Galaxy Z تلنگر: پس از 3 ماه من نمی تواند به توقف استفاده از آن – CNET


galaxy-z-flip-samsung
ژوئن Garzon/CNET

در سال گذشته اگر شما به من گفت که در مورد همه چیز است که اتفاق می افتد در سال 2020, من می خواهم لرزش سر من با ناباوری. این شامل این واقعیت است که من می خواهم مانند Galaxy Z تلنگر تاشو تلفن. هنگامی که آن را راه اندازی در فوریه من شک و تردید بود چرا که فقط یک سال قبل از, کهکشان, برابر, داور واحد تا به حال تعدادی از مسائل. پس از آن وجود دارد Motorola Razr. آن را راه اندازی قبل از تلنگر و حتی اگر آن را گران تر و تا به حال کمتر چشمگیر, مشخصات من در بر داشت آن رویکرد به طراحی تاشو جذاب تر.

سریع به جلو به در حال حاضر هر چند Galaxy Z تلنگر به من برنده بیش از. من استفاده از آن را فقط مانند یک تلفن معمولی که به نظر می رسد احمقانه به می گویند اما یکی از بزرگترین ضربه علیه تاشو گوشی های تا کنون است که چگونه آنها کاملا نمی نگه دارید تا به دنیای واقعی استفاده کنید. در ابتدا من حفاظتی در مورد تلفن; در حال حاضر من کمتر محتاط و آن را هنوز هم نگه داشتن.

بیشتر از همه کهکشان Z تلنگر سرگرم کننده است و این چیزی است که من نمی گویم در مورد بسیاری از تلفن های. تاشو و آشکار آن را به عنوان لذت بخش به عنوان آن را اولین بار من آن را انجام داد. بسته شدن گوشی خاموش برای پایان دادن به یک تماس با من به ارمغان می آورد یک سطح رضایت که من از یک آی فون 11 نرم افزار یا صفحه 4. و باز کردن آن با یک شلاق مانند تلنگر از مچ دست من باعث می شود من احساس می کنم مثل یک رشته badass.

من می دانم که Galaxy Z تلنگر نیست کامل تلفن و یا قدرتمند ترین. آن را ندارد بهترین دوربین های دیجیتال و یا عمر باتری. آن است که laughably گران است. و در عین حال من نمی تواند به توقف استفاده از آن. پس از سه ماه است که Galaxy Z تلنگر به ارزش $1,380? بله. قیمت بالا نشان دهنده آن است که یک تلفن است که می تواند از لحاظ جسمی برابر در نیم. باید به شما پرداخت $1,380 برای این گوشی ؟ هیچ. اما برای کسانی از شما که می خواهید به لاس زدن با غرب وحشی از تلفن همراه طراحی Z تلنگر زیادی را ارائه می دهد برای لذت بردن از.

الف تلنگر های زیبا اما لعنت نمایش

من عشق و نفرت این نمایش. هنگامی که آن را پاک و قد بلند و باریک صفحه نمایش شگفت انگیز است و پر جنب و جوش. ویدئوها نگاه فوق العاده. این 21.9:9 نسبت ابعاد نیز بسیار گسترده ای وجود دارد میله های سیاه و سفید در دو طرف ترین ویدئوها. من به تماشای پهن فیلم خوب, بد و زشت, اگر چه, و آنها متناسب با صفحه نمایش فوق العاده هست.

اما یک بار در در حالی که, پلاستیک پوشش پلیمری در راه از صفحه نمایش و زیبایی, به ویژه هنگامی که وجود دارد, اثر انگشت بر روی صفحه نمایش است که این پوشش به نظر می رسد برای جذب بی وقفه. زمانی که من پاک کردن لکه, پاک, با, پیراهن آستین آنها نمی آیند به عنوان آسان به عنوان یک گوشی بدون پلاستیک پلیمر بر روی آن.

سپس وجود دارد می باشد. آه چین. یک چیزی که من متوجه شدم بعد از سه ماه استفاده از آن است که من از لحاظ جسمی احساس چین به طور مداوم با انگشتان من. الف تلنگر به چین کاهش در سراسر وسط صفحه نمایش و اگر من از طریق برنامه های مثل Instagram و یا توییتر, انگشت من می رود بیش از آن را مانند یک ماشین نورد بیش از یک درز در بتن در جلوی خانه. اما این نمی ویژه اشکال من و به خاطر آن یک چینهای افقی به جای عمودی در کهکشان, برابر, من در واقع آن کمتر است. به نظر من چین است مانند موسیقی پس زمینه در یک رستوران. من متوجه آن اما فراموش نکنید که در مورد آن پس از مدتی. درست مثل چگونه من استفاده کردم به شکاف بر روی گوشی های, من در حال حاضر استفاده می شود به چین.

الف تلنگر را به حالت فلکس

این من به ارمغان می آورد یک مقدار بی پایان از لذت چقدر کوچک تلفن بسته شده است. من هرگز لحظه ای تردید به آن را با من به دلیل آن را بسیار pocketable (هر چند مسافت پیموده شده در داخل شلوار جیب ممکن است متفاوت باشد). الف تلنگر باز می شود تا به یک گوشی تلفن همراه به عنوان بلند به عنوان کهکشان S20 فوق العادهالبته یک اسکینر نسخه ای از آن است.

من نیاز به باز کردن گوشی به منظور استفاده از آن چون من بیشتر انتخابی در مورد آنچه که من انجام. تنها زمانی این احساس خسته کننده است پیام من برای باز کردن تلفن به خواندن متن و پاسخ و سپس من آن را ببندید. اگر من دیگر پاسخ من را به بیش از شروع روند. من می تواند بسیار خوشحال اگر من می توانم پاسخ به پیام ها از خارج از صفحه نمایش حتی فقط با صدای من

در طول زمان من متوقف بستن تلفن بسته به اندازه و به جای آن در سمت چپ آن باز در یک زاویه 90 درجه. این از آن ساخته شده شبیه به یک مینی لپ تاپ و آن را به معنای من می تواند نگه دارید یک پیام موضوع باز یا بدون فکر حرکت Instagram و یا توییتر. سامسونگ خواستار این نیم برابر موقعیت حالت فلکس و آن را بسیار عالی برای فیلمبرداری عمودی تصویری بیش از حد. من راستش اصلا انتظار نداشت برای استفاده از Z تلنگر این مقدار به عنوان یک دوربین فیلمبرداری است اما در حالت فلکس گوشی می شود خود سه پایه معنی من تا به حال بیشتر گزینه های که در آن من می توانم آن را به گرفتن شات کامل از یک تلفن به طور منظم.

samsung-galaxy-zflip-9445
آنجلا Lang/CNET

در نسخه بعدی از Z تلنگر امیدوارم سامسونگ پذیرای ضبط ویدئو از جنبه های بیشتر. شایعاتی وجود دارد که Galaxy Z تلنگر 2 خواهد شد که یک سوم بیرونی دوربین. در صورتی که معلوم می شود درست است اینجا فرصتی است برای تبدیل Z تلنگر به نهایی تلفن برای ضبط ویدئو. سامسونگ خواهد نیاز به ایجاد سوم دوربین یکسان به یکی از اصلی اما چرخش آن 90 درجه (فکر می کنم موتورولا یک عمل). به این ترتیب زمانی که تلفن در حالت انعطاف پذیری آن می توانید ضبط عمودی تصویری با موجود دو دوربین افقی و تصویری با دوربین.

حالت فلکس همچنین دارای یک جزء نرم افزار که در آن برنامه های انطباق با L-شکل و موقعیت. اما تنها چند نرم افزار امکان استفاده از آن و حتی پس از آن احساس می کند محدود است. برنامه گالری برای مثال قرار می دهد عکس ها در نیمه بالا و کنترل های ناوبری در پایین. اما وقتی که من رفتن به ویرایش عکس, تصویر حرکت از نیمه بالای صفحه نمایش به مرکز. چرا نگه داشتن آن در قسمت بالای صفحه نمایش و استفاده از نیمه پایین به تنظیمات ؟

با اندروید 10 من می توانید دو برنامه های نمایش در یک تقسیم صفحه نمایش است که من انجام داده ام برای زوم جلسات (در بالا) و ایمیل (در پایین). این یک راه خوب برای استفاده از این دستگاه بدون برگزاری آن است. اما باز هم قابلیت های محدود است.

یکی از چیزهایی که من لذت بردن بیشتر در مورد موقعیت Z تلنگر در زوایای مختلف است که من می تواند متناسب با تلفن در اطراف چهره من وقتی که من صحبت کردن در یک تماس را به جای داشتن آن بود ، آن را به طوری که در اوایل 2000s و من از آن لذت ببرید تقریبا به همان اندازه به عنوان پایان دادن به تماس ها توسط بسته شدن گوشی بسته است.

این itsy-bitsy teenie weenie خارجی نمایش

کوچک قرص به شکل نمایش در گوشی خارجی فوق العاده سرد و مینیمالیستی, اما آن را نیز از نوع بی فایده است. من لذت بردن از دیدن زمان و وضعیت باتری و با استفاده از آن به جست و خیز آهنگ در Spotify در. اما صفحه نمایش خاموش می شود بیش از حد به سرعت به عنوان خوانده شده اطلاعیه و من نمی توانم پیدا کردن یک محیط برای تنظیم آن.

Samsung Galaxy Z Flip
سارا تو/CNET

گرفتن عکس های سلفی با آن فرد تجربه بیش از حد. صفحه نمایش تبدیل به یک منظره یاب و اجازه می دهد تا شما را به استفاده از بیرونی دوربین های با رزولوشن بالاتر تصاویر و پیش نمایش روی صفحه نمایش گمراه کننده است چرا که منعکس کننده واقعی فریم عکس است.

سودمندی بیرونی صفحه نمایش در گوشی های تاشو متفاوت است. یکی در کهکشان برابر تلاش می کند به انجام بیش از حد و احساس تنگ. از سوی دیگر کهکشان Z تلنگر روی صفحه نمایش است که به طرز وحشیانه ای ساده انگارانه است. موتورولا Razr بازدید نقطه شیرین در میان این دو است.

در حالی که من درک می کنم که سازندگان تلفن را به اعتصاب تعادل بین اندازه و ابزار بیرونی صفحه نمایش یکی در Z تلنگر هنوز هم می تواند بهبود یافته است. سامسونگ می تواند موتورولا مسیر و صفحه نمایش لمسی بزرگتر و یا فعال کردن اعلان ها نمایش داده می شود دیگر. آن را نیز نیاز به برخی از قابلیت به کاربران اجازه را پایه اقدامات با اطلاعیه ها.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سامسونگ Galaxy Z تلنگر: 3 ماه بعد, من می تواند به توقف استفاده از…


14:23

گرد و غبار باقی مانده و دوام

زمانی که Z تلنگر راه اندازی وجود دارد نگرانی در مورد آن انعطاف پذیر صفحه نمایش و دوام طولانی مدت. پس از سه ماه به طور منظم استفاده نمی بینم تنها یک خراش یا شکستگی بر روی صفحه نمایش (اگر چه وجود دارد بسیاری از لکه ها). بدن کوچک scuff از زمانی که تلفن تضعیف کردن میز و بر روی زمین است. در حالی که ما در مورد این موضوع من نیست, کاهش یافته است, تلفن, اما از آن کاهش یافته خود را چندین بار. بیرونی پوشش مسخره لغزنده وجود دارد و بسیاری از بار وقتی که من می خواهم آن را ترک در یک کانتر یا میز و دوباره برای پیدا کردن آن را بر روی زمین به دلیل آن تضعیف کردن.

هنگامی که بسته است یک شکاف هوا بین دو نیمه از روی صفحه نمایش. تنها من متوجه شده ام این است که آن را اجازه می دهد تا گرد و غبار و پرز جمع آوری بر روی صفحه نمایش. بر خلاف با بررسی واحد از کهکشان برابر من تا به حال مشکلات با خاک یا گرد و غبار گرفتن در زیر صفحه نمایش یا به لولا ساز.

بزرگترین غذای آماده وقتی که می آید به دوام است که من می توانید آن را درست مثل یک به طور منظم قدیمی گوشی های هوشمند. من نمی عزیزم این گوشی و یا نگران است که من ممکن است آن را شکستن. استفاده روزانه بیش از ماه در سال خواهد بود که آزمون واقعی برای دوام آن است.

در سال گذشته عملکرد خوب است در استفاده از

از نظر عملکرد با استفاده از Z تلنگر است مانند استفاده از سامسونگ کهکشان S10E. هر دو نیست در بالای سامسونگ تنظیمات پشته; که عنوان می رود به همان اندازه قیمت Galaxy S20 فوق العاده. اما من هرگز احساس محدود عملکرد تلفن. انیمیشن نگاه صاف و نرم افزار به سرعت راه اندازی. من تعجب می کنم چه عمر این گوشی خواهد بود از نظر پشتیبانی نرم افزار, با این حال.

باتری است که متوسط است و شاید بزرگترین سازش در مقایسه با زمانی که به یک تلفن به طور منظم. من به سختی دریافت از طریق روز و اواخر بعد از ظهر شارژ معمولی است. این افتضاح نیست اما به آن نیاز دارد یک شارژ با زمان شام.

samsung-galaxy-zflip-9578
آنجلا Lang/CNET

کهکشان S10 دوربین در Galaxy Z تلنگر

از نظر دوربین من نمی خواهد در عمق در این (فقط بررسی بررسی اصلی که اطلاعات). در این دوربین خوب است اما عالی نیست. آن را اساسا S10 دوربین سیستم که شامل یک ultrawide زاویه دوربین (با وضوح کمتر از S10) و اصلی زاویه دوربین است که فاقد یک دو دیافراگم. عکس و تصویر ویدئویی با کیفیت بدست آورده جامد B نسبت به A+ Google در صفحه 4 یا آی فون 11 Pro.

در استفاده از دوربین همیشه در حال لغو احکام صادره برای گرفتن یک عکس یا ویدئو در هر وضعیت. حتی آنجا حالت شب در این توله سگ. این ویدیو را در زیر ساخته شده به طور کامل از فیلم برداری روی Galaxy Z تلنگر.

در پایان روز, من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی برای تحسین در مورد Galaxy Z, تلنگر, اما برای بسیاری از افراد این است که هنوز به مراتب بیشتر از یک آزمایش از یک اعتماد راننده روزانه. که گفت:, اگر شما می خواهید برش لبه زگیل و همه آن را قطعا ارزش چک کردن آن را در یک فروشگاه (هنگامی که ما می توانید انجام دهید که دوباره) و یا در حال انتظار برای آن را به فروش.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Galaxy Z تلنگر: 8 امکانات سعی کنید جدید و تاشو…


5:08

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>