خط مقدم, دکتر, برنده نقش Kevin Hart فیلم با تشکر از همه-در چالش

کوین هارت حراج کردن یک نقش در یکی از بعدی خود فیلم به عنوان بخشی از همه در چالش فراهم می کند که مواد غذایی برای بچه ها, سالمندان و کارگران خط مقدم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس از این بازیگر در چالش به پایان رسید هارت شروع به پریدن کرد در یک تماس تصویری برای گفتن خط مقدم دکتر هنری, قانون, یک متخصص بیهوشی که در چری هیل, N. J., که, آنها برنده بازی خواهد کرد و نقش مهمی را در یکی از فیلم های آینده.

میزان کوین هارت صدمات نشان داد زیر ماشین تصادف

میزان کوین هارت صدمات نشان داد زیر ماشین تصادف

قانون تا به حال هیچ ایده او برنده شده بود همه در چالش تا هارت پیوست ویدیو به نام, و گفت:, “هنری این بزرگ مرد. این است بزرگتر از بزرگ است. این بزرگ است.”

ادامه مطلب: همیشه می خواهید به خورده می شود توسط یک دایناسور در یک “پارک ژوراسیک’ فیلم ؟ در حال حاضر شانس خود را

“هنری من می خواهم به شما تبریک می گویم. شما یک برنده است. شما باید برنده این بخش خاص از همه در چالش” هارت اعلام کرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من اجازه دهید من این را به شما. اجازه دهید من نزدیک — که من در صورت گرفتن واقعی نزدیک” هارت گفت: به عنوان او رفت و نزدیک به دوربین. “هنری شما خواهد بود در فیلم بعدی. تکرار می کنم شما, هنری, شما, هنری خواهد بود در فیلم بعدی.

“شما باید یک خط است. شما باید یک تریلر. شما خواهد شد نه تنها شما را به یک دستیار شما خواهد شد که یک هتل پنج ستاره, شما می توانید خدمات ماشین میخوای کل شو.

“شما در مورد به آینده دنزل واشنگتن () بعدی Macaulay Culkin. چه کسی می داند این است که بزرگ هنری.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

قانون گفته هارت در حالی که خنده: “من مثل نگاه بعدی Ken Jeong.”

زمانی که هارت خواسته قانون چگونه او احساس می کند در خط مقدم کارگر گفت که او “خیلی هیجان زده است.”

“خیلی هیجان زده برای دیدار با شما. من نمی دانم اگر شما شنیده ام من زنده در چری هیل نیوجرسی. خانه من شهر فیلادلفیا و من به (فیلادلفیا) 76ers بازی و من از دیدن شما در courtside صندلی. من اعتماد روند.”

هارت گفت: قانون او قدردانی و حمایت خود را از این همه در به چالش بکشد.

“من می توانم بگویم این شخص: برای دیدن شما و این من را خوشحال می کند. این است که همه برای یک علت خوب است. اول از همه ما از حمایت شما قدردانی میکنیم. این واقعیت است که شما شرکت کننده در این چالش که در حال حرکت به اندازه کافی” هارت گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من در مورد به شما را به یک ستاره. میخوای یک ستاره” این بازیگر گفت: قبل از اضافه کردن این قانون می شود “big little عظیم قسمت” در فیلم بعدی خود.

ادامه مطلب: کوین هارت می شکند سکوت در مورد تصادف ماشین در عاطفی تصویری

در طول تماس های ویدئویی قانون توضیح داد که چرا او پیوست و همه در چالش است.

“وقتی که من رفتن به محل کار آن را سخت برای دیدن بیماران است که می ترسند و من از این است که مقدار زیادی از زمان آخرین فرد آنها صحبت کنید و ببینید قبل از دریافت آنها انتوبه و دلخراش در محل کار” قانون گفت. “پس از آمدن به خانه از آن سخت است برای دیدن بسیاری از مردم از دست دادن شغل و بیکار و از آنجا که تلاش برای کارآمد مواد غذایی برای خانواده خود را.”

محلی جشنواره به بازگشت به خط مقدم کارگران در پی لغو

محلی جشنواره به بازگشت به خط مقدم کارگران در پی لغو

هنری نیز شگفت زده شد با یک تماس ویدیویی از مایکل روبین, شرکت, صاحب 76ers و بنیانگذار متعصب اجرا می شود که همه در چالش است.

بیش از 37000 نفر اهدا می شود هارت همه در چالش است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای همه در چالش جایزه مصرف کنندگان خود را انتخاب کنید ترجیح جایزه انتخاب در وب سایت را وارد کنید و مقدار آنها می خواهم برای اهدای. با اهدای عنوان کمی تا $10 مصرف کنندگان به طور خودکار واجد شرایط را به نفع خود یکی از چندین ترجیح prizesLook.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از گسترش ویروس کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

Follow @KatieScottNews

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>