عجیب و غریب آل و دوستان بخوان در مورد قرنطینه افسردگی در موزیک ویدئو جدید – CNET


weirdal2

عجیب و غریب آل و دوستان خود را به خواندن در مورد مستند فعالیت در موسیقی تصویری چگونه خود را قرنطینه?

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

کمدی خواننده “Weird Al” Yankovic مارس تصمیم گرفت به انتشار کوروناویروس طنز آهنگ اما نمی شود او را از teaming تا با دوستان خود از طریق ویدئو کنفرانس به آواز خواندن در مورد قرنطینه زندگی است.

موزیک ویدئو خود را چگونه قرنطینه? لذت لحن همه چیز در مورد آنچه در آن واقعا احساس می شود تحت مستند برای جلوگیری از COVID-19 میکروب ها. آن را در یوتیوب در آوریل 28.

عجیب و غریب آل می پیوندد فینیاس و Ferb متحرک تلویزیون نشان می دهد سازندگان دن Povenmire و جف “باتلاقی” مارش, کمدین Wayne Brady, کمدین/بازیگر Kate Micucci و بازیگر Diedrich Bader در زوم-مانند ویدئو کنفرانس تماس برای نشان می دهد هفته به هفته چگونه آنها در حال برخورد با خود منزوی.

در سرگرم کننده ویدئو بردی نشان می دهد او مهارت های یوگا; Bader با استفاده از میز آشپزخانه به عنوان یک گلف قرار دادن رنگ سبز; Micucci ملکه می شود از اسباب بازی های خود را; مارش نشان می دهد فانتزی خود را showgirl ارایش مو و Povenmire فکر می کند پری Platypus از فینیاس و Ferb کنترل اقدامات خود را.

عجیب و غریب آل را نشان می دهد تا در پایان با سازمان ملل متحد-Weird Al نوع پاسخ به چگونه خود را قرنطینه می گذرد.

کل موزیک ویدیو ساخته شده بود از طریق ویدئو کنفرانس در مورد شما به دنبال الهام بخش فوق العاده برای ضبط خود را اجرای موسیقی با دوستان در آینده زوم حزب.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>