چکمه خارج آگهی درخواست پرداخت نشده داوطلبان برای انجام coronavirus آزمون

چکمه اتحاد خارج تبلیغات درخواست پرداخت نشده داوطلبان برای گذراندن 32 ساعت در هفته انجام coronavirus آزمون در مراکز در سراسر کشور.

خیابان بالا شیمیدان بود به دنبال جذب صدها نفر از مردم از طرف وزیران در تلاش برای ضربه به یک هدف از 200,000 Covid-19 آزمون در روز است.

اما اتحادیه های کارگری و احزاب مخالف انتقاد فراخوان داوطلبان به عنوان تست سواب را متهم کرده که دولت در تلاش برای استفاده از حسن نیت ،

حقوقی کارشناسان همچنین هشدار داد که چکمه می تواند خطر تحت بررسی حداقل دستمزد قانون.

شرکت های دیگر مانند Sodexo نیز تبلیغات برای نقش در درایو-از طریق تست سایت اما در نرخ تا £13.50 یک ساعت. این شرکت همچنین نشان می دهد این امر می تواند مطلوب برای متقاضیان, پزشکی بالینی, سلامت یا پس زمینه.

چکمه, در حال حاضر, حذف تبلیغات از خود سایت و دیگر سایت های کار.

منابع در این شرکت گفت: انتظار این بود که این تبلیغات به دنبال داوطلب coronavirus تست خواهد بود اعلان مجدد پس از یک بررسی.

آنها تاکید کرد که این شرکت اقدام به نمایندگی از دولت و این که نیاز به کار “حداقل” 32 ساعت در هفته در نظر گرفته شده بود به اتصال شود.

اما بالا خیابان های غول پیکر مواجه است تماس برای تبلیغ مواضع دوباره تنها زمانی که وجود دارد سخاوتمندانه شرایط و ضوابط متصل شده است.

آگهی شد برای اولین بار نشان داد که مستقل در اوایل این هفته.

در پاسخ صدایی گفت: نقش زمان ایده داوطلبانه “بیش از حد”.


یک آگهی اعلام کرد که چکمه به دنبال جذب “تا 1000” داوطلبان و زمان, چکمه, کارکنان برای پر کردن نقش.

متقاضیان وعده داده شده بود کامل شخصی تجهیزات حفاظتی در خط با بیمه خدمات درمانی استاندارد و همچنین آموزش.

اما آنها هشدار داده بودند در نظر گرفتن سلامت اعضای خانواده قبل از ثبت نام.

داوطلبان نیز گفت: این کار شامل ایستاده برای ساعت در یک زمان و نیاز به اندازه کافی تحرک به “قادر به رسیدن به یک وسیله نقلیه سواب را از هر دو گلو و بینی معابر به طور بالقوه بی دست و پا زاویه”.

استخدام خواهد بود انتظار می رود قادر به کار “حداقل” 32 ساعت در هفته با توجه به تبلیغات.

منابع نزدیک به مت, Hancock, سلامت, وزیر دفاع با استفاده از داوطلبان گفت: آنها تا به حال مدت طولانی است که بخشی از این موفقیت ملی مبارزه با جهانی همه گیر.

در بیانیه وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی سخنگو همچنین گفت که سرعت در آن دولت افزایش یافته بود خود را تست ظرفیت بود “بی سابقه و یک موفقیت واقعی ساخته شده ممکن است با فوق العاده کار تیمی بین دولت های کلیدی شرکت های خصوصی و شگفت انگیز داوطلبان”.


استوارت مک دونالد SNP MP برای گلاسکو جنوبی گفت: “من خوشحالم که شنیدن این که خارج شده است – کاملا به همین دلیل آنها فکر می کردند این امر به پایین به خوبی فراتر از من است. آن قضاوت ضعیف که چکمه می توانید در حال حاضر اصلاح توسط تبلیغات این موقعیت با شرایط سخاوتمندانه و شرایط است که آنها شایسته متصل به آنها را.”

اندی مک دونالد از کار سایه کابینه گفت: “این تبلیغات هرگز ارسال نشده است. این کار پزشکی است که از نظر جسمی و ذهنی و خواستار آن باید داوطلبانه باشد.

“این واقعیت که دولت تحریم این پرسش جدی در مورد نگرش خود را به حقوق کارگران و حاکی از آن است که یادگیری درس از این بیماری همه گیر.”

آقا اد دیوی سرپرست معاونت Dem رهبر گفت: “در سراسر کشور تست به نگه داشتن مردم امن بسیار مهم است برای آرامش این مستند پس از آن بود که همیشه مضحک برای دیدن و شرکت ها بسته به داوطلبان.

“دولت هرگز نباید سعی کرده اند به استفاده از آن تمایل به کمک به مبارزه با ویروس.

“تست استراتژی فوق العاده مهم است و باید چنین رفتار شود – کسانی که از انجام آزمایشات coronavirus باید به طور رسمی به استخدام آموزش و پرداخت می شود.”

“نه تنها این, اما تمام کسانی که مایل به در نقش شایسته به تمام مزایای که با اشتغال. زمانی که هزاران نفر از مردم در سراسر کشور در حال مبارزه برای به دست آوردن آن را رسوا را امتحان کنید و آنها را به کار در خط مقدم پرداخت نشده است. اگر این کار تبلیغات هستند قرار داده می شود تا بازگشت آنها باید بخشی از استخدام رسمی عرضه و چیزی کمتر قابل قبول است.”

سارا Gorton اتحاد را سر سلامت گفت: “این خوب است برای دیدن آگهی ها خارج شده است. امیدوارم آن را نمی خواهد به عقب.

“افزایش تست بسیار مهم است. و همچنین به حداکثر رساندن ظرفیت در بیمه خدمات درمانی آزمایشگاه وزیران باید با استفاده از برخی از 40,000 تجربه سلامت کارگران که میرم بیرون آمدن از بازنشستگی نه با تکیه بر شرکت های خصوصی که انتظار مردم به کار به صورت رایگان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>