Coronavirus اخبار – زنده: باید حرکت در خارج از مستند “به عنوان یک” می گوید: Keir Starmer به عنوان جهانی مرگ و میر بالای 300,000 و مدارس بازگشایی ردیف تداوم در

انگلستان باید حرکت از مستند “به عنوان یک” آقا Keir Starmer گفت: همانطور که دولت با آن مواجه نصب آمریکا برنامه های خود را برای کاهش محدودیت ها و ارسال دانش آموزان به مدرسه در ماه ژوئن.

کار رهبر گفت: نخست وزیر بوریس جانسون تصمیم به تغییر در انگلستان اقامت در خانه پیام بدون موافقت و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی یک “اشتباه فاحش”.

انگلستان نیز تنها بخشی از بریتانیا درخواست مدارس برای آغاز فاز reopenings از شروع ماه آینده افزایش ترس در میان معلمان اتحادیه های کارگری در مورد خطرات ناشی از عفونت با کوروناویروس.

در همین حال در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus را تصویب کرده است 300,000 با انگلستان حسابداری برای بیش از 10 درصد از کل در 33,614 با توجه به پنجشنبه و ارقام رسمی.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار

آیا بیماران مبتلا به دیابت در نامتناسب خطر است ؟

یکی از شگفت انگیز تر تحولات دیروز این خبر که بیش از یک چهارم از تمام بیمه خدمات درمانی بیمارانی که فوت کرده اند با کروناویروس تا به حال به دیابت است.

حدود 6 درصد از جمعیت است و اعتقاد به این بیماری است.

چهارم از افرادی که می میرند از coronavirus در انگلستان مبتلا به دیابت

بیش از یک چهارم از تمام بیمه خدمات درمانی بیمارانی که فوت کرده اند پس از آلوده شدن با Covid-19 تا به حال به دیابت با توجه به آمار جدید از NHS انگلستان است. بین 31 مارس و 12 مارس در مجموع 5,873 بیماران مبتلا به دیابت در بیمارستان درگذشت از Covid-19, 26 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر.

انگلستان باید حرکت از مستند “به عنوان یک” می گوید: Keir Starmer

کار رهبر آقا Keir Starmer گفت: شب گذشته او می خواهد در انگلستان به حرکت در خارج از مستند “به عنوان یک”.

او همچنین توضیح داده بوریس جانسون تصمیم به تغییر در انگلستان اقامت در خانه پیام بدون موافقت و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی یک “اشتباه فاحش”.

صحبت کردن در یک تماس ویدئویی به خبرنگاران در روز پنج شنبه آقا Keir گفت: “اولویت من همان است که [ویلز اولین وزیر] علامت Drakeford است و آن این است که تمام چهار کشور حرکت به عنوان یکی.

“ما که رفتن به مستند و ما باید آن را انجام دهید بیرون آمدن از مستند به عنوان سریع به عنوان آن را ممکن است برای انجام این کار است.”

او افزود: “من نگران هستم که در حال حاضر وجود دارد برای رفتن به تفاوت. یک تفاوت وجود دارد از پیام که مفید نیست. اقامت در خانه پیام روشن بود که این پیام از دولت در ولز اقامت هشدار است که در حال حاضر پیام در انگلستان است.

“من فکر نمی کنم که به عنوان روشن است. من فکر نمی کنم داشتن پیام های مختلف مفید است و آن را به مراتب بهتر خواهد بود اگر نخست وزیر شده بود قادر به گرفتن تمام چهار کشور به توافق برسند به یک طرح به جای انجام آنچه او انجام داد این بود که برای انجام یک سخنرانی در روز یکشنبه و سعی کنید برای قرار دادن این طرح هم پس از آن. من فکر می کنم که اشتباه اساسی در اینجا است.”
 

Keir Starmer و همسرش ویکتوریا عضویت در دوشنبه clap برای مراقبین (گتی)

ردیف بیش از بازگشایی مدارس ادامه…

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون برگزاری یک جلسه با آموزش اتحادیه های کارگری و انگلستان افسر ارشد پزشکی از امروز در تلاش برای توضیح دلایل خود را برای بازگشایی مدارس از 1 ژوئن.

می آید بعد از انجمن ملی معلمان سر (NAHT) گفته است: “بسیار مهم نگرانی” در مورد وزرای انتظار است که کودکان قادر خواهد بود به بازگشت به مدرسه قبل از سال تحصیلی به پایان می رسد.

 

تبلیغات

صبح بخیر و خوش آمدید به فرهنگ مستقل coronavirus liveblog.

ما خواهید بود با پوشش تحولات در تمام طول روز به عنوان چهره دولت بیشتر سوالات بیش از طرح خود برای استراحت مستند محدودیت ها و بازگشایی مدارس در 1 ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>