آمازون برای بازگشایی, فرانسوی, انبارها پس از اتحادیه برای مقابله COVID-19 ایمنی – CNET


Amazon buildings

آمازون ساختمان

جیمز مارتین/CNET

آمازون گزارش خواهد بازگشایی شش انبارها در فرانسه روز سه شنبه پس از رسیدن به توافق با اتحادیه های کارگری در مورد چگونه به کار با خیال راحت در یک زمان در طول COVID-19 اپیدمی ناشی از کوروناویروس.

E-commerce غول پیکر در حال پخش است نقش مهم حمل و نقل کالا به مردم در سراسر جهان تحت تاثیر stay-at-home سفارشات به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. اما آمازون خود را تعطیل انبارها در فرانسه در ماه آوریل پس از یک دادگاه به نفع کارگران نگران از حمایت ناکافی.

سازش که آمازون و رهبران کارگری هر دو تایید نشان دهنده مشکلات درگیر در ایجاد توازن میان فعالیت های اقتصادی و ایمنی. سازمان ملل کسب و کار و مقامات بهداشتی در حال تلاش برای پیدا کردن بهترین راه برای اجازه دهید مردم خانه های خود را ترک و بدون بیشتر باعث مرگ و میر. COVID-19 کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر در سراسر جهان.

انبارها را به تدریج بازگشایی با حمایت 10,000 کارگران در فرانسه و آمازون نمی خواهد درخواست تجدید نظر پرونده به فرانسه دیوان عالی کشور با توجه به گزارش در نیویورک تایمز و رویترز،. مقررات جدید شامل جلسات هفتگی بین مدیریت و کارگران برای ارزیابی ایمنی و کوتاه تر شیفت اجازه می دهد تا زمان اجتماعی فاصله در طول شیفت تغییرات.

آمازون نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>