Coronavirus اخبار – زندگی: UK مستند می تواند برداشته شود در مراحل مختلف در سراسر مناطق به عنوان همه تحت تعقیب جدید Covid-19 عمل غیر قانونی تلقی می

ولز منتشر طرح خروج از مستند با استفاده از ترافیک سیستم نور’

ولز پرده برداری کرده است خود را “نقشه راه” برای خروج از آن مستند با استفاده از یک سیستم نور ترافیک به تعریف که عرصه های زندگی را به تدریج بازگشت.

علامت Drakeford این ویلز اولین وزیر گفت: مردم در ولز را به چوب به زمان مستند مشاوره به “خانه ماندن, محافظت, ما بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی” برای حداقل دو هفته آینده.

“بیش از هشت هفته گذشته ما شاهد تلاش های باور نکردنی از همه بخش های جامعه ما برای پاسخ به این چالش بی سابقه به راه ما از زندگی مطرح شده توسط Covid-19 ویروس” آقای Drakeford گفت.

“به عنوان یک نتیجه, ما, مانند کشورهای سراسر جهان قادر به فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند حرکت در خارج از مستند.”

او افزود: “اما ضروری است که ما انجام می دهیم به طوری که ما می دانیم این است که در کوتاه مدت بحران است. تا زمانی که یک واکسن یا درمان های موثر ما را مجبور به زندگی با این بیماری در جامعه ما و سعی کنید به آن را کنترل و کاهش اثرات آن.”

خبرنگار ما با کیت Ngاست داستان کامل در زیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>