بازدید کنندگان به قله های منطقه به عنوان coronavirus محدودیت ها کاسته – اما نه همه ساکنان خوشحال هستند

در سراسر قله منطقه نشانه هایی وجود دارد در مورد کوروناویروس در چه گاهی اوقات احساس می کند مانند هر دیگر در جاده ها است. “سالم ماندن” آنها بگویید عبور رانندگان است. “در خانه بماند.”

آنها طیف وسیعی از تابلوهای تبلیغاتی الکترونیکی تحت کنترل مقامات محلی موقت پیام های قرار داده شده در خارج از خانه و کسب و کار در اینجا. “محافظت از بیمه خدمات درمانی” می خواند یک تخته سیاه در خارج از یک هتل محلی. “وسایل نقلیه پارک شده در اینجا خواهد بود و عکس گرفته و نشان داده شده است به پلیس.”

توسط صبح روز چهارشنبه این نشانه ها – در حال حاضر توصیه به جای قانون – که مصمم نادیده گرفت.

کوهنورد روز معلق سگ-واکر picnickers عکاسان دوچرخه سواران ماهیگیران تفننی و حتی کمپ بودند همه با بهره گیری از این پارک ملی به دنبال کاستن از Covid-19 محدودیت از نیمه شب.

با مردم در انگلستان در حال حاضر رایگان خود را تازه و هوا هر کجا که می خواهید حتی اگر آن چند ساعت از خانه خود (و زمانی که مادر و پدر نیست هر دو وجود دارد) – صدها نفر از سراسر شمال و شمال شرق میدلندز انتخاب کرده بود به انجام این کار در جاذبه های مانند Dovedale سنگ پله مام تر و Derwent مخزن.

“من منتظرش بوده ام به اینجا می آیند برای دو ماه” کتی دافی یک 21 ساله آرایشگر از کاونتری گفت: مستقل. “ما بسیار هیجان زده به فرار از خانه ما تقریبا chucked چادر در ماشین و آمد شب گذشته اما ما نمی دانیم که اگر این خواهد بود که هل دادن قوانین است. که هوای تازه ، خدا شگفت انگیز است.”

او همراه با همسر هالی Clifton و سگ چارلی رانده بود یک ساعت و نیم در ایلام پارک برای 10am می باشد. آنها برنامه ریزی شده در ماندن در تمام طول روز: راه رفتن کاوش و گرفتن عکس. آنها می خواهم به پایان رسید تا آوردن که چادر را به عنوان آن اتفاق افتاد – “فقط در مورد”.

شور و شوق خود را به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از اینجا. یک زن و شوهر Gurpreet و هلن Randhawa گفت: مستند تشکیل طولانی ترین آنها تا کنون بوده است و بدون رفتن به یک پیاده روی با هم از آنجا که آنها برای اولین بار ملاقات در دانشگاه پیاده روی باشگاه است. آنها در حال حاضر 28 و 29 و تا به حال هفت ماهه دختر یاس در دو.

“هر قدم ما انجام داده ام بیش از چند ماه گذشته آغاز شده است به پایان رسید و در درب خانه ما” گفت: هلن یک توسعه دهنده نرم افزار. “که در دربی تا دقیقا از منزل بزرگ است.”

یکی دیگر از بازدید کنندگان گرگ ساقی بود و یک چشم انداز عکاس. “من شده است با در نظر گرفتن تعداد زیادی از تصاویر در باغ من در لیک او گفت:” او به عنوان تنظیم دوربین خود را در Dovedale سنگ پله. “این کاملا یکسان نیست.”

تنها مشکل این است که شاید برای مردم و در واقع زندگی در اینجا در اوج منطقه – یک 550 مایل مربع کشش روستایی مرتفع گسترش در سراسر شش شهرستانهای مختلف – کسانی که در جاده ها نشانه هایی است که بازدید کنندگان مواجه هستند ابراز out-of-date کرد. آنها وجود دارد به این دلیل که صاحبان فراموش کرده اند به آنها را پایین. “ماندن در خانه” است که هنوز معنای بسیاری در شهرها و روستاها در اینجا.

Gurpreet و هلن Randhawa با دختر, یاس (مستقل)

“من درک مزایای به سلامت روانی و جسمانی مردم را به حومه شهر و من نمی خواهید به انکار کسی که گفت:” Hardyal Dhindsa, Derbyshire پلیس و جرایم کمیسیون از طریق تلفن. “اما آنچه که من از ترکیبات در اوج منطقه به من بگویید که آنها واقعا در مورد خطرات بهداشتی به جوامع خود از تعداد زیادی از بازدید کنندگان هجوم آوردند به این منطقه است. مردم صرف کرده اند و نه هفته جداسازی و آنها از ترس که کار سخت خواهد بود به هدر رفته اگر این ویروس را به جوامع خود را در حال حاضر.”

آن نیروی اتفاقا چیزی که باعث یک طوفان پس از ارسال عکس در توییتر از مردم راه رفتن سگ – به طور کامل به تنهایی در این منطقه در یک تلاش آشکار برای shame دیگران از انجام همان. او می ایستد که اقدام برای آنچه در آن ارزش: “این یکی از تعدادی از راه های مختلف در تلاش برای برقراری ارتباط است که مردم باید خود را در [مناطق],” او می گوید.

او می پذیرد که بازدید کنندگان دلایل نزولی در این منطقه به نظر می رسد به خوبی تاسیس کافی است.

شماره آمدن به اینجا در حال حاضر شده است در حال افزایش بیش از چند هفته گذشته پس از یک افت 95 درصد در دو هفته اول این مستند با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط قله منطقه پارک ملی اقتدار (PDNPA).

اگر چه هیچ بارز سربازان ارتش در روز چهارشنبه احساس است که کاسته محدودیت احتمالا به طور قابل توجهی بیشتر مردم از ورود بیش از آخر هفته. که به نوبه خود می تواند اجتماعی فاصله به مراتب مشکل تر است. در صورتی که برای تلفن های موبایل محتمل در چنین فضای باز گسترده ای فکر می کنم این تصاویر از مردم snaking تا اورست و شما باید یک ایده از آنچه مثلا Derwent لبه می تواند مانند نگاه در یک روز تابستان.

به عنوان یک نتیجه هر دو سارا Fowler, مدیر اجرایی PDNPA و ریچارد Fitzherbert رئیس Derbyshire Dales شورای منطقه باید به طور جداگانه از مردم خواست تجدید نظر در هر سفر ممکن است آنها برنامه ریزی شود.

“در ادامه به استفاده از پارک های محلی و مناطق نزدیک به خانه خود را می توانید در ادامه به ارائه مهم فضای تنفس برای شما و برای ما” گفت: خانم فاولر.

بازدید شورای Fitzherbert گفت مستقل در ضمن به ارمغان آورد قابل توجهی خطر ابتلا به مردم اما داده های محلی و مغازه ها و کافه ها و بارها و هتل ها و جاذبه های تمام شد تا حد زیادی بسته تقریبا هیچ منافع اقتصادی. اصل: بدترین های هر دو جهان ؟ “به حدی بله” او می گوید.

در عین حال با اینحال در Dovedale در یک صبح روز چهارشنبه هنگام بازدید کنندگان اغلب دارای 20 متر اجازه دهید به تنهایی دو آنها را جدا از دیگران به نظر می رسد churlish نشان می دهد که نباید در اینجا.

Simon Davis, Leanne فارل و کودکان آنابل و بهشت (مستقل)

“ما صرف نه هفته قادر به فرار از جنگل بتن” گفت: Simon Davis, بازدید از کاونتری با شریک زندگی جوانان فارل و دو فرزند خود آنابل 6 و دو سال از بهشت. آنها شده اند به پارک اضافه شده مهد کودک او اما “شما یک کودک نو پا با شما و آنها فقط تا پایان ناراحت شدن چون آنها نوسانات و نمی تواند بر روی آنها است.”

آیا آنها درک چرا ساکنان در اینجا ممکن است نگران شود ؟ آنها اما باور یک تعادل باید رخ داد. “قله منطقه متعلق به همه ما گفت:” 32 ساله وراج سیمون. “فقط به خاطر شما زندگی می کنند در اینجا شما لازم نیست که یک راست به ممنوعیت دیگران انجام می دهید ،

خانواده بودند به یک پیک نیک بعد. “ما قصد داریم به هر مغازه و یا حتی به روستاها,” او گفت:. “چگونه می شود که یک خطر برای هر کسی؟”

این یک سوال بود که حداقل یک زن و شوهر از ساکنان احساس تا به حال برخی از شایستگی. معلمان بازنشسته دیوید و سو Crossfield بودند از راه رفتن در ایلام پارک زمانی که با نزدیک شدن – از دو متر – با مستقل. آن را به عنوان اتفاق می افتد, آنها توضیح داد که زندگی آنها در نزدیکی اشبورن در اوج.

“ما بسیار خوش شانس” گفت: سو. “این یک بخش از جهان است. ما باید به یاد داشته باشید که سخاوتمندانه و غبطه خوردن به دیگران از آمدن به اینجا برای به اشتراک گذاشتن آن را به خصوص در زمان بحران.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>