اعتماد عمومی به دولت پس از کاهش مییابد جانسون کاهش coronavirus مستند

اعتماد به نفس در دولت توانایی مدیریت coronavirus بحران کاهش یافت پس از بوریس جانسون نقل مکان به سهولت مستند محدودیت های جدید, رای گیری نشان می دهد.

برای اولین بار در طول بحران بیشتر مردم در انگلستان در حال حاضر رد از تایید وستمینستر را از دست داده و همه گیر با توجه به Opinium پژوهش است.

بررسی 2,005 بزرگسالان انجام شده این هفته در بر داشت تصویب رتبه بندی کاهش یافته و به 39 درصد از 48 درصد یک هفته قبل از بالا از 65 درصد پس از مستند معرفی شد. مخالفت نیز با شش امتیاز به 42 درصد است.

کار رهبر آقا Keir Starmer خالص تصویب رتبه بندی نیز پیشی گرفت و آقای جانسون را با 35 درصد از مردم حمایت خود را از مخالفت با دولت 20 درصد مخالف و یک سوم باقی مانده را خنثی کند.

آن را در یک هفته زمانی که آقا Keir lambasted نخست وزیر بیش از مرگ و میر در مراقبت از خانه, که حساب برای 40 درصد از حدود 35,000 مرگ و میر شناخته شده در انگلستان رسمی تلفن است که در صدر جهان تنها توسط ما.

“در بخشی از این [رها در تایید] به احتمال زیاد اجتناب ناپذیر به عنوان نسبتا ساده و تقریبا به اتفاق آرا تصمیم به مستند داده است راه را برای خیلی بیشتر contestable تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که برای باز کردن” گفت: Opinium سر از رای گیری سیاسی آدم دروموند.

“ما از یک روش بسیار ساده و به وضوح درک پیام به یک دقیقتر وضعیت بیشتر گیج پیام و یک حس است که دولت ندارد و به عنوان شرکت گرفتن در این وضعیت به عنوان رای دهندگان خواهد بود.”

این نظرسنجی نشان داد که اکثر زبان انگلیسی بزرگسالان احساس می کردند که دولت جدید با شعار “ماندن هشدار و کنترل این ویروس نجات” نامشخص است.

کمتر از یک سوم شد و به درستی قادر به شناسایی که در آن انگلستان در حال حاضر نشسته در جدید Covid سیستم هشدار مقیاس که وزرای مشتری جلب کردن به عنوان یک بخش کلیدی از برنامه ریزی برای سهولت مستند محدودیت.

با وجود سردرگمی آشکار در اکثر زبان انگلیسی بزرگسالان می تواند به درستی شناسایی به روز رسانی مشاوره داده شده توسط آقای جانسون در روز یکشنبه با 76 درصد به درستی شناسایی مشاوره در ورزش 69 درصد در ملاقات با دیگران و 51 درصد در رفتن به محل کار.

دیگر یافته ها نشان داد که تنها یک اقلیت ایمان به آقای جانسون اصرار به استفاده عمومی آن “خوب انگلیسی حس مشترک” بیش از مستند قوانین با نزدیک به نه در 10 پاسخ دهندگان اعتماد در قضاوت خود را اما تنها 34 درصد اعتماد که از همکار خود انگلیسی ها.


در تلاش برای تقویت اقتصاد بیمار در میان بلندی رکود اقتصادی نخست وزیر نیز خواست کسانی که از خانه کار می کند به بازگشت به کار – جرقه خشم از اتحادیه های کارگری نگرانی بیش ظاهرا نامتناسب تهدید به کاهش درآمد کارگران مهد کودک و مسائل مربوط به حمل و نقل عمومی.

Opinium تحقیقات نشان می دهد که یک سوم از کسانی که به خواسته بازگشت به کار نمی احساس اطمینان خود را در محل کار است Covid-secure این هفته و نزدیک به یک سوم احساس سفر خود به کار خواهد بود و نه امن است یا نه.

دادن نشانه ای به این سطح از احساس نگرانی عمومی در مورد بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول نظرسنجی در بر داشت تنها در هفت پاسخ دهندگان احساس می کنید راحت سفر با قطار یا اتوبوس.

بیش از یک چهارم از کسانی که در نظرسنجی نمی خواهد احساس راحتی با استفاده از هر یک از لیست اشکال حمل و نقل عمومی و دوباره تا زمانی که یک واکسن در دسترس است از جمله قطار و اتوبوس و مترو سیستم و یا هواپیما.

دولت نزدیک شده است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>