تازه کشف شده ‘glitter, کرم,’ رقص و مبارزه با یکی دیگر از زیر آب – CNET


worms2

در اینجا نگاهی دقیقتر به تازگی کشف مقیاس کرم ها: (A) Peinaleopolynoe orphanae (B) Peinaleopolynoe elvisi, (C) Peinaleopolynoe goffrediae و (D)Peinaleopolynoe mineoi.

مجله ZooKeys

چه تحت پوشش در پر تلالو رنگ زندگی در زیر آب های عمیق و رقص در طول دعوا ؟ چهار گونه جدید از deep-sea کرم های تحت پوشش در, رنگارنگ, رنگین کمانی فلس است.

محققان از دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو و پاریس-دانشگاه سوربن فرانسه توصیف چهار تازه کشف گونه از اعماق دریا, مقیاس, کرم ها در یک مقاله منتشر شده روز سه شنبه در مجله ZooKeys. کرم ها به نام Peinaleopolynoe goffrediae; P. mineoi; P. orphanae; و P. elvisi (به نام بعد از الویس).

مقیاس جدید کرم ها با درخشش رنگین کمانی و بنفش و صورتی و آبی رنگ است. براق رنگ یافت می شوند که عمدتا در لایه های بالا از کرم فلس است. محققان دریافتند که رنگین کمان بود روشن تر در ضخیم تر در مقیاس لایه. کرم ها نیز باید موی که را خاموش پر تلالو فیبر نوری اثر نور.

“ما نام مستعار برای آنها بود الویس کرم زیرا آنها مانند نگاه sequins در الویس jumpsuit” زیست شناس دریایی و مطالعه محقق گرگ از خواب بیدار شدن گفت: در داخل علوم در روز سه شنبه. از خواب بیدار شدن با این نسخهها کار برای Scripps موسسه اقیانوس شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

اما پولک مانند فلس نیست برای نشان دادن کرم زیبایی. کرم ها بیش از حد دور از نور خورشید دیده می شود توسط دیگر زندگی دریایی. این Peinaleopolynoe کرم پیدا شد هزاران متر زیر آب در مونتری, دره عمیق و باریک, کالیفرنیا. کرم P. orphanae بود و در واقع کشف شده در نزدیکی یک گرمابی دریچه از یک آتشفشان زیر آب در خلیج کالیفرنیا و مکزیک در Pescadero حوضه.

محققان فکر می کنم رنگارنگ سفت و سخت فلس بر روی کرم ها استفاده می شود به عنوان زره پوش برای محافظت از خود در هنگام مبارزه با یک دیگر. در برخی موارد به عنوان با P. orphanae کرم های خود را ضخیم تر و واضح تر ترازو به حال شکاف از دیگر کرم ها گاز گرفتن آنها طی حملات.

در یک ویدیو ارسال شده در سال گذشته توسط Rouse دو کرم ها دیده می شود درگیر در یک عمل تجاوز را با یک کرم در تلاش برای نیش را از دیگر worm. قبل و بعد از worm حمله آن را مشاهده انجام یک کار بسیار عجیب و غریب نوع از عقب و جلو حرکت رقص.

“در اینجا این است که یک جفت از یک گونه جدید از مقیاس worm تعامل در اعماق دریا طبقه” نوشت: از خواب بیدار شدن در این ویدئو توضیحات. “چرا پرخاشگری و آنچه در آن به معنی ناشناخته اما شگفت انگیز است که قادر به تماشای این. من سرعت این ویدئو توسط 4x.”

محققان نمی نظر در مورد اینکه آیا Peinaleopolynoe کرم آدمخوار و یا فقط می خواهم به نیش هر یک از دیگر زمانی که مبارزه با. اما غیر معمول کرم ها اغلب در بر داشت خوردن لاشه موجودات بسیار بزرگتر از خود را دارند.

“Peinaleopolynoe معنی ” گرسنه scaleworm’ به عنوان این موجودات اغلب در بر داشت زندگی مرده مانند لاشه نهنگ آبشار” Rouse اضافه شده است.

نهنگ آبشار بدن نهنگ که مردن و سپس نزول به پایین از اقیانوس. این نهنگ بدن به اثبات می شود یک منبع غذایی مهم برای همه چیز از اسفنج به اختاپوس و در این مورد Peinaleopolynoe کرم ها.

fighting2

اینجا نزدیک پشتی نمایش P. orphanae worm. فلش نشان می دهد, نیش علائم دریافت شده توسط مبارزه با دیگر P. orphanae کرم ها.

مجله ZooKeys

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی برای کشف کردن در مورد این اعماق دریا Peinaleopolynoe, کرم, دانشگاه کارولینای شمالی اشویل استاد ربکا R. راس (که بخشی از worm مطالعه) توییتی در مورد پیدا کردن و به همین دلیل ما باید قدر این پر تلالو مبارزه کرم ها.

“هنوز هم وجود دارد بسیار ما نمی دانیم که در مورد این موجودات” راس توییتی در روز چهارشنبه. “اما اگر زرق و برق worms ما یاد می دهد هر چیزی را که حتی در سخت ترین مکان ها وجود دارد این است که هنوز از شگفتی و زیبایی است. بار دشوار هستند اما هرگز فراموش نکنید که هیبت و عظمت زندگی در این سیاره آبی.”

راس تنها کسی نیست که حاضر که شگفت زده در زیبایی جدید Peinaleopolynoe کرم ها.

“ما به شما درود می فرستم پر تلالو-monching-نبرد-worm. شما را به بهترین از ما” یک فرد است.

یکی دیگر از worm فن پرسیدم معرفی اولین غیر افسانه ای گوگل را به نشان می شود در جزیره زره گسترش…”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>