Trippy مراقبه گون تتریس اثر می رود تلفن همراه برای اولین بار در Oculus تلاش – CNET


tetris-effect-key-art-landscape.png

تتریس اثر یک PC و PS4 بازی. در حال حاضر آن را در Oculus تلاش.


افزایش

به عنوان Facebook را Oculus تلاش VR سیستم رویکردهای آن یک سال سالگرد آن بازی و برنامه مجموعه همچنان به سطح شیب دار بالا. اتاق و اکو VR شده اخیر بازی های بزرگ اما تتریس اثر شاید در صدر آنها هر دو به عنوان یک کامل فوری VR رفع. این بهترین مراقبه تتریس بازی من تا کنون ایفا کرده و تلاش نسخه اول موبایل/دستی نسخه از این بازی. اما شما نیاز به یک Oculus تلاش به آن بازی است.

وجود دارد یک جریان دولت به تتریس است که هرگز قدیمی می شود. من آینده را به تتریس 99 بر روی سوئیچ و بیش از بیش. تتریس اثرکه در سال 2018 بیشتر از یک تجربه شخصی است. طراحی شده توسط Tetsuya Mizuguchi (خالق رژ و Lumines هر دو بازی که من دوست دارم) آن synesthetically ترکیب موسیقی و تصاویر یکی از بازی های مورد علاقه من دو سال پیش. این جلوه های صوتی مختلف تبدیل به ضربه و زنگ های مختلف در سطح مضمون. گیم پلی با سرعت بالا و کند می کند. من به طور کامل از دست دادن آهنگ از زمان و واقعیت است. این گریه به دور از تک اصلی به تنهایی برنامه ریزی شده توسط آلکسی Pajitnov در روسیه در سال 1984.

تلاش نسخه از تتریس اثر دسته خود را قابل ملاحظه ای هست. منظورم این تتریس. اما موسیقی برای تلفن های موبایل بزرگ و گرافیک هنوز trippy و موثر اگر چه کمی پا به پایین از نسخه پلی استیشن 4 سطح از جزئیات. وجود دارد تعدادی از چالش های فراتر از “سفر” 30-مرحله تجربه سطح دشواری متعدد و سرد حالت تئاتر است که اجازه می دهد تا شما را به بازی هر سطح مانند یک ساز موسیقی و فقط در vibes. این یک بازی تک بازیکن, هر چند, بنابراین انتظار نداریم که چند نفره آنلاین.

بازی با Oculus کنترل لمسی به خوبی کار می کند از آنجا که کنسول مانند دکمه ها و آنالوگ چوب. ارتعاشی اثر در کنترل هستند به خصوص بزرگ است. یک چیزی که من وحشی بود در مورد عدم وجود یک صفحه جهت… گاهی اوقات من باعث آجر حرکت با چوب های آنالوگ توسط حادثه. من یاد گرفتم به تنظیم.

تتریس اثر تبدیل شده است یکی از بازی های مورد علاقه من برای بازی در تلاش — به خصوص در حال حاضر. این یک کمی کامل فرار از منطقه از هر چیز دیگری در حال حاضر.

تتریس اثر $30 در Oculus فروشگاه. قیمت های بین المللی در دسترس نیست اما این در مورد £25 یا AU$50.

بیشتر در بازی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>