Walkerton, Ont. 20 سال در: طولانی اثر خفیفی از رنگ از غم و اندوه در میان جامعه غرور

تورنتو – به عنوان ممکن است آخر هفته طولانی با نزدیک شدن به 20 سال پیش یک قاتل نامرئی شروع وسیله unsuspecting شهر Walkerton, Ont., آماده به از بند باز کردن یک بیماری همه گیر است که آسیب و یا از بین بردن بسیاری از زندگی است.

باکتری های خطرناک پیدا کرده بود راه خود را به آسیب پذیر هست و جریان را به یک آب شهری سیستم خطرناکی پایین در کلر و به شیپور خاموشی که از آن جامعه از 5000 نوشید. مردم شروع به نوشتن در عذاب. این شهر تنها بیمارستان شد و به سرعت به تاخت و تاز کردن. مقامات بهداشت عمومی دیوانه وار به جستجو برای یک علت.

توسط e. coli O157:H7 باکتری های موجود در آب آشامیدنی تا به حال شناخته شده به عنوان مقصر هفت نفر کشته و حدود 2,300 دیگران افتاده بود بیمار است.

یک رویداد برنامه ریزی شده بود در هفته گذشته به مناسبت سالگرد 20th باشد از این غم انگیز آخر هفته اما آن لغو شد با توجه به COVID-19.

ادامه مطلب: Coronavirus: انتاریو به تشریح آنچه که می توانید راه اندازی مجدد برای مرحله 1 از بازگشایی استان آغاز سهشنبه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این مایه تاسف می گوید:” Phil انگلیسی ساکن که ویژگی های یک سکته مغزی به e. coli مسمومیت. “آن شده اند که یک جشن از شهر: ما جان سالم به در برد این چیزی که درست مثل ما بازمانده این COVID-19 بیماری همه گیر. به رغم آب مردم در این شهر کشیده اند با هم.”

به عنوان COVID انجام داده است و در حال حاضر آب آشامیدنی آلودگی در آن زمان مجبور به بسته شدن از شهر و مدارس و رستوران ها. وجود دارد یک اجرا در بطری آب است. تند خو بوی سفید کننده برای شستن دست و ضد عفونی نفوذ هوا. در میان ترس و شوک عمیق غم و اندوه و خشم اشاره کرد و به پرسش در مورد افزایش یافت که چه اشتباه رفته بود.

پیدا کردن پاسخ کاهش یافت و به دنیس اوکانر سپس عدالت از انتاریو دادگاه تجدید نظر. او می تواند گسترده پرس و جو عمومی به این فاجعه که به او وعده داده شده را به سنگ unturned.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“او شروع به بازگرداندن ایمان است که ما تا به حال است که وجود دارد یک مسیر رو به جلو” گفت: Bruce Davidson, ساکن که سوار بر حرفه ای از فعالیت های زیست محیطی. “او اولین کسی بود که در قدرت است که ما در واقع اعتقاد و احساس نبود گمراه کردن ما برای اهداف خود را دارند”

اوکانر را پرس و جو تیم صرف بیش از یک سال و ومعلول از هر دو خاص و سیستمیک شکست که تا به حال منجر به اولین الکترونیکی. ای کولای در درمان آب شهری سیستم. در میان آنها ضعیف روت آب-سیستم اپراتور با هیچ اگاهی که چاه عمیق آب می تواند تبدیل به آلوده و که بازی سخت و سریع با قوانین است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

درس های آموخته شده از Walkerton آب تراژدی

درس های آموخته شده از Walkerton آب تراژدی

و نه هر کسی که در محلی به تماشای خوبی در نظر گرفته برادر که زد آب سیستم. نه بودند ضعیف منابع بازرسان دولت که موفق به اقدام قاطع برای مقابله با تکرار تخلفات آنها را پیدا کنید. چند در هر نقطه به نظر می رسید تا به حال هر گونه آگاهی واقعی از تهدید مزرعه رواناب مطرح شده به آب آشامیدنی.

“ما واقعا نمی دهد هر یک از این فکر به آب می گوید:” Davidson. “ما تا به حال در ذهن ما شکاف آن را خاموش و گفت:” مرگ و آسیب های جدی از آب به طور انحصاری متعلق به کشورهای فقیر نیست برای کانادا. ما بیش از حد آب و ما بیش از حد هوشمند است که برای’.”

این تحقیق در نهایت خواهد آمد تا با نمرات توصیه. بر خلاف بسیاری از جمله تلاش همه در نهایت اجرا شود چیزی اوکانر است که اجازه می دهد تا “فوق العاده رضایت بخش است.”

بحران سیاسی برانگیخته توسط e. coli کابوس و متعاقب آن درخواست خواهد بی درنگ فراگیر و استاندارد-محیط اصلاحات قانونی: قوانین جایگزین دستورالعمل پوشش حفاظت از منابع آب درمان استاندارد آموزش اپراتور و صدور گواهینامه تست روش اعتباربخشی آزمایشگاه و حادثه گزارش.

برادران که در حال اجرای سیستم – استن و فرانک Koebel شد با عنوان جرم جنایی به اعدام محکوم شده برای جعل خوبی log entries.

امروز فاجعه است و دور از ذهن برای بسیاری در غرب میانه انتاریو جامعه است. پس از بحران Walkerton آب تمیز مرکز در لبه از شهر بالا کلاس آموزش منابع و امکانات در یک نقطه از غرور یک نشانه قابل رویت تا چه حد این شهر پیشرفت کرده است و در آن “سفر از رسوایی به تعالی” را به عنوان دیویدسون آن قرار می دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Walkerton ساکنان نگرانی در مورد فورد دولت لایحه 66

اما این نگرانی وجود دارد که برخی از درس Walkerton تدریس این کشور به آرامی در حال فراموش شده است. برای یک چیز, بسیاری از آب شهری سیستم های متعدد در جوامع نیستند تحت پوشش اجباری آب-منبع طرح حفاظت.

“من احساس خطر در مورد این همه بسیاری از شهرها و روستاها و hamlets در سراسر استان است که مرکزی تحت درمان سیستم آب آشامیدنی اما فقط به عنوان آسیب پذیر به عنوان Walkerton شد و یا آسیب پذیر تر می گوید:” ترزا McClenaghan که سر از کانادا حقوق محیط زیست انجمن. “وجود دارد صفر موانع برای آنها. بسیاری از افراد در مورد آن نمی دانم.”

علاوه بر این حدود 1.6 میلیون نفر در این استان تکیه بر غیر شهری و آب شرب است که باید چند با وضع قانون حمایت.

“آنچه که من از دیدن است خزنده دولتی خوشنودی در مورد آب آشامیدنی ایمنی” گفت: McClenaghan را همکار ریک لیندگرن.

در حال حاضر حداقل مردم در Walkerton ترجیح می دهند به ساکن در مثبت که سرازیر شد از فاجعه است. جامعه ساکنان می گویند تبدیل شده است محکم تر گره بیشتر آگاهی بیشتر در ارتباط با بقیه جهان است.

اوکانر موافق این شهر را تبریک گفت حدود دو دهه پس از آن از کوره در رفته تیره روز. اما او اشاره می کند که هر کس ممکن است در خلق و خوی برای جشن.

“ما نباید فراموش غمگین بخشی از آن بیش از حد. که رفته دور به طور کامل” اوکانر می گوید. “وجود دارد و هنوز هم هستند خانواده هایی که در زندگی با فاجعه است. مردم هنوز هم با عواقب.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>