اپل تامین کننده گزارش جزئیات تغییرات ایمنی با توجه به COVID-19 – CNET


Coronavirus phone

اپل جزئیات تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus در آن زنجیره تامین است.

جیمز مارتین/CNET

اپل سالانه حسابرسی از آن زنجیره تامین برجسته این شرکت قصد دارد برای افزایش ایمنی و حفاظت کارگران در زنجیره عرضه جهانی آن در پی شیوع کروناویروس.

اپل سالانه 14 تامین کننده مسئولیت پیشرفت گزارش منتشر شده در پنج شنبه, شامل یک نامه از نیر خان, اپل, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات می گوید این شرکت به اجرا در نمایش درمانی محدود تراکم و اجرا پایبندی به اجتماعی فاصله “برای اطمینان از مردم قادر به بازگشت به کار با خیال راحت — چرا که هر کس حق دارد در یک محیط امن و سالم در محل کار.”

“این بیماری همه گیر را ترک کرده است هیچ کشور دست نخورده و ما می خواهم برای تشکر از همه تامین کنندگان ما در سراسر جهان برای خود تعهد و انعطاف پذیری و مراقبت از خود را برای تیم ما به عنوان حرکت COVID-19 پیچیده و به سرعت در حال تحول اثرات” خان گفت. “از همان ابتدا ما با کار ما تامین کنندگان به منظور توسعه و اجرای یک برنامه قرار می دهد که سلامت مردم برای اولین بار.”

در ماه فوریه این شرکت هشدار داد که COVID-19 را در چین خواهد صدمه دیده خود را گل سرسبد آیفون, کسب و کار, محدود کردن هر دو عرضه و فروش دستگاه های. اما آن را نیز کمک به سلامت کارگران و دیگران از طریق بحران اهدای میلیون دلار بیش از 30 میلیون ماسک و 7.5 میلیون سپر چهره برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

برخی از این تغییرات اپل ساخته شده به آن زنجیره تامین نیروی کار عبارتند از: نیاز به تجهیزات حفاظت فردی پوشیده می شود در طول کار و در تمام زمینه های مشترک و ماسک و عفونی توزیع شده به کارگران است. تمیز کردن عمیق پروتکل نیز اجرا خان گفت.

خان گفت: این شرکت همچنین به اشتراک گذاری آنچه را که آموخته در این روند با دیگران در صنعت به عنوان شرکت های توسعه خود را بهترین شیوه برای حفاظت از کارکنان بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر.

“در حالی که COVID-19 شده است یک چالش بی سابقه ما نیز کشیده شده امید و الهام بخش از بشریت تجدید تمرکز بر سلامت ما همکاران و دوستان و همسایگان” خان گفت.

ممیزی بر اساس مصاحبه با بیش از 52,000 تامین کننده کارکنان در 49 کشور در سال 2019 از 30 کشور در سال قبل است.

اپل گفت: تعداد سایت های شرکت کننده در آن صفر زباله های برنامه معرفی شده در سال 2015 به کاهش ضایعات در فرآیند تولید و افزایش 53 درصد انحراف بیشتر از 322,000 متریک تن زباله سر برای محل های دفن زباله. تامین کنندگان حفظ بیش از 30 میلیارد گالن آب شیرین در سال 2019 منجر به 40 درصد از فاضلاب استفاده مجدد.

بیش از 154,700 تامین کننده کارکنان در شرکت تامین کننده کارمند آموزش و پرورش و توسعه فراهم می کند که دسترسی به فرصت های آموزشی از طریق آموزش عالی و آنلاین ترم. برخی از 4 میلیون نفر از کارگران گرفته اند استفاده از این برنامه از سال 2008.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>