بخش هایی از لندن بسته شود به ماشین ها و ازدحام اتهام به افزایش

Swathes از لندن بسته شود به خودروهای سواری و وانت در حالی که تراکم شارژ افزایش خواهد یافت, به کاهش فشار در حمل و نقل عمومی.

صادق خان گفت: برنامه ای برای تبدیل بخش مرکزی لندن را ایجاد “یکی از بزرگترین خودرو-مناطق آزاد در هر شهر در جهان”.

برنامه را ببینید خیابان های اصلی بین پل لندن و Shoreditch, Euston و واترلو و خیابان های قدیمی و Holborn محدود به اتوبوس پیاده و دوچرخه سواران.

واترلو پل و پل لندن نیز می تواند محدود به مردم, پیاده روی, دوچرخه سواری و اتوبوس تنها با پیاده رو گسترده تر به مردم را قادر می سازد تا با خیال راحت سفر بین مشغول ایستگاه های راه آهن و محل کار خود را.

شهردار لندن گفت: نیاز به حفظ تعداد زیادی از مردم با استفاده از حمل و نقل عمومی “به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است” برای جلوگیری از افزایش Covid-19 موارد است.

اما او هشدار داد سفر قبلا ساخته شده و توسط لوله و اتوبوس نمی توان با اتومبیل به عنوان “جاده بلافاصله تبدیل به unusably مسدود شده و سمی آلودگی هوا را افزایش می یابد”.

اعلام برنامه های روز جمعه گفت: “ما نیاز بسیاری از اهالی لندن به راه رفتن و چرخه این کار را به.

“به همین دلیل این طرح را در تبدیل بخش مرکزی لندن به ایجاد یکی از بزرگترین خودرو-مناطق آزاد در هر شهر در جهان است.”

لندن تراکم شارژ نیز می تواند دوباره از روز شنبه زیر نظر دولت £1.6 میلیارد دلار کمک مالی از حمل و نقل لندن (TfL).

آقای خان موافقت کرد به این اقدام به عنوان بخشی از بودجه بسته نگه داشتن لوله ها و خدمات در حال اجرا در پایتخت تا پایان ماه سپتامبر.


او همچنین اعلام کرد که هزینه روزانه افزایش خواهد از £11.50 به 15 پوند در ماه آینده و از ساعت عملیات تمدید خواهد شد.

اتهامات عنوان شده برای رانندگی به مرکز پایتخت به طور معمول تنها اجرا در روزهای هفته بین 7 و 6pm اما شهردار در حال برنامه ریزی برای گسترش این بین 7 و 10 شب و هفت روز در هفته. این تغییرات به دلیل به اجرا در آمده است از 22 ژوئن.

اصلاحات موقتی هستند اگر چه TfL توافق برای بررسی تراکم اتهام به عنوان بخشی از کمک مالی.


لندن تراکم شارژ و فوق العاده کم گسيل منطقه شده اند به حالت تعلیق در طول coronavirus همه گیر خواهد شد اما هر دو بود دوباره به راه افتادند در روز دوشنبه.

بیمه خدمات درمانی و مراقبت در منزل کارکنان که در کار تراکم شارژ منطقه خواهد پرداخت برای سفر مربوط به مقابله با ویروس ها از جمله رفت و آمد.

TfL مدیر از سطح حمل و نقل گرت پاول گفت: “برای جلوگیری از این شهر گرفتگی و برای حمایت از سطوح بالاتر از پیاده روی و دوچرخه سواری که حیاتی خواهد بود به لندن را راه اندازی مجدد ما در حال احیا جاده کاربر شارژ طرح و ساخت پیاده روی و دوچرخه سواری راحت تر و امن تر از همیشه قبل از.”

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>