Coronavirus: لندن در حال حاضر به کمترین میزان عفونت در بریتانیا و می تواند بیماری از بین برود در دو هفته

لندن نرخ coronavirus عفونت کاهش یافته و به کمتر از 24 نفر در روز کمترین میزان در انگلستان نزدیک به دو ماه پس از منطقه آمار بالایی از 200,000 موارد جدید در یک روز در سراسر کشور مستند.

تحقیقات بهداشت عمومی انگلستان و دانشگاه کمبریج را MRC Biostatic واحد نشان داد تعداد روزانه عفونت در لندن در حال حاضر نصف هر 3.5 روز است که به معنی coronavirus می تواند از بین برود وجود دارد در عرض فقط دو هفته است.

این مطالعه نشان می دهد شدید شکاف بین شمال و جنوب انگلستان به شرق سوابق حدود 4000 عفونت های جدید روزانه. شمال شرق و یورکشایر در حال ضبط بیش از 4000 نفر روزانه به دنبال شمال غرب انگلستان با 2,380 عفونت های جدید در هر روز است.

به طور کلی میزان عفونت در انگلستان به نظر می رسد کاهش, با این داده ها نشان می دهد که R ارزش در سراسر هیئت مدیره است 0.75. این بدان معنی است که تعداد زیادی از مردم به طور متوسط یک فرد آلوده منتقل خواهد شد این ویروس را به باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در زیر یک.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در اوایل این هفته که به منظور مستند اقدامات به ادامه کاسته شود R مقدار باید باقی می ماند در زیر یک.

شکسته منطقه لندن به طور متوسط ارزش R 0.4 که بدان معنی است که برای هر 10 نفر که آلوده شدن با این ویروس آنها تصویب آن را به چهار نفر دیگر.

در شمال شرقی و یورکشایر متوسط R ارزش دو برابر به 0.8 به دنبال 0.76 در جنوب غرب است.

اختلاف در اعداد بین شمال و جنوب انگلستان به نگرانی در مورد نابرابری و تحت فشار قرار دادن دولت برای در نظر گرفتن کاهش مستند در نرخ های مختلف در نقاط مختلف کشور است.

شهرستان شفیلد منطقه شهردار دن جارویس گفت: ITV اخبار روز پنج شنبه است که در شمال انگلستان مواجه شد “خاص و چالش ها” با بالاتر بستری شدن در بیمارستان در مقایسه با سایر نقاط کشور.

او گفت: “من فکر می کنم که به احتمال زیاد به دلیل شرایط پزشکی موجود و نسل های بهداشت نابرابری اما من همچنین فکر می کنم محرومیت یک عامل است.


“همه باید با هم کار کنند و ما باید یک کار خوب ارتباط با دولت ملی اما آنها نیاز به اعتماد ما – به ما داده به طوری که ما می توانید تصمیم گیری آگاهانه.”

وزیر مسکن رابرت Jenrick پیشنهاد وجود دارد می توان چنین پاسخ در زمینه های مختلف در اوایل این هفته. او گفت: آسمان, اخبار,’ Sophy ریج در روز یکشنبه برنامه: “اگر ما می بینیم وجود دارد شیوع بیماری به ویژه در محلات محلات و مدارس شهرهای سپس ما ممکن است قادر به گرفتن اقدامات خاص در آن مکان به عنوان ما به ساخت پیچیده تر و طولانی مدت پاسخ به کنترل ویروس.”

وزارت بهداشت (DoH) در بیانیه ای گفت در پاسخ به آمار و ارقام: “ما برآورد کنونی از R به طور گسترده ای سازگار در سراسر انگلستان اگر چه ما نمی توانیم از آن متفاوت بودن در مناطق مختلف و ملل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>