اسلحه تیزر نیاز به موشکافی بیشتر در میان نامتناسب استفاده علیه مردم سیاه, پلیس ناظر می گوید

پلیس ناظر خواستار بررسی بیشتر از اسلحه تیزر و هشدار داد این سلاح ها استفاده می شود به طور نامتناسبی در برابر مردان سیاه و ذهنی بیمار مظنون است.

مستقل اداره پلیس انجام (IOPC) گفت: شفافیت لازم بود پس از یک دولت فشار به بازو تا 10000 بیشتر افسران پلیس با تفنگ بی حس کردن.

ماه گذشته یک پزشکی قانونی هشدار داد که “در آینده مرگ و میر رخ خواهد داد مگر اینکه عمل گرفته شده است” در تیزر استفاده از پس از بررسی مرگ 30 ساله پدر مارک کول.

“این IOPC به رسمیت می شناسد که استفاده از تیزر مهم در کمک به افسران در پاسخ به اغلب خطرناک و موقعیت های چالش برانگیز” گفت: مدیر کل Michael Lockwood.

“با این حال بیشتر افسران در حال حاضر حمل تیزر و وجود نگرانی در حال رشد هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور مورد آن نامتناسب استفاده می کند و کسانی که با مسائل مربوط به سلامت روان.”

تیزر حوادث در انگلستان و ولز افزایش 30 درصد به 22,000 در انگلستان و ولز در 2018-19 و در این سال شاهد یک رکورد از 2500 ترشحات.

یک پنجم حوادث درگیر بودند که تنها 3.3 درصد از جمعیت اگر چه اسلحه تیزر تنها اخراج 10 درصد از زمان – به عنوان صرفا کشیده شده و یا هدف.

مخلوط نژاد مظنون بودند بیشتر احتمال دارد به درگیر در 13 درصد از حوادث به دنبال سفید مردم در 12 درصد و پلیس باید رکورد خود را با استفاده از سلاح های هر زمان آنها کشیده شده است.

این IOPC گفت که در حال حاضر در حال بررسی چهار حوادث اخیر از جمله یکی که موجب تظاهرات در منچستر در روز شنبه.

فیلم نشان داد که یک مرد سیاه و سفید بود که بعد از شارژ با یک سری جرایم جنایی از جمله نوشیدنی-رانندگی در حال Tasered در حالی که پسر جوان خود را فریاد زد “بابا”.

روز قبل از یک مرد باقی مانده بود با تغییر زندگی صدمات در لندن پس از Tasered به عنوان او شروع به پریدن کرد بیش از یک دیوار در حالی که در حال اجرا از پلیس. سه افسر پلیس در دست بررسی توسط IOPC.

فیلم از یک حادثه نشان می دهد که یک مرد در حال tasered در مقابل فرزند خود در منچستر در ایستگاه پمپ بنزین (Dionne Allman)

این دیده بان همچنین بررسی یک حادثه در لندن در 6 مارس زمانی که یک تیزر بود که با هدف یک مرد که متوقف شده بود برای داروهای جستجو.

چهارمین تیزر حادثه مربوط به West Midlands Police در حال بررسی است.

“من می خواهم به اطمینان آن جوامع است که ما را به این مسائل بسیار جدی خواهد بود و کامل و بی طرفانه در نگاه به آنچه اتفاق افتاده است” آقای Lockwood گفت.

“ما نیاز به شفافیت در اطراف چگونگی و زمانی که اسلحه تیزر استفاده می شود و قابل مشاهده تظاهرات که نیروهای پلیس در حال یادگیری از تجارب خود را,” او اضافه شده و خواستار “نظارت قوی” برای ایجاد اعتماد به نفس در راه ماموران پلیس با استفاده از زور.

آقای Lockwood گفت که او نگران بود که موجی از حوادث آسیب دیده بود روابط اجتماعی و اعتماد عمومی به پلیس است.

“باید تحقیقات بیشتری برای درک مسائل مستقیم به عنوان به خوبی به عنوان تضمین و موشکافی تیزر استفاده در سطح محلی … نه فقط زمانی که چیزی را اشتباه می رود اما 365 روز سال,” او اضافه شده است.

“این حوادث را تنها به توجه ما به دلیل سطح آسیب پایدار و یا از طریق رسانه های اجتماعی. با توجه به تعداد بار اسلحه تیزر مستقر هستند ممکن است حوادث دیگر که در حال scrutinised.”

این IOPC گفت: این امر موضوع را با پلیس, نیروهای پلیس و جرایم کمیسیون گروه های اجتماعی و فعالان مدنی طی هفته های آینده.

دولت اعلام کرد در ماه سپتامبر گذشته که تا 10,000 اضافی افسران پلیس بودند به مسلح با اسلحه تیزر با £10 متر ساخته شده است در دسترس برای افزایش تعداد آموزش دیده و مجهز افسران.

در آن زمان وزیران متهم شدند از خطر یک “تشدید خشونت” با بودجه بیشتر بی حس کردن اسلحه برای کم در ضرب و شتم با حقوق بشر فعالان کوبیدن اعلام به عنوان یک “زانو حرکت تند و سریع” در واکنش به افزایش حملات در افسران و هشدار دهنده است که می تواند قرار داده و امنیت عمومی در خطر است.

تنها £6.7 m از این بودجه تا کنون گرفته شده است تا به خرید در اطراف 8,200 جدید اسلحه تیزر برای 41 43 نیروها در انگلستان و ولز است.

اسلحه تیزر بودند در ابتدا به معرفی به عنوان یک “کمتر از سلاح کشنده” برای سلاح گرم افسران در سال 2003 اما بخشیدن به تدریج گسترده تر شده است.

پلیس فدراسیون که نشان دهنده رتبه و فایل افسران آنها را به نام یک “ضروری قطعه از تجهیزات است که باید ذخیره بسیاری از افسران پلیس از آسیب جدی و یا بدتر”.

اما برای حمایت از این سلاح ها میان رئیس پاسبان متفاوت با برخی از ترس که خود را افزایش استفاده از خسارت روابط عمومی و تضعیف غیر مسلح طبیعت از پلیس.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) تکمیل نشده است و تحقیقات در مورد چگونه برای محافظت از افسران و قبلا گفته اسلحه تیزر “نه پاسخ به تمام خشونت آمیز و یا شرایط تهدید”.

مارتین Underhill از ارتباط پلیس و جرایم کمیسیون گفت که او خواسته بود به صورت فوری بررسی تیزر آموزشی و دیدار با IOPC.

وی افزود: “روشن است نگرانی وجود دارد در استفاده از پلیس استفاده از تیزر در ستیز شرایطی از جمله در رابطه با سطح رابطه با بام جوامع است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>