روش بلند کردن موضوع – راهنمای کامل لیفت صورت

در طول زندگی ، روند اجتناب ناپذیر پیری اتفاق می افتد. بدن ما با گذشت زمان تغییر خواهد کرد و علائم پیری را نشان می دهد. یکی از ویژگی های رایج شخصی که در حال پیری است ، آروغ زدن پوست ، هم در بدن و هم در صورت است. در گذشته ، بسیاری از جراحی های تهاجمی به عنوان تلاشی برای معکوس کردن اثرات زمان ایجاد شده اند. با این حال ، بسیاری از مردم می دانند که آنها وقت برای سرمایه گذاری در بهبودی طولانی ندارند و نه مایل به تحت عمل جراحی هستند. اگر این مورد برای شما مناسب باشد ، شما ممکن است کاندیدای ایده آل برای Thread Lift باشید.

لیفت با نخ و عوارض آن

بلند کردن نخ در کره
مطالب [پنهان
1 آسانسور موضوع چیست؟
2 کجا می توانید آسانسور نخ داشته باشید؟
3 در طی روش بلند کردن نخ چه اتفاقی می افتد؟
3.1 1. ابتدا باید رشته مناسب مشخص شود.
3.2. دبستان قبل از درمان:
3.3 3. درمان:
4 چه کسی کاندیدای خوبی برای انجام مراحل بلند کردن موضوع است؟
4.1 پیوند چربی
بازیابی آسانسور 5 موضوع
قبل و بعد از بلند کردن نخ
7 سؤال متداول:
8 بلند شدن نخ چه مدت طول می کشد؟
9 روش بالابر نخ برای صورت چیست؟
10 آیا می توانم بعد از بالابر نخ ورزش کنم؟
11 آیا می توانید بعد از بالابر نخ پرواز کنید؟
Lift Thread چیست؟
لیفت صورت یا لیفت صورت ، یک روش ساده است که شامل بالا بردن پوست با استفاده از بخیه هایی است که به طور سنتی فقط برای جراحی استفاده می شدند بلکه آنها را در زیر سطح پوست پنهان نگه می داشتند. اغلب به عنوان آسانسور صورت بدون جراحی گفته می شود. با استفاده از تکنیک های توسعه یافته ، این مورد می تواند برای ارائه مزایایی شبیه به آسانسور صورت باشد ، از مزایایی مانند حداقل خرابی ، عدم وجود زخم ، کاهش هزینه ، کمتر تهاجمی و عوارض بعد از عمل. این امر می تواند جایگزین بسیار خوبی باشد اگر به دنبال بلند کردن یا جوان سازی پوست هستید.

کجا می توانید آسانسور نخ داشته باشید؟
بالابرها به طور کلی بعنوان برقی غیر تهاجمی در نظر گرفته می شوند. بنابراین ، برخی از مناطق مشترک برای رویه ای که باید انجام شود عبارتند از:

ناحیه پایین صورت و فک
ناحیه میانی و گونه
ناحیه دور چشم (ناحیه چشم)
ناحیه گردن
با این حال ، آسانسورهای رشته ای همچنین می توانند برای قسمتهایی که تمایل به نشان دادن زیاد خستگی دارند ، مانند بدن:

ران داخلی
زیر بغل
باس
برخی از مناطق محبوب ترین برای اکثر بیماران شامل موارد زیر است:

بالابر نخ گردن
بالابر نخ
بالابر نخ
بالابر نخ ابرو
بالابر نخ
بالابر نخ
چه اتفاقی می افتد در طی روش بلند کردن نخ؟
از آنجا که اغلب مراحل همیشه باید شروع شود ، در مورد اینکه شما کاندیدای مناسبی هستید یا تمام گزینه های درمانی خود ، با جراح خود مشورت خواهید کرد. اگر جراح شما موافقت کرد که این بهترین گزینه برای شماست ، می توانید به مراحل اولیه درمان بروید.

برخی از احتیاط های اصلی قبل از درمان شامل موارد زیر است:
سیگار کشیدن ممنوع.
بدون نوشیدن الکل 48 ساعت قبل از درمان.
هیچ نوع آرایش و کرم نباید در روز عمل استفاده شود

1. ابتدا موضوع مناسب باید مشخص شود.
این موضوع عمدتاً به وضعیت فعلی پوست شما و همچنین منطقه ای که می خواهید درمان را انجام دهید بستگی دارد. موضوعات می توانند به سه دسته تقسیم شوند:

قابل جذب
گزینه ها: موضوع Polydioxanone (PDO) ، نخ نرم Silhouette و نخ خوب با مخروط قابل جذب دو جهته.
یادداشت ها: POD اغلب به دلیل ایجاد آن توسط یک جراح کره ای ، به عنوان Face Face Lift یا POD Thread Lift شناخته می شود. امروزه به عنوان رایج ترین گزینه در نظر گرفته شده است. اگر تصمیم دارید این روند را در کره انجام دهید ، بهترین نتایج در جهان و همچنین قیمت های بسیار رقابتی را تضمین می کنید. PDO همچنین با بهبود گردش خون و کلاژن سازی همراه است ، که باعث بهبود بافت پوست می شود و با ایجاد کلاژن جدید ، چین و چروک خفیف را اصلاح می کند. علاوه بر این ، به فعال شدن فیبروبلاست ها کمک می کند ، که الاستین بیشتری را فراهم می کند. به طور خاص ، اثر polydioxanone (PDO) نیز برای تشویق بدن برای ایجاد اسید هیالورونیک طبیعی یافت شد.
2. صاف / غیر قابل جذب

خاردار؛ دو جهته (موضوع APTOS ، موضوع Woffles) یا یک طرفه (موضوع کانتور ، موضوع آسانسور سیلوچت) برای بخیه های طولانی تر ، کج شده (برای بخیه های کوتاهتر).
یادداشت ها: دو جهته به دلیل پشتیبانی از هر دو طرف ، هرچند که لنگر نباشد ، کمتر به حرکت در می آید. اگر عدم تقارن وجود داشته باشد ، از آنجا که لنگر انداخته شده اند ، ترك جهت حل آسان تر است.

غیر خاردار
یادداشت ها: عدم تقارن وجود دارد آسانتر برای رفع.

لازم به ذکر است که بخیه های کوتاه شامل نخ PDO ، Plain ، Screw ، Spiral و Cog می باشد ، در حالی که بخیه های طولانی شامل APTOS ، Silhouette Lift ، Silhouette Soft ، Woffles یا نخ Contour است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>