پارک های ملی آغاز خواهد شد بازگشایی در هفته آینده طی COVID-19 pandemic – CNET


coronavirus-facemask-face-mask-health-7267

یلو و Grand Teton خواهد بازگشایی در مراحل.

جیمز مارتین/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

در آنچه که می تواند یک سابقه برای بازگشایی پارک ملی در سراسر ایالات متحده در میان coronavirus همه گیر دو تا از بزرگترین باز خواهد شد به صورت محدود شروع دوشنبه در 12 p. m. به وقت محلی. پارک ملی یلوستون و Grand Teton National Park خواهد بود اگر چه برخی از مسیرهای پیاده روی و جاده ها بسته باقی خواهد ماند, داخلی, وزیر, دیوید برنارد گفت.

خدمات پارک های ملی گفت: یلو دارای سه مرحله ای طرح برای اولین باز در جنوب و شرق ورودی در وایومینگ تنها اجازه می دهد بازدید کننده به پایان پایین تر از پارک که شامل دریاچه روستای دره روستای نوریس, پیر وفادار غرب شست و اعطای ایجاد کرد. دستشویی خود خدمات ایستگاه های گاز مسیرهای پیاده روی و boardwalks تمام خواهد شد باز در آن مکان.

فاز 2 را ببینید campgrounds backcountry مجوز بازدید کننده کابین اضافی فروشگاه گسترش تورهای بایگانی اطلاعات خدمات مواد غذایی, قایق رانی, ماهیگیری و بازدید مراکز اگر باز زمان در این است که هنوز به تعیین خواهد شد. فاز 3 شامل بازگشایی هتل با سرویس کامل و ناهارخوری, تجاری, اتوبوس تور و رنجر برنامه های.

مونتانا ورودی از شمال غرب و شمال شرق بسته باقی می ماند.

افتتاح طرح برای Grand Teton نبود فورا در دسترس است اما وایومینگ رژیم صهیونیستی. Mark Gordon گفت: همچنین بازگشایی در مراحل.

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 4 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 1 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جزئیات: Coronavirus مستند آغاز شده است به پایان: در اینجا نحوه بلند کردن اجسام قرنطینه کار خواهد کرد

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم…


6:02

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>