مستند می تواند برداشته شود در مناطق مختلف انگلستان در مرحله شماره 10 را تایید

برخی از عناصر از coronavirus مستند می تواند کاهش در نرخ های مختلف در نقاط مختلف انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی رسمی گفته است.

و محدودیت می تواند reimposed در مناطق محلی اگر وجود دارد نشانه ای از عود بیماری.

می آید پس از تحقیقات اخیر نشان داد که میزان عفونت در لندن بود که بدترین آسیب دیده در آغاز شیوع این بیماری در حال حاضر کاهش یافته است به 24 مورد در هر روز در حالی که غرب و یورکشایر ثبت 4,000 موارد جدید روزانه.

آقای جانسون گفت: که بهبود استراتژی سند منتشر شده توسط دولت در روز دوشنبه روشن ساخته است که مقامات خواهد بود پاسخگو به ظهور داده ها در محلی میزان عفونت در هنگام اجرای طرح خروج از مستند.

“این می تواند منجر به برخی از اقدامات کاسته شود در نرخ های مختلف در نقاط مختلف کشور و در همان زمان آن می تواند منجر به برخی از اقدامات که دوباره اعمال شده در برخی از نقاط کشور و نه در دیگران,” او گفت:.

“من آگاه نیست هیچ برنامه ای در حال حاضر به انجام این کار با توجه به مدارس.”

محدود آرامش مستند محدودیت های معرفی شده در چهارشنبه اجازه می دهد بیشتر, هوای آزاد, ورزش و برخی از تماس های اجتماعی اعمال می شود به تمام انگلستان در حالی که تفویض ملت گیر با قبل از “ماندن صفحه اصلی” پیام.

هر گونه تغییرات بیشتر خواهد بود همچنین یک ماده برای انگلستان و اسکاتلند و ایرلند شمالی و ولز برای تعیین به صورت جداگانه.

اما روز دوشنبه سند روشن ساخته است که در فاز دوم – با توجه به شروع زودتر از 1 ژوئن — مقامات از نزدیک خواهد شد نظارت بر داده ها برای شناسایی هر گونه تفاوت در تاثیر بیشتر آزادی در Covid-19 عفونت در مناطق محلی.

آقای جانسون را تایید کرد در اوایل این هفته که یکی از راه های موضعی شیوع بیماری ممکن است تشخیص داده می شود می تواند توسط آزمون در فاضلاب.

بهبود استراتژی آمده است: “بیش از بار دولت را بهبود اثربخشی این اقدامات و معرفی بیشتر واکنشی و یا موضعی از طریق اقدامات گسترده نظارت دقیق از این بیماری است. را قادر خواهد ساخت که بلند کردن اجسام از بیشتر اقدامات برای بیشتر مردم در یک سرعت سریع تر.”

“دقیق کنترل” اجازه خواهد داد که تلاش برای متوقف کردن نقاط در حال توسعه “با تشخیص عفونت شیوع بیماری در بیشتر موضعی سطح و به سرعت مداخله با هدف اقدامات” آن را گفت.

وزرا نیز با توجه به اینکه به رول از بیمه خدمات درمانی coronavirus برنامه منطقه ای و یا در سراسر انگلستان به عنوان تلاش دولت برای سهولت مستند اقدامات مستقل می داند.

مت Hancock که وزیر بهداشت وعده داده شده در اوایل این هفته که تماس با ردیابی برنامه خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس “اواسط ماه مه” پس از محاکمه از تکنولوژی شروع در جزیره موجود زنده در هفته گذشته.

یک کلمبوس منبع گفت: جزئیات بیشتر می آیند در هفته اما وزیران با توجه به درس هایی از جزیره موجود زنده.

این منبع گفت: “اگر یکی از درس های از جزیره موجود زنده است و ما تنها می تواند انجام این کار در سطح ملی و منطقه ای کار نمی کند پس از آن ما خواهد شد نگاه کنید.

“اگر وجود دارد یک حس ما می تواند آن را انجام دهد بهتر منطقه ای پس از آن ما خواهد شد. آن است که بخشی از آنچه که ما به دنبال در.”

با این حال نگرانی های مطرح شده در مورد اینکه آیا وزیران در مسیر به ارائه برنامه است که یک کلید تخته دولت جدید استراتژی برای حفظ این ویروس در خلیج به عنوان مستند محدودیت برداشته می شوند.

در میان سردرگمی بیش از زمانی که برنامه منتشر خواهد شد بیشتر به طور گسترده ای لیبرال دموکرات دیجیتال سخنگوی دیزی کوپر هشدار داد: “این یک زمان است برای دولت به وعده آن را می توانید نگه دارید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>