Beaumont ساکنان نگران بعد از صدای شلیک گلوله را ترک bulletholes در خانه های خود RCMP می گویند تیرانداز به معنای هیچ آسیبی

پلیس می گویند که آنها بر این باورند تیرانداز معنی نیست که هر گونه آسیب و در حال حاضر آنها نمی تخمگذار اتهامات پس از شش خانه در بومانت آلتا., ضربه شد که صدای شلیک گلوله زد بیرون در حدود 7:30 صبح روز چهارشنبه صبح.

این اتفاق افتاد در این منطقه از خیابان 48 و 49 خیابان در جنگل ارتفاعات محله است. پلیس گفت: تیرانداز نیست در نظر گرفته شده که در فوری منطقه که در آن خانه بودند رسید.

پس از انجام یک جستجو در Leduc شهرستان RCMP کشف و ضبط دو سلاح گرم است.

این خبر که پلیس نمی بر این باورند که خانه هایشان هدف قرار می آید به کمی آسایش برای برخی از ساکنان منطقه که می گویند احساس خود را از ایمنی نابود شده است.

Julee Enman گفت که او شنیده ام یک انفجار با صدای بلند طبقه بالا در خانه او.

“این صدا مانند یک اسباب افتاده بود پایین و یا یک تصویر افتاده بود خاموش دیوار,” او گفت:. “این قطعا نمی مانند صدای یک گلوله که از طریق خانه.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او سه دختر به اشتراک گذاشتن یک اتاق خواب و همه آنها خواب را از طریق سر و صدا.

“دختر من از خواب بیدار شدم و او در اتاق او است و او بر روی زمین نشسته و [او] نگاه کردن و وجود یک سوراخ در دیوار” Enman گفت. “بنابراین یک گلوله آمد و من از طریق دختر و در اتاق خواب [و] آن را فرود آمد بر روی زمین فقط یک پا از جایی که من سه دختر در خواب بودند در تخت تختخواب سفری. این خیلی ترسناک بود.

“او شده بود و فقط کمی نزدیک تر از آن خواهد بود که قطعا آمار یکی از بچه های من.

“این سخت است برای احساس امنیت در حال حاضر هنگامی که خانه خود را احساس می کند به نوعی نقض شده است.”

چند خانه پایین Tristyn Lindbeck خانه شد و با ضربه یک گلوله.

A bullet came from outside and went through a china cabinet and wedged itself into the wall.
یک گلوله آمد و از در خارج شد و رفت و از طریق یک چین کابینه و wedged خود را به دیوار. حسن نیت ارائه میدهد/ Tristyn Lindbeck

“من در بر داشت یک سوراخ گلوله در دفتر اصلی در طبقه بالا” Lindbeck گفت. “آن [آمد] در طریق دیوار از طریق بازگشت از کابینه چین و راست در سراسر اتاق.

“در واقع آن را بسیار ترسناک است چرا که اگر من تا به حال از خواب بیدار شده و تمیز خانه مثل من برنامه ریزی شده بود, پس از آن من شده اند در این اتاق با قرار دادن کتاب در چین که کابینه در قفسه سمت راست زمانی که آن اتفاق افتاد — سطح چشم.”

درب بعدی تیلور Koester تا به حال یک گلوله را وارد کنید از طریق درب گاراژ, گم, وسایل نقلیه, اما ضربه مجاور دیوار و اینچ به دور از خط گاز. دوم گلوله دوم طبقه از خانه.

A bullet misses a gas line and meter by a few inches.
یک گلوله نتواند یک خط گاز و متر چند اینچ است. سارا Komadina/ اخبار جهانی

“آنچه به ما گفتند برخی از افسران پلیس این است که اسلحه ها از کار اخراج شدند کاملا از راه دور و حتی از آن فاصله آنها باید تیراندازی شده است از یک به سمت بالا زاویه تمام سوراخ گلوله در یک زاویه رو به پایین,” Koester گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما می تواند قفل شده است و در خانه خود احساس امنیت در خانه خود را و هیچ کس در حال رفتن به در اما وقتی که می آید به اسلحه و گلوله که چیزی — شما نمی توانید نگه داشتن آن است.”

RCMP در انتشار اخبار گفت که تحقیقات در حال انجام است.

“در حالی که ما درک می کنیم نگرانی این ناشی از اعتقاد ما بر این است که این حادثه بود و نه به معنای ایجاد هر جامعه آسیب برساند” گفت: سرجوخه اد گالو) Josef McCoombs با Beaumont جدا RCMP.

بیشتر بخوانید: “به اندازه کافی به اندازه کافی است’: فدرال پرده ممنوعیت از 1500 ‘حمله به سبک اسلحه

“این یک یادآوری برای همه صاحبان اسلحه به تمرین ایمنی اسلحه و سخت کوش در مورد که در آن و چگونه از اسلحه استفاده می شود.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>