بخش هایی از نیویورک شروع ومیگوید بازگشت به زندگی به عنوان coronavirus نگرانی معطل

توقیف بخش از نیویورک اقتصاد آغاز خواهد شد ومیگوید بازگشت به زندگی جمعه با بیشتر ساخت و ساز, ساخت و منظقه خرده فروشی وانت مجاز در بخش هایی از دولت که از ساعت دور از همه گیر زده شهر نیویورک است.

شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی از شمال ایالت نیویورک شده اند در امان فشار از شیوع کروناویروس. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو است که اجازه می دهد بسیاری از این مناطق به تدریج بازگشایی اولین, صنعت, صنعت.

موج اول از کسب و کار شامل خرده فروشی — هر چند تنها برای منظقه و یا در فروشگاه وانت — همراه با ساخت و ساز و تولید است.

در روستایی تا حد زیادی Mohawk Valley DANVANN ساخت و ساز و توسعه است مجموعه ای برای شروع یک کار حفاری دوشنبه در یک دریاچه در جنوب لبه بزرگ Adirondack پارک.

“من شده است lounging اطراف خانه و من آماده برای دریافت شلوغ” گفت: کارکنان جاستین قهوه ای است. “من می خواهم به جای مشغول به کار شود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: 3 مرگ و میر کودکان در نیویورک از سندرم احتمالا مربوط به کروناویروس

کار قوانین سایت متفاوت خواهد بود هفته آینده با کارگران نگه داشتن دست خود را ضد عفونی و چهره خود را پوشانده گفت: شرکت صاحب دن راث است که پرداخت خود را به چهار idled کارکنان.

آنها همچنین می خواهید “را به ماندن 6 فوت دور از یکدیگر به عنوان بهترین عنوان شما احتمالا می تواند” او گفت:.

کومو دولت تقسیم دولت به 10 منطقه خواهد شد که بازگشایی های مختلف در جدول زمانی. محدودیت نمی تواند کاسته تا منطقه دیدار هفت معیار نشان می دهد که COVID-19 مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان هستند و وجود دارد که به اندازه کافی تخت بیمارستان اگر شیوع عود کردن دوباره. هر منطقه باید یک برنامه تست و تماس با ردیابی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

پنج منطقه از نیویورک آماده برای باز کردن سهشنبه پوشش گسترده ای از نوار پایین وسط دولت است. مستثنی هستند شهر نیویورک و لانگ آیلند و دره هادسون در دولت سمت شرق و بوفالو منطقه به غرب است.

آن ممکن است شبیه به یک نرم باز کردن.

بسیاری از ساخت و ساز و خرده فروشی تلقی ضروری است ادامه داد: در نیویورک در طول مستند. و منظقه خرده فروشی وانت موجود بوده است برای غذا و شراب و برخی دیگر از خرده فروشی کالا.

در روچستر, Tanvi آشر شده است پر کردن سفارشات آنلاین برای فروشگاه نعناع و شور بوتیک فروشگاه لباس. او در حال حاضر نشانه گفتن مشتریان به ماندن در اتومبیل های خود را در حالی که یک کارگر به ارمغان می آورد بسته به آنها است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید پوشیدن ماسک PPE کار به سرعت گسترش COVID-19

شیوع کروناویروس: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید پوشیدن ماسک PPE کار به سرعت گسترش COVID-19

او باز خواهد شد برای منظقه وانت جمعه. اما کسب و کار است که تنها حدود 25 درصد از آنچه در آن بود قبل از همه گیر و او انتظار ندارد ارتجاعی تا زمانی که مشتریان می توانند فهرست قفسه.

“متاسفانه حقیقت این است که اگر من باز نمی شود, ما خواهد شد برای همیشه لطفا برای” او گفت:. “بنابراین در برخی از نقطه ما در حال رفتن به مجبور به باز کردن.”

اگر جدید COVID-19 موارد باقی می ماند تحت کنترل طول اولیه بازگشایی مناطق می تواند باز کردن انواع بیشتری از کسب و کار در چند هفته. مرحله بعدی شامل دفتر مشاغل مانند خدمات حرفه ای و بیمه و همچنین خرده فروشی. رستوران های گنجانده شده در این فاز پس از آن, و سپس در نهایت هنر و سرگرمی, تفریح و سرگرمی و آموزش و پرورش.

همراه با منطقه ای reopenings, Cuomo, آرامش بخش است محدودیت های دیگر در سطح ایالت. آب و هوای گرم باغبانی و محوطه سازی کسب و کار کردم اجازه راه اندازی مجدد آیا به عنوان درایو در تئاتر.

چهار برادران رانندگی در تئاتر در نزدیکی کانکتیکات مرز باز می شود برای فصل شب جمعه با “دیوهای تور جهانی” و “پرندگان شکاری” نشان بزرگ, هوای آزاد, صفحه نمایش است.

Drive-ins یک دلتنگ تو رفتگی در دیوار کسب و کار قبل از همه گیر هستند ناگهان یک خروجی برای cooped تا خانواده ها با خیال راحت به تماشای فیلم از اتومبیل های خود را.

“تنها نگرانی ما این است که مطمئن شوید که ما می توانیم کنترل جمعیت است. و ما در واقع به استخدام تعدادی از پلیس به در آمده و هدایت ترافیک” گفت: جان Stefanopoulos که خانواده اجرا می شود کسب و کار 70 مایل (110 کیلومتر) شمال شهر نیویورک است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید: برخی از مناطق آماده برای بازگشایی به عنوان اقامت در خانه سفارش منقضی

شیوع کروناویروس: نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید: برخی از مناطق آماده برای بازگشایی به عنوان اقامت در خانه سفارش منقضی

کسب و کار در مناطق میله میله برای بازگشایی باید آمد تا با یک برنامه ترسیم چگونه آنها را جلوگیری از گسترش COVID-19 با الزامات مورد نیاز برای ارائه پوشش صورت و “اجتماعی فاصله نشانگر” در مناطق رایج است.

قاصدک انرژی, که, نصب, انرژی زمین گرمایی, سیستم های در حال حاضر قصد دارد به تلو تلو خوردن کارگران که به آن پیکس کیل ، انبار و خدمه در درایو جداگانه وسایل نقلیه به نصب و راه اندازی سایت.

این شرکت با تعداد 180 شغل آن می توانید شروع به مقابله هفته آینده حداقل در Mohawk Valley که آماده است برای بازگشایی, به گفته مدیر عامل شرکت مایکل سیچ.

قاصدک در حدود 60 نفر در کردند و 20 فعال کارگران است. سیچ گفت که او امیدوار بود تا 60 فعال کارگران در ماه ژوئن.

“خطر برای ما این است که در شروع و توقف دوباره” سیچ گفت. “امید ما این است که آن را فقط تدریجی و مداوم سطح شیب دار به کسب و کار به صورت عادی. اما در واقع ممکن است به نظر نمی آید که در راه است.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>