دیزنی جریان آتش بازی برای جشن نیمه راه بودن برای هالووین شب جمعه – CNET


disney-world-fireworks

دیزنی است که در جریان آن هالووین آتش بازی در شب جمعه.


دیزنی

دیزنی است که در جریان این آتش بازی هالووین از پادشاهی سحر و جادو در دنیای دیزنی این شب جمعه. دیزنی نیست بنابراین شبح وار دیدنی, و در حال استفاده می شود به جشن نیمه راه نقطه به هالووین است. آتش بازی در حال روایت Jack Skellington از کابوس قبل از کریسمس و بخشی از شرکت دیزنی سحر و جادو لحظات تلاش برای نگه داشتن طرفداران را سرگرم در حالی که خود پارک بسته هستند به طور نامحدود در طول گسترش COVID-19.

آتش بازی نشان می دهد که عرضه در پاییز گذشته در طول میکی نه چندان ترسناک هالووین, پارتی, ویژگی های آهنگ ها از کابوس قبل از کریسمس, شبح بینی در قلعه و البته میکی و مینی و دونالد و مسخره. شما می توانید از 12 دقیقه ای نشان می دهد در 7 p. m. و/4 p. m. PT در یوتیوب.

دیزنی “در نیمه راه 2 هالووین” جشن همچنین ویژگی های دیزنی سحر و جادو لحظات وب سایت و شامل هالووین کوکی تزئینات شبح وار, هنر, پروژه های Dapper Dans آواز گریم پوزخند ارواح, لباس چالش و بیشتر.

شما همچنین می توانید تماشای دیزنی جهان است خوشبختانه تا کنون در آتشو در اینجا زمانی که دیزنی لند و دیزنی جهان ممکن است بازگشایی زیر COVID-19 تعطیلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>