بد بو جدید گونه های انگلی به نام بعد از توییتر که در آن کشف شد – CNET

Virginia Tech هزار پا متخصص Derek Hennen مشترک این عکس در توییتر و موجب جدید قارچ گونه کشف. دایره قرمز نشان می دهد که در آن قارچ واقع شده است.

درک Hennen

در توییتر حرفه ای من ارسال شده عکس های ناز از گربه من و messaged به جلو و عقب با اکثر اعضای نخاعی ضربه بزنید. در توییتر خود حرفه ای زیست شناس آنا سوفیا Reboleira کشف گونه جدیدی از قارچ انگلی. من نیاز به گام تا من توییتر بازی.

Reboleira است با دانشگاه کپنهاگ را در موزه تاریخ طبیعی دانمارک. او به کشف یک عکس از یک هزار پا نوشته شده در توییتر توسط Derek Hennen دانشجوی دکتری در ویرجینیا. Hennen اجرا می شود یک خوراک توییتر پر از هزار پا تصاویر.

این هزار پا ممکن است شبیه به یک مینی نسخه های بیگانه از بیگانه به یک بازی گاه به گاه بیننده اما Reboleira دیدم فراتر از آشکار و متوجه برخی از جذاب نقطه بر روی بندپایان. “من می توانم چیزی به دنبال مانند قارچ در سطح هزار پا. تا آن زمان این قارچ ها هرگز بر آمریکا millipedes,” Reboleira گفت: در دانشگاه کپنهاگ انتشار در جمعه.

Hennen به اشتراک گذاشته شده در توییتر یک موضوع روکش چگونه کشف کردم آغاز شده است. در سال 2018 او ارسال شده عکس اصلی از هزار پا که شد از اوهایو به عنوان بخشی از یک وعده به ارسال هزار پا تصاویر از طریق توییتر به افرادی که رای داده بودند در آمریکا انتخابات میان دوره ای.

Reboleira رفت و در شکار برای پیدا کردن عجیب و غریب که قبلا ثبت نشده قارچ با جستجو از طریق آمریکا هزار پا نمونه نگه داشته و در موزه تاریخ طبیعی. “این تایید وجود یک گونه ناشناخته از Laboulbeniales — منظور از کوچک عجیب و غریب و تا حد زیادی ناشناخته قارچ انگل است که حمله حشرات و millipedes” این دانشگاه گفت.

محققان در توصیف این قارچ در حال حاضر مناسب به نام Troglomyces twitteri را در مجله MycoKeys. قارچ متعلق به سفارش Laboulbeniales. آن سوراخ که هزار پا شل بنابراین تنها نیمی از انگل بیرون بیاید. Laboulbeniales-قارچ ها هنوز هم بسیار مرموز اما دانشمندان در حال کار به درک بهتر خود شناسی و روابط خود را به میزبان خود را.

Reboleira امید بیشتر دانشمندان را به اشتراک گذاری کار خود را در رسانه های اجتماعی. “تا آنجا که ما می دانیم این اولین بار است که یک گونه جدید کشف شده در توییتر,” او گفت:. “این نشان از اهمیت این سیستم عامل برای به اشتراک گذاری تحقیقات – و در نتیجه قادر به دستیابی به نتایج جدید.”

Hennen است در هیئت مدیره. “به طور خلاصه: به اشتراک گذاری خود را خنک عکس های طبیعت و توجه به جزئیات!” او در توئیتر خود نوشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>