گردباد کرد roars به سمت فیلیپین به عنوان coronavirus باعث تخلیه از روی حیله و تزویر

یک گردباد قوی roared به سمت شرق فیلیپین در روز پنج شنبه به عنوان مقامات کار به تخلیه دهها هزار نفر از مردم در حالی که اجتناب از ازدحام در پناهگاه است که می تواند گسترش coronavirus.

اولین گردباد به آمار این کشور در سال است که انتظار می رود با شدت بهم زدن در ساحل بعد از روز شنبه آب و آژانس مدیر ویسنت Malano گفت.

فیلیپین بود که فرح برای گردباد در حالی که تلاش برای مبارزه با COVID-19 شیوع بیماری تا حد زیادی توسط قفل فیلیپینی در خانه های خود و منع تجمعات که می تواند عفونت. بیش از 11,600 عفونت از جمله 772 مرگ و میر گزارش شده در کشور است.

ادامه مطلب: 28 مرده پس از گردباد Phanfone موج از طریق فیلیپین در کریسمس

گردباد کرد گذشته بود کشف 230 کیلومتر (143 مایل) خاموش Northern Samar استان با حداکثر پایدار باد از 150 کیلومتر در ساعت (93 کیلومتر در ساعت) و gusts تا 185 kph (115 مایل در ساعت).

ازدحام بیش از حد در پناهگاههای اضطراری یک صحنه مشترک در الجزایر آمار حدود 20 توفان و طوفان های سالانه و به طور منظم دچار فوران های آتشفشانی و زمین لرزه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از مقامات در مواجهه با یک مشکل و معضل در مورد چگونه برای محافظت از روستاییان از دو برابر تهدیدات.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این بسیار پیچیده” شهردار بنیامین Ver یک شهر در گردباد را در مسیر گفته آسوشیتد پرس با تلفن.

گردباد Phanfone شکسته به فیلیپین چند برگ مرده و از دست رفته

گردباد Phanfone شکسته به فیلیپین چند برگ مرده و از دست رفته

پرت و دور افتاده Jipapad است مستعد به رانش زمین و جاری شدن سیل. این شهر در Eastern Samar استان است که توسط کوه ها احاطه شده و planked توسط دو رودخانه که اغلب متورم شدن در طوفان. تنها تخلیه مراکز خود 8,000 روستاییان هستند, تربیت بدنی و سالن شهر که در آن ساکنان می تواند پناه از گردباد.

Ver, که همچنین این شهر فقط دکتر گفت که او به اندازه کافی امن, ماسک صورت برای محافظت از خود روستاییان از این ویروس در تاون هال زمانی که گردباد بازدید.

مشاهده اجتماعی فاصله “است که تقریبا غیر ممکن است” اگر همه روستاییان در حال تنگ در تاون هال اما Ver گفت که دیدن چه چیز دیگری می تواند انجام شود.

ادامه مطلب: 3 مرده پس از گردباد Kammuri بازدید فیلیپین

Jipapad و کل Eastern Samar استان از نیم میلیون نفر از مردم خوشبختانه باقی می ماند رایگان از coronavirus عفونت بر خلاف مناطق همجوار استانی رژیم صهیونیستی است. بن Evardone گفت.

تمام پناهگاه های اضطراری تبدیل شده است که به امکانات قرنطینه با تجهیزات پزشکی در مورد شیوع بیماری اما ممکن است بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به مراکز تخلیه اگر تعداد زیادی از مردم نیاز به سرپناه Evardone گفت: AP.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Northern Samar استانی رژیم صهیونیستی است. ادوین Ongchuan گفت که او خواسته است برای دو برابر تعداد معمول از ساختمان مدرسه به بود تبدیل به گردباد پناهگاه به جای حدود 80,000 ساکنان که می شد به زور تخلیه از بالا خطر روستاهای ساحلی.

تلفات گزارش شده به عنوان batters گردباد فیلیپین

تلفات گزارش شده به عنوان batters گردباد فیلیپین

“اگر ما با استفاده از 10 ساختمان مدرسه قبل از ما در حال حاضر نیاز به 20 به جای evacuees اجتماعی فاصله,” Ongchuan گفت.

دولت آب و آژانس هشدار داد که “همراه با بزرگ و متورم این موج طوفان ممکن است باعث شود برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی ساحلی طغیان رود” و افزود که سفر دریایی خطرناک خواهد بود در مناطق انتظار می رود توفان کرد یک ویتنامی کلمه برای زنبور.

شهر مانیل نمی خواهد ضربه به طور مستقیم توسط طوفان اما ممکن است به شدت انتقاد کرد توسط بادهای قوی. مقامات توصیه به حذف بسیاری از پزشکی قرنطینه چادر راه اندازی در خارج از بیمارستان است که می تواند دمیده دور Malano گفت.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>