Coronavirus ردیابی: چرا آن ممکن است مهم نیست اگر دولت به پایان می رسد مستند

تحرک داده ها از اپل نشان داده است که شیوع کروناویروس در حال حاضر با داشتن یک تاثیر قابل توجهی در مردم رفتار مدتها قبل از دولت تحمیل مستند محدودیت.

در هفته قبل از انگلستان وارد شده مستند در 23 مارس, شرکت ها شروع به معرفی اقدامات مانند کار از خانه به منظور کمک شامل گسترش ویروس.

این روند همراه با مردم خود تغییر نگرش به برنامه های اجتماعی و اجتماعات بزرگ منجر به سفر انداختن بیش از 50 درصد قبل از این مستند آغاز شد با توجه به درخواست های ساخته شده در نقشه های اپل برای ماشین و حمل و نقل عمومی جهت.


درخواست نقشه های اپل برای ماشین جهت شروع به سقوط در 11 مارس در حالی که درخواست برای حمل و نقل عمومی جهت شروع به سقوط و حتی قبل از آن در 9 مارس.


بسیاری از فعالیت ها و رفتارها که در نظر گرفته شد عادی قبل از coronavirus نیز تابو باقی می ماند بدون در نظر گرفتن دولت دستورالعمل.

به تازگی آرامش قوانین به این معنی است که پاک کننده و دایه در حال حاضر مجاز به بازدید از خانه های مردم اما بررسی های اخیر نشان داد که اکثریت مردم این “بسیار غیر قابل قبول است”.

این نظرسنجی توسط ایپسوس موری که انجام شد بین 8 و 11 ماه مه نیز در بر داشت که داشتن غیر co-habiting دوستان ، اعضای خانواده و یا عزیزان سفر نیز در نظر گرفته شد از نظر اجتماعی غیر قابل قبول است.


افکار عمومی در مورد ورزش و رانندگی بیشتر است تا حد زیادی تقسیم می شود هر چند این نظرسنجی نشان داد که دولت قوانین ممکن است یک تعریف نفوذ در مردم رفتار.

شرکت تصمیم به نگه داشتن کار از خانه سیاست در محل نشان می دهد که مستند اقدامات لزوما اجرا توسط سیاست های دولت تصمیم گیری است.

این ارقام همچنین نشان می دهد که تاثیر coronavirus در سفر عادات اجتماعی و دیگر pre-مستند عادات می تواند ادامه پس از مستند رسما به پایان می رسد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>