Coronavirus: Saskatchewan فروشگاه های خرده فروشی آماده بازگشایی در فاز دوم

فاز دوم بازگشایی ساسکاچوان طرح همچنین به عنوان شناخته شده بازگشایی, خرده فروشی را ببینید بسیاری از فروشگاه ها قادر به باز کردن درهای خود را به مشتریان یک بار دیگر.

در طول مرحله آماده سازی از بازگشایی, برخی از مکان ها احساس مردد با تاریخ شروع.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن به عنوان ساسکاچوان شروع فاز اول طرح بازگشایی

“ما مردمی است که می تواند باز کردن مه 19 که در حال برنامه ریزی در باز کردن کامل نیروی ما دیگران که می گفت:” هی ما می رویم به نگاهی به دو هفته دیگر به نوع نگاه کنید چه غیر روحانی از زمین است, ” گفت:” جودیت Veresuk Regina, مرکز شهر, بهبود کسب و کار منطقه, مدیر اجرایی.

Lesa گیبونز انبار بهبود کسب و کار منطقه, مدیر اجرایی گفت: مغازه ها شده اند به اشتراک گذاری ایده ها و به دنبال به فروشگاه که اجازه داده شد برای باز کردن در مرحله اول برای راهنمایی.

“ما بسیاری هستند که رسیدن و داشتن آن مکالمات — شما می دانید, ‘آیا شما داشتن کسی در درب جلو شما را به نظارت بر چگونه بسیاری از مردم در فروشگاه ؟ شما با داشتن کسی مطمئن شوید که مردم با استفاده از ضد عفونی کننده دست در نقاط مختلف در سراسر محل سکونت خود را?'” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: رجینا مو سالن آرایشگاه, آماده شدن برای بازگشایی میان PPE, آموزش, نگرانی

یک نگرانی بزرگ است و نه فقط آنچه خرید خواهد بود اما دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی و برچسب قیمت برای کسانی که در مورد.

“آن شده است یک چالش و ما امیدوار به پل مقداری از آن فقط با ارائه برخی خوش آمدید-پشت کیت به برخی از ملزومات برای کمک به سهولت است که استرس به عنوان آنها نگاه به بازگشایی” گیبونز گفت.

این یک شبیه نگرانی برای مراکز مانند رجینا را Northgate بازار. بحث از این که آیا بازار یا هر فرد فروشگاه عرضه خواهد شد PPE در حال حاضر در حال وقوع است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

با بسیاری از فروشگاه های واقع در یک فضای Mitchell کوهن Westdale شرکت ساخت و ساز. محدود COO که صاحب نرتهگت بازار گفت: در یک زمان مثل این که ما نمی تواند به دنبال در دلار و سنت است.

ادامه مطلب: Coronavirus: کشاورزان’ بازار مغازه های صرفه جویی در حال حاضر موجود در استان را بازگشایی طرح

“ما باید به مراقبت از یکدیگر باید به مراقبت از ما مستاجران باید به مراقبت از کارکنان ما. بنابراین ما در حال قرار دادن بسیاری از مراحل به جای” کوهن گفت.

این مراحل عبارتند از: کوتاه تر ساعت عملیات مهار جانبی را انتخاب کنید تا و دادگاه های مواد غذایی محدود بودن به انتخاب کنید تا و تنها.

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>