ادمونتون شورای شهر را در نظر بگیرید به طور چشمگیری تصریح ward, نقشه

وجود دارد یک فرصت بسیار خوب پس از انتخابات شهرداری ها در ماه اکتبر 2021 خود را در شهرستان ادمونتون عضو شورا متفاوت خواهد بود حتی اگر تمام 12 در حال بازگشت به دفتر.

چرا که پانل مستقل منتشر شده 80 صفحه گزارش روز پنج شنبه که پیشنهاد دوباره ترسیم مرز نقشه برای تمام 12 بخش.

آنها به طور چشمگیری متفاوت است. فراموش نکنید جاری شماره 1 تا 12. نقشه جدید دارای بخش های باسواد A به L و بسیاری اصلا شبیه چیزی است که شما در حال دیدن امروز.

در بسیاری از موارد جدید بخش سعی کنید به سنگ فرش با هم قدیمی تر و جدیدتر محلات.

هدف این است که به هر بخش نسبتا یکسان از لحاظ جمعیت است. این پنل را در نظر گرفت جمعیت در حال حاضر و پیش بینی شده برای سال 2030 پیش بینی رشد به خصوص در قسمت جنوبی شهر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به طور خاص کمیسیون به دنبال تعادل محلات بودند که پیش بینی برای کم و یا هیچ پیش بینی رشد با محلات بودند که پیش بینی به بالاتر پیش بینی رشد” در این گزارش است.

ادامه مطلب: شهر ادمونتون درخواست برای انتقادات و پیشنهادات در شورای بخش پیش از انتخابات 2021

سازمان دیده بان زیر: (از Jan. 10, 2020) ادمونتون شاهد تغییر چشمگیر پس از آخرین انتخابات شهرداری که منجر به عدم تعادل در حجم کار برای برخی از نمایندگان شهرستان. در حال حاضر این شهرستان می خواهد به شنیدن از شهروندان: ما باید تغییر خطوط در زمان وارد سیستم ؟ بخش مرزی کمیسر Jared Wesley ما می پیوندد.

باید ادمونتون دوباره تعریف کنونی آن بخش سیستم ؟

باید ادمونتون دوباره تعریف کنونی آن بخش سیستم ؟

این کمیسیون همچنین در زمان جهش از ایمان در رشد جمعیت, پیش بینی آینده توسعه آپارتمان است که افزایش تراکم. ارقام فعلی نشان می دهد بزرگترین واريانس دور از مطلوب 2019 جمعیت 81,000 در هر بخش در بخش E در مرکز شهر است که 13 درصد کمتر است اما انتظار می رود به عقب تا سال 2030 که در آن خواهد بود تنها هفت درصد از جدید بهینه جمعیت.

در انتهای دیگر مقیاس بخش G در گوشه جنوب غربی ادمونتون است که 13 درصد بیش از ترجیح 2030 جمعیت و انتظار می رود که در تقریبا در هدف از دست رفته 103,750 علامت 1.69 درصد است.

سه بخش مرکزی پیشنهاد شده است در هر دو طرف رودخانه به جای جریان دو: بخش 6 در مرکز شهر است که به نمایندگی از افغانستان. اسکات McKeen و بخش 8 در جنوب رودخانه است که به نمایندگی از افغانستان. بن Henderson. در حال حاضر شما ببینید, بخش, E, F و H. بخش بزرگی از آنچه که در بخش 7 با Coun. تونی Caterina خواهد در حال حاضر اجرا بیشتر در جنوب و جنوب رودخانه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از آنجا که بخش باقی مانده نیز به اجرا در بیشتر باریک توپی و صحبت رویکرد به خصوص در جنوب ادمونتون که در آن کمیسیون به آینده رشد جمعیت اتاق به حرکت در. فعلی بخش 3 که توسط ک. جان Dziadyk می کشش بیشتر در جنوب به Yellowhead که در آن در حال حاضر متوقف می شود در 153 و 144 راه.

این پنل نیز پرداخت می شود توجه بسیار نزدیک به مرزهای موجود در جامعه لیگ.

“از آنجا که جامعه لیگ منعکس کننده مرزها و نگرانی از محلات وارد مرز می شود طراحی شده است بنابراین هیچ جامعه لیگ تقسیم شده است بین دو بخش است.” در این گزارش است.

در جنوب ادمونتون, پانل توصیه می شود انجام دور با L-شکل بخش مانند شما ببینید در بخش 12 با Coun. Moe بنگا و بخش 11 با Coun. مایک نیکل است. آنها بیش از حد طولانی خواهد بود و محدود به بخش های L و K با بخش های J و من به غرب تقسیم توسط Whitemud نهر دره.

این کمیسیون کار خود را آغاز کرد و در ماه سپتامبر سال 2019 و شروع به مشاوره عمومی با جامعه لیگ مدارس و دیگران از طریق ژانویه سال 2020 است.

گزارش ارائه شده به شورای شهر در مه 25. سپس در ماه ژوئن وجود خواهد داشت غیر قانونی جلسه عمومی قبل از بخش تنظیم شده برای انتخابات در ماه اکتبر 2021.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>