انگلستان در مواجهه با اقدام قانونی برای عدم تطابق با قوانین حرکت با وجود خروج از اتحادیه اروپا

بریتانیا با آن مواجه است اقدام قانونی در دادگاه عدالت اروپا برای عدم تطابق با قوانین حرکت حتی اگر آن را ترک کرده است اتحادیه اروپا است.

بروکسل آغاز شده است نقض و رسیدگی به انگلستان دولت چهار ماه به “آدرس کاستی” و یا اشاره به لوکزامبورگ دادگاه در یک مورد است که می تواند در نهایت در مجازات های مالی.

با توجه به کمیسیون اروپا و انگلستان و ملی قوانین ناعادلانه محدود کردن حقوق شهروندان تحت جنبش قوانین و منفی می تواند بر حقوق خود پس از پایان دوره گذار که دیدن بریتانیا بس را منوط به دستورالعمل اروپا در 31 دسامبر.

نقض تصمیم صادر شده توسط کمیسیون اعلام کرد که بریتانیا را نقض رایگان جنبش بخشنامه و همچنین سه مقاله از اتحادیه اروپا معاهدات با عدم “مطابق با قوانین اتحادیه اروپا در حرکت از شهروندان اتحادیه اروپا و اعضای خانواده خود را”.

و آن افزود: “قانون اتحادیه اروپا در حرکت آزاد افراد همچنان به اعمال و در انگلستان به عنوان اگر آن را هنوز هم یک کشور عضو اتحادیه اروپا در طول دوره گذار است.

“بعلاوه حقوق شهروندان ساکن در انگلستان پس از پایان دوره انتقال به عنوان مجموعه ای از در خروج توافقنامه ساخته شده در حقوق است که آنها در حال حاضر لذت بردن از در بریتانیا تحت قوانین اتحادیه اروپا.

“بریتانیا کاستی در اجرای و تقدم و تاخر از اتحادیه اروپا جنبش قانون خطرات به همین دلیل نیز بر اجرای حقوق شهروندان تحت خروج توافق پس از پایان دوره گذار است.”

سخنگوی کمیسیون مسیحی Wigand گفت: بروکسل نشست خبری: “در ماده این کمیسیون از این نظر است که انگلستان طی چند سال گذشته محدود دامنه ذینفع از اتحادیه اروپا جنبش قانون در انگلستان و همچنین امکانات برای شهروندان اتحادیه اروپا و اعضای خانواده خود را به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری های اداری محدود کردن جنبش حقوق.”

نخست وزیر سخنگوی رسمی گفت: “ما در چه اتحادیه اروپا می گویند و ما پاسخ خواهد داد در دوره به دلیل.”

انگلستان به طور رسمی سمت چپ اتحادیه اروپا در 31 ژانویه است اما در حال حاضر در یک دوره گذار طی آن به شرح زیر بروکسل ” قوانین بدون داشتن می گویند در چگونه آنها ساخته شده است.

لیبرال دموکرات امور سخنگوی کریستین Jardine گفت: “این است که فراتر از نا امید کننده است که آن را به نقطه ای که در آن دولت بریتانیا با آن مواجه است اقدام قانونی برای حفاظت از حقوق مردم است که کمک زیادی به این کشور است. این واقعیت است که کمیسیون آن را احساس می کند به این عمل برای محافظت از حقوق پس از دوره گذار نشان دهنده وحشتناکی در دولت انگلستان و اقدامات خود را.

“بحران کنونی آن را روشن ساخته است چقدر حیاتی و مهاجرت است. برای ما بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی سیستم های اتحادیه کارگران کلیدی هستند.

“لیبرال دموکرات همچنان از دولت به ضایعات آن آسیب رساندن به برنامه مهاجرت و به جای ساخت یک نمایشگاه موثر سیستم مهاجرت که رفتار هر کس با عزت و احترام است.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>