سناتور تقاضا Facebook جزئیات چگونه آن را مبارزه با غیر زبان انگلیسی COVID-19 اطلاعات غلط – CNET


Facebook logo on a phone screen

سناتورها می خواهند بدانند که چه Facebook را انجام می دهند برای مبارزه با گسترش COVID-19 اطلاعات غلط بر روی پلت فرم به خصوص هنگامی که آن را در یک زبان غیر از انگلیسی.

تصویر Pixabay/تصویر توسط CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

سه سناتور دموکرات باید با ارسال نامه ای به Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و خواستار پاسخ به سوالات در مورد آنچه که در شبکه های اجتماعی غول پیکر در حال انجام است برای مبارزه با گسترش در سیستم عامل خود را از اطلاعات غلط و دروغ در مورد رمان کروناویروسکه باعث بیماری تنفسی COVID-19. آنها به خصوص در مورد اسپانیایی زبان و غیر فارسی زبان در جوامع است.

نامه ارسالی جمعه به نقل از یک مطالعه اخیر توسط آنلاین فعال سازمان Avaaz که میلیون ها نفر از Facebook کاربران هستند که در معرض اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر. این سازمان همچنین به این نتیجه رسیدند که Facebook آهسته بوده است به واقعیت-بررسی و یا حذف گمراه کننده مطالب ارسال شده در زبان های غیر انگلیسی.

با توجه به مطالعه Facebook تا به حال قرار داده شده برچسب های هشدار دهنده بر روی 68% از گمراه کننده زبان ایتالیایی محتوا و 70 درصد از اسپانیایی زبان محتوا در مقایسه با 29% زبان انگلیسی مطالب.

“این یک شکاف قابل توجهی افشای غیر انگلیسی زبان به خطرات از اطلاعات غلط و دروغ” گفت: نامه ای که امضا شده توسط سناتور رابرت منندز از نیوجرسی Mazie Hirono هاوایی و الیزابت وارن ماساچوست.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Facebook در حال ساخت تغییرات بزرگ برای مبارزه با COVID-19 در…


12:46

تهدید است که اطلاعات غلط در مورد COVID-19 می تواند به کسی که به خطر انداختن سلامت خود را. مضر در مورد چگونه نوشیدن سفید کننده می تواند به درمان coronavirus یا پوشیدن یک ماسک می تواند شما را بیمار همچنان به پاپ تا بر روی رسانه های اجتماعی با وجود تلاش برای جلوگیری از گسترش آن.

“مطمئن شوید که مردم به خصوص ما آسیب پذیرترین جوامع در ایالات متحده و در سراسر جهان دریافت اطلاعات دقیق در مورد چگونه برای جلوگیری و محافظت از خود را از COVID-19 نه تنها اخلاقی ضروری است, این تنها راه ما می تواند ضرب و شتم این ویروس با هم” سناتور گفت.

در این نامه خواستار Facebook پاسخ با 22 مه سوال در مورد چگونه آن را بسته شدن شکاف در COVID-19 اطلاعات غلط در آن غیر انگلیسی زبان, سیستم عامل, نه فقط در اسم آن شبکه های اجتماعی بلکه در دیگر نهادهای صاحب آن از جمله مسنجر Instagram و واتساپ. در این نامه همچنین درخواست اطلاعات دقیق در مورد آنچه Facebook را انجام می دهند برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اطلاعات غلط, چگونه آن را در برخورد با گروه گسترش اطلاعات غلط چگونه بسیاری از مردم این کار به واقعیت-بررسی COVID-19 اطلاعات و چگونه بسیاری از آنها صحبت می کنند و زبان مادری غیر از انگلیسی.

Facebook نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر است اما گفت که این پایین کشیدن مضر coronavirus اطلاعات غلط. آن را با این نسخهها کار میکند بیش از 60 واقعیت-چک کردن سازمان ها از جمله آسوشیتد پرس و رویترز به نقد و بررسی مطالب در شبکه های اجتماعی است.

در آوریل, Facebook, قرار دادن برچسب های هشدار دهنده در حدود 50 میلیون پست های مربوط به COVID-19. از ماه مارس Facebook حذف بیش از 2.5 میلیون پست در مورد فروش ماسک های عفونی سطح مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و COVID-19 تست کیت — آیتم های شبکه های اجتماعی به طور موقت ممنوع برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار و انواع دیگر استثمار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>