نینتندو فروشگاه اینترنتی فروش: 5 تخفیف سوئیچ ها برای خرید در حال حاضر – CNET

هر چند شهرستانها در سراسر ایالات متحده شروع به بازگشایی این روند آهسته است و اجتماعی فاصله است که هنوز هم بسیار تشویق شده است. به عبارت دیگر شما هنوز هم احتمالا رفتن به صرف تعطیلات آخر هفته خود را در خانه. کمک به سهولت درد نینتندو دارای دو قابل توجه فروش رفتن در آن فروشگاه است که ارائه برخی از معاملات بزرگ در برخی از سوئیچ شیرین بازی.

یکی AniMay فروش تا مه 26, شامل بازی, انیمیشن فرانچایز مانند اژدها توپ Z و ناروتو و دیگر به تخفیف ناشر Annapura تعاملی عالی کاتالوگ تا مارس 28. Annapura نیست نام خانواده, اما برخی از آن ها به طور جدی عالی.

در زیر میدارد ما را از بهترین تخفیف سوئیچ بازی شما می توانید نمره در حال حاضر.

آناپورنا تعاملی

آنچه باقی می ماند از Edith Finch یک روایت-بازی شدید در مورد سهره, خانواده, بسیاری از اعضای آن بودند ملاقات با مرگ نابهنگام. این یک بازی تخیلی که شما در حدود 2 ساعت به ضرب و شتم — اما اگر آن را کوتاه آن را به یکی از شما می خواهید به یاد داشته باشید برای یک مدت زمان طولانی. این $9.99, 50% off مارس تا 28.

Bandai Namco Entertainment

خوب بازی ها بر روی تلویزیون را نشان می دهد نادر است. اژدها توپ FighterZ های دیدنی و جذاب بازی مبارزه 2D توسط Arc System Works استثنا است که می آید همراه یک بار در هر چند سال به شما یادآوری می کنند که بله, با کیفیت بالا, مجوز بازی امکان پذیر است. آن را به یک 9/10 از Gamespot ما سایت خواهر و سرگرم کننده را به بازی هر دو به تنهایی و با دوستان است.

آناپورنا تعاملی

رفته خانه محبوب و تاثیر گذار بازی رمز و راز از سال 2013 در اصل راه اندازی بر روی کامپیوتر منتقل شده و در نهایت به PlayStation 4, Xbox One و همیشه بعد از تعویض. مجموعه در سال 1995 به شما می رسد خود را در خانه و خانواده یک انتظار به استقبال خوشدل reunions اما به جای ملاقات با یک خانه خالی و شوم توجه داشته باشید. پیدا کردن پاسخ شما هزینه خواهد شد $7 و حدود 2 ساعت از زندگی خود را — یک ارزش ارز.

Namco Bandai Games

اما شاید شما بعد از یک ساعت دو روایت بازی است. شاید شما می خواهید به نزول دندان های خود را به چیزی. خوش شانس, خوش شانس, Ni no Kuni: Wrath of the White Witch در دسترس است برای $30. یک JRPG در ابتدا در پلی استیشن 3 در سال 2013 را دریافت کرد در نزدیکی جهانی ستایش بر راه اندازی و کاملا مناسب برای سوئیچ.

کوه بازی ها

فلورانس را به شما کمتر از یک ساعت به ضرب و شتم. اما این فقط باعث می شود آن را یک ورزش در بهره وری; شما لازم نیست 40 ساعت برای گفتن مؤثر روایت و این بازی آن را نشان میدهد. در اصل منتشر شد, iOS, تصور کنید یک WarioWare بازی در مورد عشق واقعی. اگر شما افت 4 دلار هزینه آن, مطمئن شوید که به بازی با صدا تمام راه را به بالا — این ارکستر, نمره میان عناصر بازی آنقدر تحسین شده است.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>