با حداکثر سرعت دویدن با نام تجاری در حال مرگ است در این تابستان – CNET


sprint-tmobile-merger-4

خداحافظی به با حداکثر سرعت دویدن.

آنجلا Lang/CNET

به با حداکثر سرعت دویدن با نام تجاری خواهد شد ناپدید می شوند در این تابستان T-Mobile تایید کرده است. در طول یک سرمایه گذاری تماس اوایل این هفته جدید T-Mobile مدیر عامل مایک Sievert گفت که در حالی که به تازگی ادغام حامل تصمیم گرفته نشده تاریخ دقیق هنوز متحد تغیر خواهد آمد در تابستان.

“در طرف مصرف کننده ما همیشه برنامه ریزی تابستان بازه زمانی” Sievert گفت. “با COVID-19ما نقل مکان کرد و آن را به نیمه تابستان به جای آن از اوایل تابستان و این زمانی است که ما اساسا تبلیغات یکی گل سرسبد T-Mobile با نام تجاری به عنوان به خوبی به عنوان عامل یک واحد خرده فروشی است.”

T-Mobile قبلا پرچم تابستان جدول بازگشت در 31 مارس در درآمد خود را تماس بگیرید. “ما در حال رفتن به شروع به متحد کردن این تابستان زیر یک T-Mobile گل سرسبد نام تجاری با یکپارچه خرده فروشی ناوگان و مجتمع تجاری” Sievert گفت: در آن زمان. “ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانید برای دریافت این شبکه تجربه کوک شده برای مشتریان با حداکثر سرعت دویدن سریع تر از آنها انتظار می رود.”

T-Mobile در نهایت خود را بسته 26.5 میلیارد دلار ادغام با حداکثر سرعت دویدن در ماه آوریل که سوم و چهارم بزرگترین ما حامل ترکیب نیروهای خود را برای رقابت با Verizon و AT&T.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: T-Mobile و Sprint ادغام: آنچه در آن به معنی برای شما


3:52

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>