روحانی: استانداردهای سخت تر برای مجموعه ای از جستجو و مرور داده ها – CNET


gettyimages-693860498

سنای آمریکا رای گیری روز شنبه در اصلاحیه به نیاز دولت محققان برای نشان دادن علت احتمالی در هنگام درخواست در حال دیدن سایت وب اطلاعات در مبارزه با تروریسم و ضد جاسوسی تحقیقات.

گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

سنای آمریکا رای دادند را اصلاح USA Patriot Act روز چهارشنبه که ایجاد یک استاندارد سخت تر برای دولت محققان به جمع آوری وب جستجو و مرور از مردم در ایالات متحده است. دو حزبی اصلاحیه پیشنهادی سناتور. Ron Wyden از اورگان از حزب دموکرات و سناتور. استیو Daines از مونتانا یک جمهوری خواه خواهد میرم مورد نیاز وزارت دادگستری نشان می دهد علت احتمالی در هنگام درخواست اخذ مجوز از دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی به جمع آوری اطلاعات برای مبارزه با تروریسم و یا ضد جاسوسی تحقیقات.

بعد از چهارشنبه مجلس سنا رای به تصویب جداگانه هر دو حزب اصلاح است که گسترش یک برنامه است که به بررسی برخی دادگاه FISA درخواست و فراهم می کند مشاوره به قضات در حفظ حریم خصوصی و آزادی های مدنی و نگرانی است.

قبل از رای گیری در تاریخ در حال دیدن موضوع Daines گفت: سنا این لایحه لازم بود برای حفظ دولت از مزاحم را به حساس ترین اطلاعات از کاربران اینترنت در ایالات متحده است. “اگر شما می خواهید برای دیدن یک آمریکایی سابقه جستجو و سپس شما بهتر است به یک قاضی و حکم” او گفت:.

اصلاح مورد نیاز 60 آرا به تصویب و شکست خورده با یک شمارش نهایی 59 نژادهای مختلف, زن و 37 nays. جداگانه اصلاح پیش نویس توسط کنتاکی سناتور. میچ مک کانل جمهوری خواه را به صراحت اجازه می دهد تا مجموعه ای از وب سایت های جستجو و مرور اطلاعات در بخش 215 از Patriot Act که نیازی نیست که محققان نشان می دهد علت احتمالی. این Wyden-Daines متمم مقابل خواهد داده ام دولت توانایی به درخواست دیتای جداگانه بخشی از قانون عنوان کنم که نیاز به علت احتمالی.

آرا آمد بیش از یک ماه پس از سه بخش USA Patriot Act تمام شده در مارس. بخش 215 به دولت اجازه می دهد برای جمع آوری اطلاعات است که “” مربوط به مبارزه با تروریسم و یا ضد جاسوسی تحقیقات با تصویب دادگاه FISA.

حریم خصوصی نظارت تقویت شود

سنا رای به تصویب متمم قانون اساسی از سوی دیگر ، پاتریک لیهی از ورمونت یک دموکرات و مایک لی از آریزونا یک جمهوری خواه خواهد بود که تقویت amicus curiae برنامه که به ارمغان می آورد در خارج از کارشناسان حقوقی به بررسی رمان و یا قابل تفسیر از قانون ارائه شده توسط دولت است. کارشناسان فراهم می کند مشاوره در مورد حفظ حریم خصوصی و یا آزادی های مدنی مسائل فن آوری سوالات و هر گونه قانونی مربوطه موضوع آورده مورد در دست است.

ACLU ارشد قانونی وکیل Neema سینگ Guliani تحسین متمم قانون اساسی را تصویب کرد و گفت: این به روز رسانی به ارمغان می آورد مورد نیاز نظارت به دادگاه FISA.

“پس از سالها فقط rubberstamping قوانین مورد استفاده برای ارتکاب آزادی های مدنی را نقض کنگره به اکثریت تصویب تغییرات است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که دولت ادعا می کند قبل از یک راز هوش دادگاه رفتن نیست بدون کنترل” او گفت:, و اضافه کرد که نیاز بیشتری باید انجام شود تا مطمئن شوید که درخواست دولت برای داده ها در مردم ما به اندازه کافی تحت نظارت.

یکی دیگر از اصلاح مورد نظر از سن. رند پل از کنتاکی یک جمهوری خواه خواهد نیاز به حکم برای جمع آوری اطلاعات از مردم در آمریکا و محدود کردن استفاده از داده های جمع آوری شده از طریق قانون پاتریوت به عنوان مدرک در پرونده های جنایی و یا دعاوی که در صلاحیت دادگاه FISA.

در علاوه بر این به اصلاح اجازه مجموعه ای از مرور و جستجو در سابقه و بدون احتمالی علت مک کانل پیش نویس اصلاحیه که محدود کردن استفاده از Patriot Act قدرت برای بررسی نامزدها برای اداره فدرال. اصلاح می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او را مورد انتقاد FBI تحقیقات به اعضای تیم مبارزات انتخاباتی با استفاده از Patriot Act قدرت.

مک کانل نیست آدرس سنا در مورد هر دو Wyden-Daines اصلاح یا Leahy-Lee اصلاح و دفتر خود را نمی, پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد پیش نویس اصلاحات.

Wyden گفته بود اصلاح شد به ویژه مهم است که در حال حاضر میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirusبا تکیه بر اینترنت به کار آموزش فرزندان خود و دسترسی به اطلاعات.

“ایستادن برای کسانی که میلیون ها نفر از افرادی که به در خانه” Wyden گفته بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>