زن و مرد یافت حمل انسان باقی می ماند در چمدان همراه فارسی-ویلزی مرز

یک زن و مرد دستگیر شده اند پس از یک افسر پلیس آنها را “حمل یک چمدان با انسان باقی می ماند در داخل” در امتداد یک جاده.

جفت شد بنا به گزارش ها متوقف شده توسط یک افسر که مشکوک شد و پس از او کشف آنها راه رفتن در امتداد یک جاده در جنگل از دین گلاسترشر با این قطعه از توشه.

یک تنه گفته می شود کشف شده در داخل کیس و دیگر قطعات بدن گزارش شده است در منطقه یافت می شود اگر چه این تایید شده است توسط پلیس.

این A4136 مهر و موم شده و بین منموته و کلفرد و یک زن در 20s خود را از بیرمنگام و یک مرد در 30s از ولورهمپتون شده اند به اتهام قتل.

پزشکی قانونی محققان در حال کار برای شناسایی قربانی با معاينات با توجه به محل.

افسران گلاسترشر پاسبانان اعطا شده است زمان بیشتری را به سوال مظنون بودند که متوقف شد و در ساعت 11.30 در روز سه شنبه.

گلاسترشر پاسبانان گفت: در بیانیه ای گفت: “افسران اعطا شده به مدت 36 ساعت دادستانی فرمت به ادامه سوال دو نفر که دستگیر شده بودند به ظن قتل است.

“یک شبه 12 ساعت بازداشت فرمت اعطا شده بود برای هر دو زن سالخورده در 20s و از بیرمنگام و مرد سالخورده در 30s خود را و از ولورهمپتون.

“بیشتر از 36 ساعت فرمت اعطا شد در حدود ظهر امروز پنجشنبه و معنی آنها می توانند همچنان در بازداشت و برای تحقیقات بیشتر.

“تست پزشکی قانونی در حال انجام است برای ایجاد هویت قربانی پس از بقایای انسانی یافت شد توسط پلیس در مدت کوتاهی پس از ساعت 11.30 روز سه شنبه 12 مه. پس از معاینه پس از مرگ نیز در حال وقوع است.”

پلیس گفت: بسته شدن جاده انتظار می رود در محل باقی می ماند تا حداقل بقیه پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>