همیلتون COVID-19 بازمانده مرخص از سنت جوزف بیمارستان پس از 41 روز

یک بازمانده از COVID-19 جشن خود را تخلیه از سنت جوزف بیمارستان با کلمات برای تشکر از مراقبت های بهداشتی کارگران که از او مراقبت میکند.

هلن Keene, 71 در بیمارستان 41 مشقت بار روز پس از بستری مبتلا به مشکلات تنفسی و تب در حالی که زندگی در کاردینال بازنشستگی اقامت — سایت یکی از همیلتون بدترین شیوع بیماری.

ادامه مطلب: همیلتون دارای 12 جدید COVID-19 موارد تقریبا 8,000 آزمون تکمیل در دراز مدت مراقبت از خانه

کین پس زمینه شامل حال مراقب خودش مشغول به کار در میراث سبز خانه سالمندان برای 12 سال و مراقبت از همسرش را به عنوان او در حال مرگ بود از فيبروز ريوی.

“آن را بسیار طولانی برای من به درک که من دچار مشکل شد” گفت: Keene از اولین علائم در طی یک مصاحبه در اخبار جهانی رادیو 900 CHML این لایحه کلی نشان می دهد.

“این آغاز با یک واقعا سرفه های شدید. من نه می تواند صحبت کردن برای دو دقیقه بدون سرفه یا داشتن یک سرفه طلسم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس جدید علائم مردم می توانند تجربه با COVID-19

شیوع کروناویروس جدید علائم مردم می توانند تجربه با COVID-19

اگر چه او خود جدا شده و در اتاق سرفه بدتر شده و دچار یک تب. کین گفت که او مخوف رفتن به بیمارستان اما با سابقه عمل جراحی قلب باز و دیگر عوارض منجر به بستری شدن در بیمارستان او می دانست که آن را به اتفاق می افتد — و نه فقط برای خودش بلکه برای حفاظت از ساکنان دیگر در کاردینال.

با توجه به سابقه پزشکی کین شد از نزدیک تماشا توسط کارکنان و در یک مانیتور قلبی برای حدود دو هفته است. در آن زمان او با استفاده از FaceTime و تماس های تلفنی به نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده از جمله نوه او که تا به حال فقط با توجه به تولد برای یک دختر کوچک.

ادامه مطلب: 5 برنامه برای کمک به خانواده ها در تماس باشید و در کار

که ارتباط خانوادگی بود ضروری کین گفت: به ویژه هنگامی که او رسیده او پایین ترین نقطه عاطفی. او شنیده ام یک بیمارستان کارگر صحبت کردن در مورد صرف وقت با پدر خود که در حال مرگ بود از فيبروز ريوی — همان بیماری که ادعا کرد ،

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من آن را از دست داد” گفت: Keene. “من فکر می کنم من گریه تمام روز.”

“من فقط به خودم فکر کردم: ‘خدای من, من اینجا هستم – یک قطعه کوچک از شن و ماسه در ساحل. فقط یک ذره در کل ملیله از این COVID-19 چیز که اتفاق می افتد.’ اما آن شخصی برای شما. و هر کسی که تا به حال از آن است که برخورد با آن است که متاثر از آن – آن را شخصی برای آنها است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او آزمایش منفی برای این ویروس سه شنبه گذشته و آن لحظه ای از خوشبینی محتاطانه برای او تا زمانی که نتایج حاصل از تست دوم آمد مثبت است.

“من بسیار مورد ضرب و شتم من احساس بسیار از دست داده است. من احساس بسیار به تنهایی.”

“پس از آن بر روی آی فون می آید این آهنگ زیبا توسط Westlife به نام ‘i’ll See You Again’ است که من رفتن به هر زمان که احساس می کنم کم و گم شده من است.”

با شنیدن این آهنگ و دانستن که پرستاران و کارکنان بيمارستان شد و پس از بیش از او سلامت جسمی او را برداشته ارواح کین گفت:

“این چیزی است که من بسیار سپاسگزار برای این است که آنها از آن ساخته شده شخصی است. آنها پس از نگاه عاطفی من وضعیت موجود و همچنین وضعیت جسمی.”

روز چهارشنبه همه چیز تغییر کرده است. Keene مورد آزمایش قرار گرفت و موفق به دریافت دو بعدی نتایج منفی. او عاری از ویروس و در نهایت می تواند ترک بیمارستان.

آن لحظه ای کین به عنوان “حقیقی” و یکی که سنت جو گرفته شده در فیلم و ارسال شده به خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان او تحت فشار قرار دادند پایین راهرو در یک صندلی چرخدار ملاقات با کف زدن از کارکنان که مشغول به کار بود برای کمک به او در مبارزه با ویروس کین گفت که او با غلبه بر احساسات است.

“من احساس می کنم باید یک کف آنها.”

او گفت: این اتصالات که او منتشر شد از بیمارستان در وسط ملی پرستاری در هفته است.

ادامه مطلب: واقعا قهرمانان”: پور در مراسم تجلیل از پزشکان و پرستاران و مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

“این افراد آمده است که به کار هر روز برای مراقبت از سالمندان … جوان, قدیمی, پیر, مهم نیست اما آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در خط. و در بسیاری از اوقات آنها را دریافت نمی شناخت که آنها باید دریافت کنید.”

“این یک زمان که در آن ما واقعا نیاز به تمرکز بر حمایت از آنها را بیش از حد. و وجود دارد برای نیازهای خود را به عنوان به خوبی.”

کین در حال حاضر یکی از 375 نفر در همیلتون که بهبود است و یا در راه به دوره نقاهت بعد از COVID-19. شده اند وجود دارد, 25 نفر در شهر که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از این ویروس از جمله نه در کاردینال بازنشستگی اقامت.

ادامه مطلب: COVID-19: مرور غم و اندوه و عزاداری در جهانی همه گیر

اینها مواردی است که یادآوری Keene چقدر بدتر از آن می شده اند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم من احساس می کنم در بدترین برای مردم وجود دارد که باید از دست عزیزان از طریق این بیماری همه گیر. چرا که آنها نمی تواند با عزیزان خود در آن لحظات که در آن آنها اجازه رفتن.”

مشاهده link ”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>