کودک آزاری ممکن است رفتن گزارش نشده در مستند “از آنجا که مردم نمی دانند که در آن برای رفتن به برای کمک به’

کودک آزاری ممکن است رفتن گزارش نشده چرا که مردم نمی دانند که به کجا بروید برای کمک در انگلستان coronavirus مستند آن هشدار داده شده است.

یک نظرسنجی که توسط NSPCC نشان داد که یک چهارم از بزرگسالان نمی خواهد می دانم که در آن به دنبال کمک اگر آنها فکر می کردند یک کودک بود که صدمه دیده یا نادیده گرفته شده است.

کام Thandi رئیس این موسسه خیریه تلفنی گفت: “این وحشتناک است به فکر می کنم که موارد کودک آزاری و غفلت ممکن است رفتن گزارش نشده چرا که مردم نمی دانند که در آن برای رفتن به برای کمک و مشاوره.

“در حال حاضر ما به طور فزاینده ای متکی به جلو آمده و با نگرانی های خود را و اگر گزارش رها کردن ما از ترس معتادان باید سلطنت رایگان به کودکان آسیب جسمی و هم عاطفی.”

وی تاکید کرد: هر کسی که نگران سلامت فرزند برای تماس با خط تلفن تنگه هرمز از افزایش خشونت خانگی.

نیز وجود دارد که نگرانی رو به رشد است که کودکان آسیب پذیر هستند و در معرض خطر و از دست رفته در پشتیبانی حیاتی در طول Covid-19 بحران و تعطیلی مدارس.

این نظرسنجی از بیش از 2000 بزرگسالان در بریتانیا یافت که 26 درصد نیست و اعتماد به نفس آنها می دانند که در آن به دنبال کمک اگر آنها فکر می کردند یک کودک یا فرد جوان بود که مورد آزار قرار گرفته و یا نادیده گرفته شده است.

وقتی پرسید که آیا آنها نگران بودند در مورد افراد جوان مبتلا به سوء استفاده داخلی در این مستند بیش از سه چهارم گفت: آنها تا به حال نگرانی است.

مشابه نسبت به حال نگرانی در مورد سوء استفاده فیزیکی (74 درصد) و سوء استفاده عاطفی (73 درصد) از کودکان است.

مدارس و مهد کودک بسته بیش از هفت هفته پیش با توجه به شیوع کروناویروس باقی مانده باز تنها برای آسیب پذیر جوانان و کودکان از کلید کارگران است.

آخرین آمار دولت نشان می دهد که تنها حدود 14 درصد از کودکان آسیب پذیر – کسانی که با یک مددکار اجتماعی و یا آموزش و پرورش, بهداشت و مراقبت از طرح در انگلستان – حضور در مدرسه در روز پنج شنبه هفته گذشته.

انجمن دولت محلی (LGA) هشدار داده است که برخی از شوراها شاهد تا 50 درصد کاهش مراجعات کودکان است.

جودیت بلیک صندلی از LGA کودکان و افراد جوان در هیئت مدیره گفت: “شوراهای بسیار نگران سقوط ارجاع به کودکان و مراقبت های اجتماعی.

“آنها در حال کار با شرکای خود و جوامع سعی کنید به شناسایی کودکانی که ممکن است در معرض خطر و قرار دادن در محل برنامه به اطمینان حاصل شود که اگر ارجاع سنبله زمانی که کودکان به مدرسه بازگشت آنها قادر به اطمینان حاصل شود کودکان و خانواده ها حق دریافت کمک به سرعت.”

او افزود: “تاثیر این بیماری همه گیر در برخی از کودکان را گسترده و آن را ضروری خواهد بود که حق خدمات وجود دارد به حمایت از آنها.”

بیش از 1000 مقامات محلی نمایندگان از سراسر انگلستان را امضا کرده اند نامه ای به وزیر آموزش و پرورش گاوین Williamson, سازمان آموزش و پرورش ملی اتحادیه (NEU) خواستار حمایت بیشتر برای مقامات محلی برای کمک به خانواده های آسیب پذیر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در این نامه می گوید: “ما همچنین نگرانی در مورد حمایت از کودکان آسیب پذیر و افزایش تماس به خشونت خانگی کمک به سراسر کشور.

“ما می خواهیم که دولت همچنان به همکاری با مقامات محلی و مدارس برای اطمینان از کودکان آسیب پذیر نیست ‘لغزش از طریق شبکه و پشتیبانی مالی لازم در دسترس است به شورا برای حمایت از خانواده در حال فرار از خشونت خانگی.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>