ناسا فضانوردان خداحافظی Astro ون سلام تسلا مدل X – CNET


ex7h4y5xsauggxx

دو رفتن فضانوردان به ISS روی SpaceX Dragon در حال گرفتن یک آسانسور به گفتوگو در این پسر بد.


ناسا

لحاظ تاریخی فضانوردان تا به حال برخی از خیلی باحال راه های گرفتن از ساختمان که در آن آنها را به خود spacesuits به سکوی پرتاب. جیوه خدمه سوار در یک تریلر کوچک که کشیده شد توسط یک تراکتور به عنوان مثال.

در حال حاضر هر چند به عنوان اکتشاف فضا بیشتر می شود به بخش خصوصی واگذار چیز خواهد بود و ما در حال حاضر می دانیم چه برخی از این تغییرات هستند. دیدن یک جفت از فضانوردان — باب Behnken و داگ Hurley — خواهد بود ترک زمین روی یک SpaceX Dragon در سفر به ایستگاه فضایی بین المللی, اما آنها در حال گرفتن یک سواری در یک تسلا با توجه به یک صدای جیر جیر از ناسا مدیر جیم Bridenstine.

Does NASA have a new competitor?

ناسا کلاسیک “کوفته” آرم.


ناسا

آمار و ارقام درست است ؟ منظورم میلیاردر حبس داوطلب و با اشاره قرنطینه-hater Elon Musk صاحب هر دو شرکت پس چرا اتلاف فرصت برای روابط عمومی? به طور خاص Mssrs. Behnken و Hurley خواهد بود گیر کردن تو بازی سوار در یک تسلا مدل X. وسیله نقلیه خود را باید کاملا استاندارد با تمام حسابهای اما حداقل دو چیز را در آن منحصر به فرد: آن ناسا آرم.

به طور خاص هر دو از ناسا تاریخی ترین و شناخته شده آرم بر روی وسیله نقلیه در یک بار — چیزی است که ناسا به لحاظ تاریخی ممنوع است. قدیمی تر از این دو باید آشنا به هر کسی که دیده است عالی فیلم آپولو 13. آن را به نام “کوفته” با فضای مورخان و خدمت از سال 1959 تا 1975 و سپس دوباره از سال 1992 تا به امروز. دوم قرمز و سفید علامت شناخته شده به عنوان “worm” مورد استفاده قرار گرفت و از سال 1975 تا 1992. باید آشنا به جانبازان از سال 1986 فیلم SpaceCamp.

در گذشته فضانوردان نیز رفت (جناس طوری در نظر گرفته شده) در اصلاح motorhomes شناخته شده به عنوان Astro وانت (اشتباه نشود با “راد-دوران” باشگاه ماشین با اجسام حجم از همین نام). برای اولین بار بود که طی آن وارد کلارک کورتز موتور خانه و استفاده شده در طول ماموریت آپولو در سال 1968 شروع و در ادامه از طریق 1982 زمانی که به جای آن یک تغییر جریان هوا Excella بود که به اندازه کافی بزرگ به در بسته بزرگتر شاتل فضایی خدمه است.

افسران Behnken و Hurley مجموعه برای راه اندازی روی SpaceX Dragon, on May 27.

نه تسلا و نه ناسا بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: SpaceX به مجموعه خود را برای اولین بار فضانوردان به فضا


4:28

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>