بهترین سر دوش 2020 – CNET

یک دوش گرم تمایل به درمان بسیاری از راهکارهای سلامتی من. من می توانم استراحت پس از یک تمرین یا بیدار و دریافت انرژی اگر من احساس مست در صبح است. بد دوش تمایل به انجام درست برعکس است. اگر جریان آب و فشار آب احساس ضعف و یا اسپری الگوی نیست پوشش بدن من فقط بنابراین من تمایل به بیرون آمدن از حمام بیشتر می شه از وقتی که من آغاز شده است.

خوب سر دوش می تواند تمام تفاوت در حمام خود را تجربه اما چیدن یکی از جدید می تواند یک وظیفه بلند. شما می توانید ده ها تن از گزینه های در فروشگاه های سخت افزاری و خرده فروشان آنلاین است. بیشتر شبیه و بسیاری ارائه همان طور کلی ترکیبی از ویژگی های — یک پوشش کامل “باران” تنظیم و باریک تر شدید جریان اغلب به نام “،”

img-20200402-120416-01

دلتا هوشمندانه showerhead tucks دستی به بدنه اصلی.

اندرو Gebhart/CNET

قیمت پایان و مواد می تواند شدید و شما همچنین می توانید نگاه برای یک سر دوش با کاهش gpm (گالن در دقیقه) امتیاز اگر شما می خواهم برای صرفه جویی در آب. برخی از دوش شامل یک دستی سمپاش و دیگران شامل یک تنوع وسیع تری از الگوی اسپری تنظیمات.

ادامه مطلب: بهترین هوشمند ترازو برای سال 2020

برای کمک به شما انتخاب بهترین سر دوش من صرف چند هفته گذشته تست طیف گسترده ای از آنها. همه از ویژگی های آسان و غیر تهاجمی نصب-که مهم بود برای من اجاره آپارتمان. همه منطقی قیمت بین $50 و $200. همه نسبتا کارآمد با آب — با رتبه بین 1.5 و 2.5 گالن در دقیقه. در غیر این صورت همه از سر دوش من تست بسیار در نظر گرفته و در نظر هر دو مشتری و صنعت بررسی است.

اگر شما به دنبال مقرون به صرفه showerhead که شما می توانید خودتان نصب کنید در اینجا من بر میدارد برای بهترین گزینه های شما می توانید پیدا کنید. هنگامی که شما خرید خود را, در اینجا یک راهنمای برای نصب یک دوربین خود را و در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن خود را showerhead تمیز.

اندرو Gebhart/CNET

مقرون به صرفه 50 دلار بالا سیرا کلاسیک به علاوه سر و دوش می شود همه از اصول اولیه حق. این اسپری های گسترده ای را در یک الگوی با پوشش و مقدار زیادی از استحکام. من تمایل به آرامش جریان در بدن من و یک شرکت اسپری بر روی صورت و مو. کلاسیک به علاوه نمی ارائه هر گونه جایگزین اسپری, الگوی, تنظیمات, اما یکی از اصلی توازن هر دو از کسانی که نیاز هست. اگر شما تمایل به پیدا کردن یک خوب به طور پیش فرض و با آن چوب ،

کلاسیک به علاوه دارای یک طراحی ساده و زیبا. این یکی از مقرون به صرفه ترین سر دوش در این لیست و حفظ آب به عنوان به خوبی با 1.5 گالن در دقیقه امتیاز. این پوشش به طور پیش فرض تنظیم ارائه می دهد به عنوان پوشش و سرعت به عنوان سر دوش که استفاده کامل گالن ، که سرعت نیست مسحور کننده. من قادر به استراحت در حالی که گرفتن یک دوش بود اما این شرکت به اندازه کافی به کار سریع از صابون و گرد و خاک در روز هنگامی که من نیاز به پاک کردن سرعت.

اگر شما به دنبال چیزی فانتزی با طیف گسترده ای از تنظیمات من مقدار زیادی از گزینه های جایگزین زیر, اما این است که آمازون اکو نقطه سر دوش. آن را ساده و مقرون به صرفه و ظریف است. اگر شما نمی مراقبت در مورد اضافی و فقط می خواهید چیزی برای انجام کار خوب با آب-صرفه جویی در $40 سیرا بالا کلاسیک به علاوه. موجود در خار نیکل و برنز و برنج جلا و یا کروم به پایان برسد.

ادامه مطلب: این شیر آب حمام نیز یک چشمه آب که نابغه

اندرو Gebhart/CNET

این $58 Aquadance 7″ حق بیمه سر دوش یک انتخاب عالی اگر شما به دنبال یک دوش دو سر با بسیاری از ویژگی های. این شامل یک دستی سر و دوش است که نشسته است در محل پشت اصلی سر دوش. هر دو ارائه پوشش کامل تنظیم, شدید, ماساژ, تنظیم, یک, که مخلوط آن دو و غبار.

این پوشش کامل تنظیمات در هر دو اصلی و دستی سر و دوش احساس بزرگ است. این تعادل و استحکام با پوشش گسترده و هنوز هم احساس آرامش. شدید, ماساژ, ارائه یک راه عالی برای مخلوط آن را تا زمانی که من می خواستم واقعا احساس فشار و جریان آب است. من به پایان رسید تا ترک اصلی حمام در پوشش کامل نگه داشته و دستی سر و دوش در تنظیمات اگر من می خواستم اضافی که شدت فشار بالا ،

شما می توانید مکث جریان یا اگر شما می خواهید برای ذخیره آب در حالی که شما صعود. شما می توانید هر دو سر دوش به طور همزمان در همان و یا تنظیمات مختلف. شما از دست دادن برخی از فشار آب با دوش دو تنظیم بنابراین شما می تواند فقط به عنوان به راحتی عقب و جلو سوئیچ از اصلی سر و دوش به دوش دستی. شما می توانید تنظیمات با چرخش شماره گیری و یا شما می توانید با استفاده از این شکاف به راحتی مبادله بين اصلی سر دوش و دستی سر و دوش.

هر آنچه که شما می خواهید خود را به احساس می کنم مثل — به طور منظم سر دوش دستی حمام یا دوش دو — این Aquadance دارای یک گزینه برای شما است. اگر شما نوع که دوست دارد گزینه و دوست دارد به تغییر تنظیمات خود را بر اساس خلق و خوی این بهترین سر دوش را برای شما.

بیشتر بخوانید: بله شما می توانید با استفاده از خود آمازون اکو در حمام. در اینجا چگونه

اندرو Gebhart/CNET

دلار 164 Moen S6320 به نظر می رسد مانند یک high-end با آن 8 اینچ قطر و جلا کروم به پایان برسد. اصلی پوشش کامل تنظیم دوباره اعتصاب تعادل بین حق آرامش بخش پوشش و استحکام است. به علاوه این S6320 سوئیچ به یک ماساژ شدید محیط است که هم احساس بزرگ است. بسیاری از ماساژ تنظیمات که من تست شد خیلی تنگ بود و مفید در خارج از نقطه تمیز کردن. Moen است که هنوز هم به اندازه کافی گسترده به ارائه واقعی پوشش در حالی که هنوز ارائه یک افزایش شدت.

شما همچنین می توانید به عقب و جلو سوئیچ به راحتی با یک دسته در کنار showerhead. این به اندازه کافی ساده برای کنترل است که من قادر به پیدا کردن آن و تغییر تنظیمات در حالی که چشمانم بسته شد و پس از sudsing صورت من.

اگر شما می خواهید یک دوربین که به نظر می رسد بالاتر پایان در حالی که هنوز هم حفظ یک روش ساده و ظرافت Moen S6320 متناسب با این لایحه. آن را ندارد بسیاری از ویژگی های اما دو تنظیمات هر دو عالی و سوئیچینگ بین آنها بسیار آسان است که شما می توانید آن را با چشم خود را بسته — به معنای واقعی کلمه.

ادامه مطلب: عشق به آواز خواندن در حمام? کولر دارای showerhead برای شما

اندرو Gebhart/CNET

دوش گرفتن با استاندارد آمریکایی طیف eTouch باران سر و دوش در واقع احساس می کند مانند ایستاده زیر یک جریان ملایم و یا اینکه در یک تابستان گرم باران. آن را فوق العاده آرامش بخش. طیف eTouch است بسیار گران قیمت در بیش از 100 دلار برای براق نیکل یا کروم به پایان برسد اما آن را مقرون به صرفه با آب در یک 1.8 gpm امتیاز.

این طیف شامل یک کنترل از راه دور شما می توانید متصل به دیوار حمام خود را به سوئیچ بین چند اسپری تنظیمات و یا شما می توانید به سادگی با لمس لبه سر دوش را به انجام همان. آن را احساس می کند با تکنولوژی بالا بدون اضافه کردن هر گونه پیچیدگی.

تنظیمات مختلف شامل جریمه غبار و دو رقم شدید, ماساژ, اسپری — هر چند که من پیدا کردم هر دو را بیش از حد باریک به ارائه هر گونه پوشش است. بارش دوش تنظیم نیز کمی بیش از حد ملایم بر روی صورت من تا طیف ندارد یک محیط است که بازدید تعادل کامل بین یک شرکت احساس و پوشش کامل.

با این حال آن را به یک ضربان دار ماساژ تنظیم برای نقطه تمیز کردن, بنابراین اگر شما بیشتر می خواهید دوش خود را به احساس می کنم مثل یک آرامش بخش, جریان این است که خوب انتخاب کنید و آن را با این نسخهها کار فقط جریمه نقدی در یک زاویه. بیشتر باران دوش سیستم باید به طور مستقیم سربار و زیادی را تخصصی نصب کنید. این یکی از آثار خود را با تجهیزات موجود و هنوز هم احساس می کند بزرگ است.

محترم اشاره

کولر Forte 22169 — Kohler $75 سر دوش را فراهم می کند پوشش خوبی. اصلی تنظیم اعتصابات تعادل لازم بین احساس شرکت اما آرامش بخش است. شما به راحتی می توانید تبدیل به یک متمرکز ماساژ حالت یا جریمه غبار. به طور کلی این یک جامد متعادل و ثابت سر دوش گزینه است که شما باید در نظر بگیرید اگر شما مانند نگاه و یا با نام تجاری. و حتی آن را موجب صرفه جویی در آب با 1.75 gpm امتیاز. آن را به سادگی نمی ایستادگی کردن به عنوان آنجا که آنهایی که در بالا و متمرکز ماساژ جریان بیش از حد باریک به تواند مفید باشد.

دلتا In2ition دو-در-یک – این $133 دلتا سر دوش ویژگی های هوشمندانه قابل تنظیم سر دوش طراحی است که در آن یک دوش دستی است که تو در تو ظرف اصلی سر دوش. اصلی حمام فراهم می کند پوشش کامل از گزینه و دوش دستی ارائه می دهد بیشتر شدید در جریان است. شما همچنین می توانید هر دو اصلی و دستی در یک بار اگر فشار آب انتظار افت کمی و من یک فن از فشار کم آب. دستی showerhead به راحتی می کشد رایگان و یا شما می توانید ترک حمام بازو در محل ثابت, ماساژ, جریان. همه تنظیمات کاربردی است اما از پوشش اصلی گزینه است کمی بیش از حد ضعیف برای سلیقه من. اصلی سر و دوش نیز کمی سخت به محوری. که قطعا جزئی nitpick. این یک صالح دوش است که ارزش توجه شما اما کمی اشکالاتی در زمان دور فقط به اندازه کافی برای جلوگیری از آن از رتبه بالاتر برای من.

ادامه مطلب: در اینجا به همین دلیل شما باید با قرار دادن پلاگین های هوشمند در حمام خود را

توصیه نمی شود

Speakman S-2252-E175 — هیچ یک از دوش من تست شد آشکار بد اما این $85 مدل از Speakman ندارد به اندازه کافی قوی جریان برای سلیقه من. اصلی حالت خوب است اگر underwhelming. جایگزین نازل تنظیم اساسا اجازه می دهد تا آب بریزید و مستقیما بدون هیچ گونه اضافه فشار آب و یا جریان آب در همه. به طور کلی این یک فشار کم آب دوش را تجربه کنند.

Culligan WSH-C125 – این مقرون به صرفه $36 مدل از Culligan شامل یک فیلتر و یک دسته از تنظیمات مختلف است. تغییر بین نازل تنظیمات درد است. اصلی حمام به خوبی کار می کند اما هیچ کدام از جایگزین حالت های الهام بخش است. دوباره, این است که صالح دوش, اما شما باید مقدار زیادی از گزینه های بهتر.

ادامه مطلب: این توالت هوشمند به رسمیت می شناسد خود را و تجزیه و تحلیل پو برای بیماری

تست و تمیز کردن

من یک مقدار زیادی از دوش بیش از چند هفته گذشته. هنگام تست یک سر دوش سیستم من نگاه بسیاری از عوامل: قطر چهره های گالن در هر دقیقه خروجی تعدادی از تنظیمات مواد طراحی ، ما همچنین اجرای یک حدیثی آزمون در آب, جریان آب و فشار, قدرت, از, اسپری, الگوی, با خشک زرده تخم مرغ. بیش از هر چیزی من باران و اشاره کرد که چگونه هر یک احساس.

img-20200421-115539

برخی از تنظیمات انجام یک کار بهتر از از بین بردن تخم مرغ بیش از دیگران است.

اندرو Gebhart

من ترک هر مدل نصب شده برای یک زن و شوهر از روز, بنابراین من می تواند انواع دوش. در اولین حمام با دوش سیستم من توجه نزدیک به هر الگوی اسپری و چگونه آنها را احساس می کنید اما من همچنین می خواهم به دوش زمانی که من نیستم به فکر کردن در مورد آن به همان اندازه است. با هر مدل من دوش که من مست در صبح و پس از تمرین دوش به استراحت.

بعد از هر حمام من یادداشت بر دوش تجربه. آن شرکت آرامش و یا هر دو ؟ بود دوش گرفتن تجربه به اندازه کافی شدید به صابون و شامپو به سرعت و یا آیا من باید برای تغییر تنظیمات ؟ از آن آسان است برای تغییر تنظیمات ؟

برای, تخم مرغ, تست, من خار زرده تخم مرغ را روی یک تخته برش و اجازه دهید آن را خشک و برای 24 ساعت. سپس من برگزار شد و هیئت مدیره 20 اینچ از سر و دوش در حالی که آن را فرار به مدت ده ثانیه و اشاره کرد چقدر زرده برداشته شد. من این تست برای هر تنظیم در هر سر دوش. تنها ترین حذف شده کمی زرده اگر هر اما چند تنظیمات ثابت ضعیف تر و یا قوی تر نسبت به بقیه.

های مختلف دوش بررسی جعبه های مختلف اما در نهایت آنچه اهمیت ترین به من واقعی دوش گرفتن را تجربه کنند. هیچ کدام از مدل های تست کردم شد اما چند گل رز بالاتر از بقیه و تمیز کردن رقابت است.

پیش از چاپ و به روز رسانی به عنوان ما در نقد و بررسی محصولات جدید است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>