Coronavirus: NHL بررسی از سرگیری لیگ Kelowna را Prospera محل می تواند پاسخ

زنده هاکی می تواند در آینده به یک WHL عرصه در نزدیکی شما در B. C., اما نه معمول تیم های اهالی بریتیش کلمبیا به دیدن استفاده می شود.

برتر جان هرگن صحبت به NHL کمیسر گری Bettman در روز سه شنبه و برتر می گوید: او گفت: این استان قرار گرفته است به عنوان NHL نظر گزینه برای از سرگیری آن فصل است.

“ما شنیده ایم از دیگران در اطراف [NHL] که دیگران باید در مورد ایده های شاید داشتن تمام بازی های انجام شده در بریتیش کلمبیا گفت:” هرگن.

ادامه مطلب: تفسیر: می تواند ‘هاکی-crazy’ بریتیش کلمبیا و خود را برتر دریافت NHL پشت در یخ ؟

ونکوور به عنوان یک پتانسیل ‘هاب’ شهرستان که در آن تیم های هاکی می تواند قرار دارد و بازی برای محدود کردن سفر و کمک به پایان این فصل است.

هرگن نیز دیگر B. C. شهرستانها است که باید WHL عرصه می تواند گزینه خوبی است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما WHL rinks در ویکتوریا, Kamloops Kelowna و شاهزاده جورج. این Kootenays برجسته تسهیلات و همچنین ما هتل فضایی تا آسمان واقعا محدود است” گفت: هرگن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کینگستون Frontenacs به جلو شین رایت است زندگی می کنند تا انتظارات

در Kelowna Prospera محل می تواند یک گزینه برای NHL به عنوان عرصه مجهز برای پخش ملی برای شرکت لغو یادبود جام.

“ما قطعا قادر خواهد بود به یک backstop در کمک به سادگی از آنجا که ما در کسب و کار به منظور چیزی شبیه به آن. با آنچه که ما فقط لغو شد — یادبود جام — ما یک گروه بزرگ از افراد آماده به کار به انجام هر کاری ما باید انجام دهیم” گفت: بروس Hamilton, Kelowna موشک را مالک است.

لیگ این است که به دنبال امکانات مناسب در شهرستانها با هتل ها به اندازه کافی فضا و سابقه خوبی در برخورد با COVID-19 با توجه به برتر.

ادامه مطلب: ‘حداقل ما می دانیم’: آمریکا هاکی لیگ رسما لغو مانده از 2019-20 فصل

“آن خواهد بود. ما در حال نشستن در اینجا با این امکانات وجود دارد یکی در کملوپس وجود دارد یکی در ویکتوریا همه آنها مشابه در اندازه آنها قطعا می تواند گزینه” گفت: Hamilton.

هرگن اذعان کرده است بهداشت عمومی مورد نیاز هنوز هم می تواند در اثر مانند 14 روز دوره انزوا و سلامت استان افسر دکتر بانی هنری نیاز به تصویب هر طرح از NHL به کار در این استان است.

“راه هایی وجود دارد ما می توانید آن را با خیال راحت. من فکر می کنم آن را یک ایده جالب است و من فکر می کنم راه وجود دارد ما می توانیم نگاهی به بازی بازی های برگزار شده در B. C.,” دکتر گفت: بانی هنری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

NHL هر طور شده با این ایده از سرگیری آن 2019-2020 فصل به زودی و WHL عرصه می تواند NHL را پاسخ دهد.

شیوع کروناویروس: سابق NHLer ژرژ Laraque باز می شود تا در مورد مبارزه خود را با COVID-19

شیوع کروناویروس: سابق NHLer ژرژ Laraque باز می شود تا در مورد مبارزه خود را با COVID-19

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>