انگلستان سرزنش اتحادیه اروپا ‘ایدئولوژیک رویکرد برای عدم پیشرفت در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات

بریتانیا ارشد مذاکره کننده را متهم بروکسل از یک “رویکرد ایدئولوژیک” به دست و پا زدن Brexit ایران که او می گوید در حال ساخت “بسیار پیشرفت کمی”.

صحبت پس از آخرین دور مذاکرات دیوید فراست گفت بریتانیا را عمومی آن پیش نویس پیشنهادی برای یک معامله تجارت در هفته آینده پس از هشدار اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد میشل Barnier که “بریتانیا نمی کردم به یک بحث واقعی” در مسائل کلیدی است.

عدم حرکت در می آید تنها با یک ماه مانده به مهلت تمدید دوره گذار که در آن انگلستان باقی می ماند بسته به قوانین اتحادیه اروپا – با امکان آسیب رساندن به هیچ بعد از معامله است که در ماه دسامبر.

اما آقای Barnier به نوبه خود متهم انگلستان از درک وضعیت آن قرار داده شده بود خود را در تصمیم گیری برای ترک و گیر بودن در دهه 1970 با “بن بست” بلندی.

“من باید به شما بگویم که امروز وجود دارد به نظر می رسد واقعی و عدم درک از هدف مکانیکی عواقب ناشی از انتخاب به ترک بازار واحد و اتحادیه گمرکی” او به خبرنگاران گفت: پس از پایان دور.

“برای پیشرفت در این مذاکرات آن است که اگر بریتانیا به قصد رسیدن به توافق با اتحادیه اروپا و سپس انگلستان را باید واقع بینانه تر است. آنها را مجبور به حرکت فراتر از این عدم درک. آن را بدون شک باید به تغییر استراتژی خود را.”

آقای Barnier افزود: “سیاست های تجاری است که دیگر آنچه در آن بود, سیاست های تجاری در نقل مکان کرد. ما دیگر در 70s – یک زمان که در آن موافقت نامه های تجاری بودند تنها به از بین بردن موانع تعرفه. ما نقل مکان کرد و از آن دوره”.

او گفت: موافقت نامه در حال حاضر به “بر اساس شرایط رقابت عادلانه در خصوص وقتی که می آید به دولت کمک استانداردهای اجتماعی از پرداخت مالیات”.

بزرگترین سد بین دو طرف است که تا چه حد انگلستان را احترام به قوانین اتحادیه اروپا و استاندارد و یا کاهش دسترسی به تجارت در بازار – یک سوال در اتحادیه اروپا اشاره به عنوان “سطح playingfield”.

دیگر مسائل شامل دسترسی برای اتحادیه اروپا ناوگان ماهیگیری به آب – عمده اروپایی خط قرمز – و حکومت و ساختار معامله از جمله نقش دادگاه عدالت اروپا.

بریتانیا و اتحادیه اروپا نیز در تضاد اینکه انگلستان را متعهد به ماندن به کنوانسیون اروپایی حقوق بشر با بریتانیا به ویژه امتناع از ایجاد یک تعهد رسمی در معاهده فرم با وجود اصرار آن هیچ برنامه ای برای ترک.

آقای فراست بوریس جانسون Brexit ارشد در بیانیه ای گفت: پس از پایان آخرین دور از مذاکرات این هفته: “این بسیار روشن است که یک استاندارد جامع توافقنامه تجارت آزاد با دیگر کلید توافق در مورد مسائل مانند اجرای قانون مدنی ایران و حمل و نقل هوایی در کنار همه در خط با بیانیه سیاسی می تواند توافق بدون مشکلات عمده در زمان در دسترس است. هر دو طرف باید مطرح کامل متن قانونی وجود دارد مقدار زیادی از سوابق و وجود دارد به وضوح درک خوبی بین مذاکره کنندگان.

“مانع عمده برای این است که اتحادیه اروپا اصرار از جمله مجموعه ای از رمان و نامتعادل پیشنهادات در اصطلاح “سطح زمین بازی’ که با اتصال این کشور به اتحادیه اروپا قانون یا استاندارد و یا داخلی ما تعیین رژیم حقوقی, در راه است که بی سابقه است در موافقت نامه های تجارت آزاد و نه پیش بینی شده در بیانیه سیاسی. به محض این که اتحادیه اروپا به رسمیت می شناسد که ما نمی خواهد در نتیجه توافق, بر این اساس, ما قادر خواهد بود برای پیشرفت است.”

وی افزود: “این سخت است به درک که چرا اتحادیه اروپا اصرار دارد ایدئولوژیک رویکرد است که باعث می شود آن را مشکل تر برای رسیدن به یک پایاپای قرارداد. ما بسیار نیاز به یک تغییر در رویکرد اتحادیه اروپا برای دور بعدی شروع در 1 ژوئن. به منظور تسهیل کسانی که بحث ما قصد عمومی تمام بریتانیا پیش نویس متون حقوقی طی هفته آینده به طوری که اتحادیه اروپا و کشورهای عضو و علاقه مند ناظران می توانید ببینید رویکرد ما در جزئیات است.”

هر دو طرف با توجه به دیدار دوباره در آغاز ماه ژوئن. مذاکرات در حال وقوع بیش ویدئو کنفرانس با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با صدها نفر از مقامات در هر طرف.

ارشد انگلستان منبع نزدیک به مذاکرات توصیف این دور به عنوان “کمی tetchier” نسبت به قبلی اما گفت که اگر هیچ معامله ای می تواند توافق تا پایان سال انگلستان خواهد بود راضی به خروج از دوره گذار بدون.

“ما همیشه روشن ساخته است که اگر توافق نمی تواند رسید و سپس تجارت در آنچه ما تماس بگیرید ‘استرالیا قوانین و مقررات کاملا شدنی و رضایت بخش است. هر چند ما همیشه روشن ساخته است که ما می خواهم به سعی کنید برای رسیدن به یک معامله و این چیزی است که ما در حال کار سخت به انجام است. که باقی می ماند این موقعیت” این منبع افزود که آنها در خوش بینانه یک معامله می تواند رسیده است.

اما آقای Barnier گفت: “من هنوز هم مصمم اما من نه خوش بینانه با توجه به عدم درک در بریتانیا جانبی” اضافه شده است که او را “نه توافق به هر قیمت”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>