بوئینگ وفادار Wingman: مبارزه با هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیما تاریخی – CNET


2-ats-loyal-wingman-1

وفادار Wingman طراحی شده است به پرواز در کنار سیستم عامل های موجود و با استفاده از هوش مصنوعی برای انجام teaming ماموریت.

شرکت بوئینگ

آزادی مدتها در انتظار Top Gun عاقبت شده است به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس همه گیر خرد کن امید دیدن مجدد تام کروز-وال کیلمر bromance در هر زمان به زودی. اما خوشبختانه حداقل یک همکار است که هنوز هم نورد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دیدن بوئینگ استرالیا اولین نمونه های نظامی هواپیماهای بدون سرنشین…


3:32

در اوایل این ماه بوئینگ استرالیا تحویل اولین نمونه اولیه هواپیماهای بدون سرنشین به نیروی هوایی سلطنتی استرالیا. این هواپیما با نام مستعار وفادار Wingman بخشی از بوئینگ هواپیما Teaming سیستم طراحی شده به تکیه به شدت در هوش مصنوعی است.

این بوئینگ بزرگترین نظامی سرمایه گذاری در خارج از ایالات متحده. هواپیماهای بدون سرنشین طراحی شده بود با استفاده از چه بوئینگ خواستار “دوقلو های دیجیتال” است که اساسا پیشرفته 3D اسکن از هواپیما است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست. این ویدیو را ببینید که چگونه با این نسخهها کار روند.

3-ats-loyal-wingman-1

هواپیماهای بدون سرنشین تولید شده با بوئینگ بزرگترین-همیشه رزین تزریق تک کامپوزیت قطعه.

شرکت بوئینگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>