بایدن می گوید او نمی خواهد عفو مغلوب ساختن پیشی جستن در صورت انتخاب شدن مانند فورد را برای نیکسون

نامزد حزب دموکرات جو بایدن روز پنجشنبه گفت که اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری, او نمی خواهد با استفاده از قدرت خود را به عفو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جلوگیری از هر گونه تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن و همکاران خود را.

“این چیزی است که رئیس جمهور حق دارد برای انجام مستقیم پیگرد قانونی و یا تصمیم به رها کردن یک مورد” بایدن گفت: در MSNBC. “این یک dereliction وظیفه.”

معاون سابق رئیس جمهور ساخته شده بیانیه خود در واکنش به رای دهندگان که از او خواست در لارنس اودانل در نمایش “آخرین کلمه” آیا بایدن را “متعهد به کشیدن یک جرالد فورد در دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عفو به بهانه شفا ملت است.” بایدن پاسخ داد: “من متعهد” قبل از ارائه یک بیشتر توضیح طولانی از نظر او که رئیس جمهور باید با اجازه وزارت دادگستری به کار بدون دخالت.

ادامه مطلب: ‘من آن را’: رکورد بیکاری آمریکا را تهدید می کند مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات پیشنهاد

فورد رئیس جمهور شد در سال 1974 زمانی که ریچارد نیکسون استعفا داد و با خطر استیضاح. فورد بعد از درگذشت سلف خود قبل از هر گونه اتهامات مربوط به واترگیت سرقت می تواند ثبت شود. فورد در ادامه به از دست دادن 1976 انتخابات ریاست جمهوری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خانه استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر در اتهامات مربوط به تلاش برای خودداری congressionally اختصاص بودجه از اوکراین در ازای مقامات وجود دارد کمک مغلوب ساختن پیشی جستن در sullying بایدن. سنا تبرئه او در ماه فوریه در حدود, حزب, خط, رای دادن.

بایدن همچنین گفت: در o’donnell را نشان می دهد که رای دهندگان بر این باورند که سابق سنا کارمند که متهم او را از نظر جنسی آزار او در اوایل 1990s احتمالا نباید رأی گیری برای او در ماه نوامبر.

سابق ایالات متحده آمریکا تکذیب تجاوز به اتهام

سابق ایالات متحده آمریکا تکذیب تجاوز به اتهام

“من فکر می کنم آنها باید رای خود را و اگر آنها بر این باورند تارا Reade آنها احتمالا نباید رای من” بایدن گفت o’donnell. “من نمی خواهد رای برای من اگر من معتقد بودم تارا Reade.”

بایدن مکرر شرکت خود را انکار Reade این ادعا که او حمله و او را در مجلس سنا راهرو 27 سال پیش. بایدن که به خدمت در سنا 36 سال قبل از دو دوره به عنوان معاون رئیس جمهور گفت که او به یاد ندارد Reade در همه. او گفت: هر کاری که باعث می شود ادعای آزار و یا حمله “باید جدی گرفته شود” اما این حساب باید “به طور کامل بررسی و در هر مورد است.” او اشاره کرد: “تغییرات” در Reade حساب در طول زمان است.

در 2019, Reade بود در میان چندین زنانی که متهم بایدن از دست زدن به آنها را در راه است که آنها ساخته شده است اما هیچ یک از کسانی که حساب در آن زمان از جمله اتهام حمله. Reade جلو آمد دوباره در ماه مارس با بیش صریح و روشن در برابر اتهامات معاون سابق رئیس جمهور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تارا Reade می گوید او نمی ذکر اتهام تجاوز به در قبل از شکایت علیه بایدن

“این فقط کاملا, کاملا, کاملا خارج از شخصیت و ایده که در یک محل عمومی در یک راهرو من را ضرب و شتم یک زن منظورم به هر حال من به شما قول می دهم آن را هرگز اتفاق افتاده است می شود.”

اتهام است و نه از خط خارج بایدن مسیر به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد, اما آن را ناراحت کننده شرایط برای 77 ساله که متعهد شده است به نام یک زن به عنوان همسر در حال اجرا و اغلب بازگو کار خود را به عنوان رهبری حامی خشونت علیه زنان عمل می کنند.

بسیاری از جمهوری خواهان تلاش کرده اند برای تقویت Reade داستان و چکش بایدن و دیگر دموکرات ها به عنوان منافقان به دلیل استفاده از شعار “معتقدند زنان” در طول #MeToo دوران از جمله زمانی که کریستین Blasey فورد متهم در حال حاضر دیوان عدالت برت Kavanaugh از نظر جنسی آزار او را زمانی که آنها بودند ،

ادامه مطلب: دموکرات ها راه رفتن tightrope در حالی که ایستاده بایدن در میان اتهام تجاوز جنسی

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, رفته است و نه پس از بایدن به عنوان مشتاقانه او به عنوان به طور معمول وحشیان مخالفان. بیش از یک دوجین زنان را متهم به تهمت سطوح مختلف به اذیت و آزار, اتهام او را انکار می کند.

طول نهایی بخش از MSNBC نشان می دهد پنج شنبه شب بایدن به نظر می رسد تقسیم صفحه نمایش در کنار گرجستان دموکرات استیسی آبرامز یکی از زنان او را اعتقاد بر این بود با توجه به معاون ریاست جمهوری است.

آبرامز است که در میان بسیاری از مشخصات بالا, سیاه, زنان در حزب دموکرات حتی اگر او از دست رفته 2018 گرجستان فرماندار مسابقه. آبرامز و بایدن ستایش یکدیگر به عنوان آنها در مورد حق رای و رای گیری از دسترسی به میان coronavirus بیماری همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>