فاجعه بار انتخابات سرزنش کرده بیش از خوش بینی بر ضد Brexit مبارزات انتخاباتی و برخی از improbably مثبت رای گیری نتایج جستجو برای مبارزات انتخاباتی که تبدیل به یک “ماشین با سرعت بالا تصادف”.

رو به با ظاهری عمومی شور و شوق خود را برای جلوگیری از Brexit کمپین و رهبر جدید Jo Swinson حزب در زمان “مخاطرات بالا قمار” در حمایت از انتخابات پارلمانی در زمان بوریس جانسون را انتخاب و مبارزه با آن در دوقلو پیام هایی که Ms Swinson می تواند تبدیل به نخست وزیر و لغو ماده 50 برای نگه داشتن انگلیس در اتحادیه اروپا بدون همه پرسی در بر داشت نقد و بررسی صندلی دوروتی Thornhill.

آن به پایان رسید و با “فاجعه” در 12 دسامبر با از دست دادن رهبر و تمام مشخصات بالا کارگر و حزب محافظه جداشدگان که عضو پارلمانی حزب ترک حزب لیبرال دموکرات با کفل فقط 11 نمایندگان مجلس است.

با کمال تعجب نتایج مثبت از یک MRP (رگرسیون چند سطحی و پس از طبقه بندی ) مربوط به حوزه های سطح های نظرسنجی ها پرداخت برای یک اهدا کننده به رهبری حزب لیبرال دموکرات به هدف قرار دادن طیف گسترده ای از صندلی که در آن آنها تا به حال کمی از حضور در زمین و هیچ سابقه ای از انتخابات با موفقیت و به ضرر واقعی میدانهای مانند Ms Swinson خود East Dunbartonshire که او از دست داده به SNP با 149 رای که از آن می شده اند “ذخیره” با تعیین زمین به کمپین گفت: گزارش.

MRP انتخابات به تازگی توسعه یافته روش است که هدف را دقیق تر پیش بینی از یک استاندارد نظرسنجی.

این بررسی نشان می دهد که جنسیت از زن اول رهبر – در این کار فقط برای پنج ماه – ممکن است نقش مهمی در این شکست با استناد به تحقیقاتی که نشان می دهد زنان رهبران نیاز به زمان بیشتری برای ایجاد خود را به منظور برای رای دهندگان به “‘کسی که متفاوت از هنجار”.

آن را “واهی” برای حزب به این باور است که اشتیاق خود را برای Ms Swinson به اشتراک گذاشته شده توسط رای دهندگان به عنوان یک کل و برای ساخت Lib Dem کمپین در اطراف این ایده است که او “نامزد خود را برای نخست وزیر”.

“قبلا net-اعتبار های مثبت برای جو کاهش یافت و در طول مبارزات انتخاباتی اظهار داشت:” این گزارش. “وجود دارد به وضوح بسیاری از زن ستیزی و تبعیض جنسی در بازی و جو درخواست تجدید نظر به زنان نیز به طور قابل توجهی کاهش یافت و در انتخابات.”

حزب شکست خورده به هدف های سیاه و اقلیت های قومی رای دهندگان که می تواند ساخته شده اند تفاوت در بسیاری از لندن صندلی. و سیاست خود را از لغو Brexit “بیگانه تکه های زیادی از جمعیت” حتی در میان کسانی که رای باقی می ماند.

پس از انتخابات در ماه جولای سال 2019 Ms Swinson تاسیس “یک” دایره درونی “از مشاوران در طول بازو از منابع حزب دستگاه قرار داده و تصمیم گیری در دست یک غیر قابل توصیف گروه در اطراف رهبر” این گزارش در بر داشت.

در مواجهه با انتخاب بین دو “جهنمی” سناریو اتخاذ یک توقف Brexit استراتژی ایستاده در صندلی با نرم افزار-باقی می ماند کار نمایندگان مجلس و یا انکار آقای جانسون انتخابات در خطر دیدن او رانندگی بدون معامله و خروج از طریق این تیم در اطراف Ms Swinson نشان داد “فقدان استراتژی و شفافیت در تصمیم گیری” به جای ادعای آنها می تواند به اجتناب از هر دو گزینه با مبارزه و برنده شدن در یک انتخابات عمومی ،

“ما به تصویب رسید پناهگاه ذهنیت سختگیرانه چسبیده به یک دوره از عمل با وجود شواهد به خلاف” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

“هیچ کس در نظر گرفته شده آن را چگونه در آن بود اما نتیجه فاجعه بار بود. ما فقیر بودند نوازندگان در یک انتخابات که به ما کمک کرد به تماس و که در آن برنامه ریزی ضعیف رهبری و تصمیم گیری مرکب به ما چنین نتیجه ضعیف.”

اما بانو Thornhill, گزارش, گفت, دانه های افتضاح کاشته شد قبل از Ms Swinson ورود و قبل از Brexit رای توصیف یک “شکاف” بین مرکزی HQ فعالان و ساختار حکومت آن بوده است “ظروف سرباز یا مسافر” و “خارج از ماشین چین دهنده” رهبری مسئولیت در “ناکارآمد” سازمان است.

“فرهنگ و ساختار و فرآیندهای در HQ نیاز به تغییرات جدی گفت:” بانوی Thornhill. “این خواهد بود گسترده و عمیق و ریشه دار. تعمیرات لازم و بهبود زمان خواهد بود.

“برخی از محلی احزاب چپ بودند احساس صدمه دیده و آسیب دیده با مسائل فردی است که برای آنها اتفاق افتاده است. Swathes از صندلی های سراسر کشور که در ‘بدنام’ target صندلی لیست احساس حق رها شده و نادیده گرفته شده است. درمان این زخم باید اولویت همه ما در راه های مختلف.”


Lib Dem رئیس جمهور علامت بسته – که روز پس از شکست در انتخابات – گفت: “این بررسی چالش های ما را به تغییر به عنوان یک حزب و برای تغییر در این کشور بهتر است. این باعث می شود یک سری از توصیه های در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و ایجاد یک نیروی قوی در محلی وست مینستر و تفویض دولت.

“ما در حال حاضر آغاز شده. ما با موفقیت تحت فشار قرار دادند و دولت را به تغییر سیاست خود در جبران خسارت برای بستگان کارکنان بیمه خدمات درمانی در کردند برای کارگران و در حمایت از مردم خود اشتغالی. با کمک این نقد و بررسی ما می تواند رسیدن به حتی بیشتر موفقیت در آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>