توده coronavirus تست در ووهان دهید ترس ازدحام می تواند منجر به عفونت

به عنوان ووهان چین شهر که در آن COVID-19 همه گیر آغاز شد revs تا یک تست کمپین برخی از ساکنان ازدحام آزمون مراکز ابراز نگرانی در روز شنبه که عمل بسیار از گرفتن آزمایش می تواند آنها را در معرض coronavirus.

ایمنی تبدیل به یک موضوع داغ در رسانه های اجتماعی گروه در میان 11 میلیون نفر از ووهان مردم به رویترز گفت که آنها همگرا در فضای باز تست سایت در درمانگاه ها و امکانات دیگر. بسیاری از گفت: هر چند که آنها در حمایت از کمپین داوطلبانه.

ووهان مقامات بهداشتی بر خاست به اقدام پس از تایید در آخر هفته گذشته مرکزی شهرستان چینی اولین خوشه ای از عفونت های جدید از آن منتشر شد از مجازی مستند در 8 آوریل.

ادامه مطلب: چین آزمایش میلیون ها نفر در عرض چند هفته به عنوان موارد افزایش یک ماه پس از آخرین گزارش مرگ

این موارد جدید – همه آنها افرادی که قبلا نشان داده شده است هیچ علائم این بیماری موجب ووهان مقامات برای راه اندازی یک citywide جستجو برای بدون علامت حامل ویروس با هدف سنجش سطح COVID-19 خطر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برخی از مردم ابراز نگرانی در (رسانه های اجتماعی) گروه مورد آزمون که نیاز مردم به خوشه و اینکه آیا وجود دارد هر گونه عفونت در معرض خطر گفت:” ووهان ساکن که خواسته نمی شود به نام.

“اما به دیگران موقع توجه کرد این نگرانی کرد و گفت چنین نظر در حمایت از دولت است.”

شیوع کروناویروس: چین می گوید آماده برای شروع 2 مرحله از آزمایش واکسن

شیوع کروناویروس: چین می گوید آماده برای شروع 2 مرحله از آزمایش واکسن

مقیاس بی سابقه ای از آزمایش نشان می دهد که سطح رسمی از نگرانی برخی از کارشناسان می گویند. دیگران می گویند آن است که بسیار پر هزینه ورزش و سوال اثربخشی آن است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در یک تست کیوسک در Jianghan منطقه مرکزی در ووهان داوطلب شد گشت زنی و پاشش مواد ضد عفونی کننده در یک خط طولانی از مردم است.

بسیاری از مردم مشاهده اجتماعی فاصله مانند صف 1 متر از هم جدا و علائم وجود دارد به آنها یادآوری می کنند. اما فقط به عنوان بسیاری از نیست. در برخی موارد کارگران داوطلب نمی شد و اصرار دارد که رعایت آنها.

ادامه مطلب: مقامات در ووهان برای تست همه ساکنان برای COVID-19 بعد از عفونت های جدید یافت

در دیگری باز هوا تست کیوسک که در آن سواب گلو گرفته شد و زرد و سیاه و برچسب بر روی زمین نگه داشته و مردم از همگرایی است.

اما در پشت صف طولانی حدود 40 نفر جمع شده بودند و بدون هیچ راهنمایی از مقامات و یا داوطلبان.

اعلام کرد: مقامات باید گفت نه آنها را زمانی که آنها دریافت نتایج آزمون خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چین تایید کرده است 82,941 موارد COVID-19 به عنوان جمعه و 4,633 مرگ و میر. دولت را شامل نمی شود مردم یافت می شود بدون علامت حامل ویروس در آن شمارش می کند و انتشار تجمعی تعداد موارد بدون علامت.

(گزارش شده توسط برندا Goh; نوشتن رایان وو; ویرایش توسط ویلیام ملارد)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>